• Informacje na temat:

  w parach

Artykuły na temat: w parach
 • Kasia Cichopek w roli jurorki programu "Czar par"

  ...w "Pytaniu na śniadanie". "Zobaczymy, jakie talenty odkryjemy. Program opiera się głównie na parach, ja liczę na ciekawe osobowości. Z tego, co wiemy, casting był ogromny, a ci, którzy się...

 • "Czworo do pary": Kosztowne efekty specjalne

  Jedna z wielu zmyłek w komedii "Czworo do pary", która 3 października trafia do polskich kin, to ta, że fabuła przypomina z początku tradycyjny dramat rodzinny. Tymczasem najwięcej radości, oglądając film, widzowie czerpią z odkrywania kolejnych warstw fabuły - przewrotnej i bardzo zabawnej.

 • Anna Cieślak o bezdzietnych parach: Materializm!

  Rodzina to największa wartość w życiu człowieka. Dzięki bliskim nikt nie czuje się słaby ani osamotniony - uważa Anna Cieślak (35 l.). Aktorka twierdzi jednak, że obecnie ludzie obawiają się zakładania rodziny i posiadania dzieci głównie ze względów finansowych. Coraz większą liczbę Polaków cechuje również introwertyzm.

 • "Taniec z gwiazdami": Odpadną aż 2 pary

  Tego w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" jeszcze nie było! W piątek odpadną aż dwie pary.

 • Koszmarne życie intymne pary królewskiej. Aż trudno uwierzyć

  Elżbieta II i książę Filip byli zawsze zgodnym, ale specyficznym małżeństwem. Żyją osobno, widując się jedynie... kilka razy w roku.

 • Tomasz Barański: Jesteśmy "chorą parą"

  - Taniec jest jak życie. Czasem krok się uda, a czasem się potkniemy - mówi tancerz, który partneruje Tatianie Okupnik. W najbliższym odcinku pojawi się z inną, wybraną przez widzów, gwiazdą.

 • Dead Kennedys: Para uprawiała seks na koncercie zespołu

  Punkowe koncerty to często spora dawka adrenaliny. Na nietypowy sposób rozładowania emocji wpadła pewna para na koncercie grupy Dead Kennedys.

 • Przypadkowe pary

  U Boskich jak zwykle dzień pełen wrażeń. Natalia w pośpiechu chce opuścić dom, bo spieszy się do pracy, jednak znowu coś staje na jej drodze. Zosia próbuje...

 • "Przyjaciółki": Nieszczęścia chodzą parami

  Czasami radość, która przychodzi szybko, zamienia się w łzy. Czy Patrycja wraz z Ingą dadzą się ponieść emocjom, czy postawią na zdrowy rozsądek?

Zdjęcia na temat: w parach
 • Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, czyli Marysia i Paweł z "Pierwszej miłości", tu jeszcze jako para, często szokowali stylizacjami. Tym razem przesadzili ze wszystkim - makijaż Anety, opalenizna, fryzury - dały efekt groteski.
Wideo na temat: w parach
 • Janicki o niedopasowanych parach: „Dobrze jak to jest w młodym wieku”

  Mateusz Janicki (32 l.) podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami odnośnie do "Singielki" - serialu, w którym gra jedną z głównych ról. Przy okazji opowiedział o swoich planach względem "M jak miłość"

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • "Pierwsza miłość": "Nieszczęścia chodzą parami"

  Kiedy pobity Artur ląduje w szpitalu, dochodzi do konfrontacji między Kingą a Natalią. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...

Dyskusje na temat: w parach
 • Re: "Szóstka": Trzy pary, trzy dramaty

  A może tak zrobić film o 10 parach małżeńskich a główny wątek oprzeć na tym że każdy mąż zapładnia inną żonę , to byłby hicior .

 • Re: Osobliwe nałogi gwiazd

  Ssanie jest cenione w parach partnerskich.

 • Re: Lindsay Lohan: Przerażający widok

  Heniek, masz tyle kasy a cały tydzień chodzisz w 2 parach bokserek i 1 parze skarpetek? Oj, nie zazdroszczę :)

 • Re: "Barwy szczęścia": Cała prawda o Jowicie

  Debilni scenarzyści demoralizują młodzież, jeszcze dzieci, zupełnie bezkarnie. Idiotyczny serial, promujący durnowatą młodzież (jeszcze dzieci). Scenariusze dla kasy. Promują seks dzieciaków, także seks uczniów z nauczycielami. Dzieciaki z liceum dostają mieszkanie do mieszkania w parach, itd. Skutek tego wszystkiego jest już przerażający.

 • Re: Gwiazdka Disneya szantażowana. Powzięła desperackie kroki

  W świecie zwierząt jest bardzo różnie. Niektóre gatunki spotykają się tylko raz i więcej nie interesują się samicami,inne łączą się w stada i wspólnie troszczą o młode,inne żyją tylko w parach przez całe życie ale tylko samice człowieka wymieniają obcowanie płciowe na korzyści materialne nie dając potomstwa.

 • Re: "Na dobre i na złe": Rozstania i rozwody 2014

  Tak niedawno czytałam o tych parach że takie piękne miłości na wieki a tu klapa coś słabiutko się kochali.

 • Re: "Na dobre i na złe": Życie jak ruletka

  rozstanie Hany i Piotra będzie gwoździem do trumny tego serialu !! widzowie na nowo pokochali serial dla tej pary szkoda że scenarzyści o tym zapomnieli nie wspomnę już o innych parach które są rozwalane w myśl zasady mody na sukces

 • Re: "Na dobre i na złe": Wkrótce zabiją weselne dzwony?

  jak czytam niektóre komentarze to az mnie mdli od tej słodyczy. ludzie! takie rozwiazania jak śluby i dzieci sprawiaja ze bohaterowie staja się nudni. Nikt mi nie wmówi ze Zosia i Kuba byli ciekawą parą. Wiktoria i Adam też nie są jakimiś super ciekawymi charakterami a ślub już zupełnie ich zabije. sielanka niszczy dynamikę w serialu co widac po poprzednich parach. każda skonczyla tak samo : hana

 • Re: “rodzinka.pl": Boscy wrócą w... nadkomplecie!

  No dajcie spokój, wygodnie Wam po całym dniu roboty jeszcze w domu chodzić w butach? ja tam lubie nogi zawinąć na kanapie itp i nie chciałoby mi się ciągle sprzątać domu po 5 parach butów . Latem jeszcze....ale zimą łazić w traperach, kozakach po domu fuj wolę jednak przytulne kapcie i na szczęście moja rodzina też:-)))

 • Re: "Czas honoru": Historyczna fikcja

  Każda akcja zbrojnej Polski była dokładnie zaplanowana można powiedzieć nawet co do sekundy , każdy biorący udział w akcjach miał dokładną rolę do przeprowadzenia każda normalnie każda oprócz tego Powstania Warszawskiego ... pamiętam że większość ludzi smiała się wręcz kiedy słyszeli o tym że podczas oblężenia Stalingradu rosyjscy żołnierze dostawali w parach jedne broń drugi karabin i jazda na