• Informacje na temat:

  w parku

Artykuły na temat: w parku
 • Justin Bieber i Hailey Baldwin przyłapani na czułościach w parku!

  Justin Bieber (25 l.) i jego żona, Hailey Baldwin (22 l.), to jedna z najgorętszych par w Hollywood. Nic dziwnego więc, że niemal na każdym kroju czyhają na nich paparazzi. Ostatnio sfotografowali ich, gdy spędzali miło czas w parku. Fotografom udało się nawet uchwycić drobne czułości, którymi się obdarzali. Lubicie tę parę?

 • Suicidal Tendencies w Warszawie na Rock In Summer

  Znany jest już pełen skład koncertu cyklu Rock In Summer, który odbędzie się 16 czerwca w Amfiteatrze Parku Sowińskiego w Warszawie. Do ogłoszonej już grupy Body Count, której przewodzi Ice-T, dołączył zespół Suicidal Tendencies.

 • Spotkanie w parku

  Ania i Marek odpoczywają na ławce w parku po całonocnej obserwacji podejrzanego i omawiają właśnie zakończoną sprawę. Nagle podbiegają do nich spanikowane...

 • "Jurassic World": Jest zwiastun

  Jest już pierwszy trailer długo oczekiwanego widowiska "Jurassic World". To kontynuacja popularnej serii sprzed kilkunastu lat, zapoczątkowanej słynnym "Parkiem Jurajskim" Stevena Spielberga.

 • Paparazzi przyłapali Gosię "Margaret" Jamroży (25 l.) na czułościach z nowym chłopakiem.

 • Noel Gallagher: Muzyka jest świetna, ale nie tak jak grzybki

  Gitarzysta Noel Gallagher stwierdził, że jako nastolatek wolał środki odurzające od muzyki.

 • Media obiegły zdjęcia Ewy Kasprzyk, jednej z największych gwiazd filmu "Kogel-Mogel", śpiącej na ławce. O co chodzi?

 • Geezer Butler z Black Sabbath aresztowany za bójkę

  W nocy z wtorku na środę (27/28 stycznia) na kilka godzin do aresztu trafił Geezer Butler, basista i współzałożyciel Black Sabbath.

 • Olga Frycz (29 l.) nie płacze już po Jacku Borcuchu. Aktorka pokazała niedawno w mediach społecznościowych swojego nowego "konkubenta" - na co dzień miłośnika boksu tajskiego i trenera. Teraz paparazzim udało się sfotografować parę na czułościach w parku. Na zdjęciach widać, jak zimna z pozoru córka Jana Frycza w otoczeniu drzew staje się czułą i troskliwą adoratorką.

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

Zdjęcia na temat: w parku
Wideo na temat: w parku
 • Gwit żali się Jastrzębskiej w parku!

  Dominika Gwit (30 l.) postanowiła opowiedzieć Agnieszce Jastrzębskiej w swoich problemach. Panie umówiły się w jednym z warszawskich parków, by pogadać w towarzystwie kamer "Dzień Dobry TVN". Aktorka pożaliła się, że musi walczyć z ogromnym hejtem, bo ludzie nie akceptują jej obecnego wyglądu. Okazuje się jednak, że jej otyłość nie jest wynikiem wyłącznie objadania. "Choruję na zespół metaboliczny, mam insulinooporność, problemy z tarczycą” - poinformowała. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Julia Wróblewska o swoim pierwszym razie z chłopakiem. Zrobiła to w parku

  Julia Wróblewska twierdzi, że jej pierwszy pocałunek był spontaniczny i romantyczny. Ze względu na okoliczności przypominał jej nawet scenę z filmu. Całowała się po raz pierwszy w parku. – Wybraliśmy się na spacer do parku i po prostu zaczęliśmy się przekomarzać, gilgotać i nagle typowa scena filmu, lądujemy blisko siebie i poszło – mówi Julia Wróblewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle

 • Energylandia Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze

  Wyjątkowych wrażeń dostarczają 4 strefy zabawy, dostosowane do wieku i upodobań Gości. Całodniowe szaleństwo na roller coasterach, karuzelach, zjeżdżalniach, a także w parku wodnym, to gwarancja niezapomnianych chwil!

Dyskusje na temat: w parku