• Informacje na temat:

  w paryżu film

Artykuły na temat: w paryżu film
 • Sara Müldner wróciła z prestiżowej szkoły w Paryżu! Co dalej?

  ...!'. Przerwano ujęcie. Dostałam wtedy ojcowską burę od reżysera" - śmieje się Sara. Później zagrała Solange w wieku dziecięcym, córkę George Sand, w filmie "Chopin. Pragnienie miłości". Mogliśmy ją(...) ograniczeniami. Tuż przed maturą wcieliła się jeszcze w niedoszłą samobójczynię w filmie Piotra Matwiejczyka "Na boso" i wyjechała do Paryża. Jako jedna z trzech kandydatek spoza Francji została przyjęta do...

 • Polański wystawił w Paryżu musical "Bal wampirów"

  Musical "Bal wampirów", inspirowany kultowym filmem Romana Polańskiego "Nieustraszeni pogromcy wampirów", miał 16 października w Paryżu swoją premierę. Reżyserem musicalu jest sam Polański.

 • Gwiazda kultowych filmów w "Komisarzu Aleksie"

  Filmowy debiut Piotra Siwkiewicza był jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiego kina. Rola Pawła Mitury "Ringo" w "Yesterday" Radosława Piwowarskiego przyniosła mu ogromną popularność i uznanie nie tylko w naszym kraju. Film zdobył Złotą Kaczkę, Grand Prix na festiwalu w Istambule i nagrodę FIPRESCI w Wenecji, a Piotr Siwkiewicz uznany został za najlepszego aktora roku...

 • Kim Kardashian zaatakowana w Paryżu

  Kim Kardashian została zaatakowana w Paryżu przez ukraińskiego showmana Vitalija Sediuka. Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 września, podczas Paris Fashion Week.

 • Deląg kupuje mieszkanie w Paryżu?

  Aktor Paweł Deląg ostatnio częściej gra za granicą niż w Polsce. Skończył 40 lat i marzy, by w końcu zagrzać gdzieś miejsce na dłużej. Myśli o powrocie do Krakowa oraz kupnie apartamentu w Paryżu lub Londynie.

 • "Kosmos": Andrzej Żuławski kręci nowy film

  Andrzej Żuławski kręci film oparty na powieści Witolda Gombrowicza "Kosmos". Większość scen została zrealizowana w podlizbońskiej Sintrze.

 • Dorociński zagra w filmie erotycznym

  Znany z takich filmów jak "Boisko bezdomnych" czy "Ogród Luizy", 36-letni Marcin Dorociński, otrzymał propozycję zagrania głównej roli w duńskim dramacie erotycznym "Kobieta, która pragnęła mężczyzny" w reżyserii Per Fly .

 • Justin Bieber w filmie "Zoolander 2"

  Justin Bieber pojawi się gościnnie w sequelu filmu "Zoolander". Reżyser Ben Stiller zamieścił na Instagramie wspólną fotografię z wokalistą

 • Pete Doherty zadebiutuje w filmie

  ...związku przez ponad dwa lata. "Spowiedź dziecięcia wieku" wyreżyseruje Sylvie Verheyde, zauważona dzięki filmowi długometrażowemu "Stella" (2008). Zdjęcia rozpoczną się za parę tygodni w Paryżu.(...) pod uwagę jego ostatnie publiczne wystąpienia, artysta będzie musiał w przygotowania do roli włożyć trochę wysiłku, przede wszystkim zrzucić parę kilogramów... Filmową partnerką Doherty'ego będzie...

 • Lea Seydoux w filmie "Saint Laurent"

  Nominowany do Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes film "Saint Laurent" pokaże prawdziwe i kontrowersyjne oblicze legendarnego bożyszcza świata mody. W odważnym i hipnotycznym obrazie Bertranda Bonello zobaczymy pamiętaną z roli w "Życiu Adeli - Rozdział 1 i 2" Léę Seydoux - aktorkę wytypowaną na nową partnerkę Jamesa Bonda w zbliżającej się odsłonie przygód agenta 007.

Zdjęcia na temat: w paryżu film