• Informacje na temat:

  w photoshopie

Artykuły na temat: w photoshopie
 • Mariah Carey (46 l.) chyba nadal nie jest zadowolona ze swojego wyglądu…

 • Dawid Podsiadło o... planowanych operacjach plastycznych

  Dawid Podsiadło z humorem komentuje okładkę, na której został poddany kuracji Photoshopem.

 • Anastasiya Kvitko w bikini. Tak wygląda bez retuszu!

  23-letnia Rosjanka Anastasiya Kvitko dzięki swojej ogromnej pupie zyskała rozpoznawalność w sieci i przydomek "rosyjska Kim Kardashian". Dziewczyna spędza całe dnie na fotografowaniu swoich pełnych kształtów. Zdjęcia, które publikuje na Instagramie, biją rekordy popularności. Fotki są mocno wyretuszowane i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Zobaczcie, jak 23-latka wygląda bez filtrów i photoshopa.

 • "Poskromić playboya" : Jedz, śpij i kochaj (się)

  W "Poskromić playboya" nie grają aktorzy, tylko okładki gazet. W filmowym uniwersum niemal wszyscy wyglądają, jakby poddani zostali retuszowi Photoshopa.

 • Nieskazitelna cera Blake Lively

  Wiadomo, że o image aktorek dba cały sztab makijażystek, stylistek, speców od wizerunku. Pozowane zdjęcia okładek poczytnych magazynów to czary oświetleniowców i Photoshopa, które nas, zwykłe dziewczyny, wpędzają w kompleksy, bo nasza figura nie jest idealna, a włosy nie tak bujne, cera nie tak różowa, nieskazitelna i promienna.

 • Taylor Swift wyśmiewa hakera: Nie masz NIC

  Konta Taylor Swift w serwisach społecznościowych zostały na kilka godzin przejęte przez hakera. Internetowy przestępca twierdzi, że wykradł również nagie zdjęcia piosenkarki.

 • Anna Lewandowska przesadziła z retuszowaniem fotki?

  Anna Lewandowska (28 l.) w ostatnim czasie musi zmagać się z krytyką ze strony części internautów. Niedawno zarzucono jej, że prosi innych o pomoc finansową dla chorej koleżanki, podczas gdy sama rzekomo bez wysiłku mogłaby pokryć całą kwotę potrzebną na jej leczenie. Sprawa przycichła, ale teraz żona "Lewego" musi zmagać się z kolejnymi docinkami, które dotyczą jej fotki promującej najnowszy projekt. Niektórzy zarzucają sportsmence, że na fotografii nie wygląda naturalnie. "Jak uważam Anię...

 • Taylor Swift padła ofiarą hakerów

  Wokalistka na chwilę straciła kontrolę nad swoimi profilami na Twitterze oraz Instagramie.

 • Pismo o ćwiczeniach i zdrowym stylu życia Ewy Chodakowskiej musi chyba sprzedawać się coraz gorzej, skoro trenerka postanowiła zamieścić na okładce popularną szafiarkę, która to z ćwiczeniami nie ma zbyt wiele wspólnego, a jej dzień polega głównie na robieniu sobie zdjęć, przebieraniu się i jedzeniu lodów, do których Maff ma słabość. Od czego są jednak graficy komputerowi. Tym razem znów kogoś poniosło, bo Julkę naprawdę z trudem rozpoznać. Na okładce pozuje w seksownej pozie, jej twarz...

 • Meghan Trainor "All About That Bass": Kochanego ciała nigdy za wiele?

  Hymn puszystych dziewcząt robi furorę po obu stronach oceanu. Krągła Amerykanka śpiewa do innych krągłych Amerykanek, by pokochały swoje ciało.

Zdjęcia na temat: w photoshopie
Wideo na temat: w photoshopie
 • Tamara Arciuch o retuszach: Na siłę chcą mnie poprawiać!

  Tamara Arciuch mówi wprost: nie mam kompleksów, podobam się sobie i nie zamierzam robić operacji plastycznej. Mniej zachwyceni aktorką są redaktorzy naczelni kolorowych czasopism dla kobiet, którzy na siłę chcą poprawiać ją w photoshopie, wygładzając ją, zmieniając rysy twarzy, a nawet przesuwając komputerowo części twarzy. Aktorka nie wyraża na to zgody! "Dwa razy miałam taką sytuację

Dyskusje na temat: w photoshopie