• Informacje na temat:

  w plecach

Artykuły na temat: w plecach
 • Michał Piróg tatuuje sobie plecy przed kamerą! "Ludzie mi zazdroszczą..."

  Pierwszą dziarę zrobił sobie w wieku 18 lat. Był to motyw słońca między łopatkami, który dziś ukrywa pod ogromnym tatuażem na plecach. Podczas sesji opowiedział dziennikarzowi między innymi o tym, jak reagują ludzie na jego żydowskie korzenie i fakt, że jest gejem. "Ludzie zawsze zazdroszczą takich rzeczy. Zawsze chcą coś, czego nie mają" - żartował. Przyznał także, że zdarzyło mu się...

 • Wybieramy najlepszy koncert 2014 roku!

  Łzy w oczach, ciarki na plecach. Te koncerty "zmiażdżyły system". Oto typy naszych ekspertów!

 • Henryk Gołębiewski: Dostałem od życia po plecach

  ...- wspomina ten trudny czas. A miesiąc po tym jak umarła Mira, pożegnał następnego brata. - Dostałem od życia po plecach. Widać to na mojej twarzy. To mapa prawdziwego człowieka. Cierpiałem, ale tego nie...

 • Oglądalność: "Mam talent" w finale deklasuje "The Voice Of Poland"!

  Bezpośrednia konkurencja z "Mam talent" nie służy "The Voice Of Poland", który wciąż ogląda plecy rywali. Przynajmniej jeśli chodzi o oglądalność.

 • Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan chwali się tatuażem na plecach i drogą biżuterią!

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (grubo po 20.) lubi pokazywać swoje ciało. Tym razem pochwaliła się w czym śpi, a nie ma tego zbyt wiele na sobie! W dodatku na jej plecach widnieje odważny napis...

 • Zjednoczenie Soundsystem "Inity": Specjalny taryfikator w związku z popularnością Pablopavo

  16 stycznia ukaże się długo oczekiwany album Zjednoczenia Soundsystem, "Inity". Na kilka dni przed premierą płyty, warszawski kolektyw zdecydował się zaprezentować promomiks autorstwa DJ-a Krzaka, który zapowiada nowe wydawnictwo.

 • Cios w plecy

  Danny rusza w pościg za dwoma uciekinierami. Sprawy komplikują się, gdy stróż prawa odkrywa, że jeden z nich może być niewinny. Danny zastanawia się, jak...

 • Kolejna kontuzjowana para w "Tańcu z gwiazdami"

  Wycieńczające, wielogodzinne treningi do "Dancing With The Stars" dają się we znaki wielu uczestnikom oraz towarzyszącym im na parkiecie tancerzom. Podczas jednego z ostatnich treningów kontuzji nabawili się Grzegorz Łapanowski oraz jego partnerka Walerija Żurawlewa.

 • Weronika Książkiewicz odsłoniła plecy. Nie zamierza tego ukrywać!

  Weronika Książkiewicz (37 l.) daje przykład, że nie należy mieć kompleksów. Zwłaszcza na punkcie tego, na co nie mamy większego wpływu. Aktorka miała poważne problemy z kręgosłupem i przeszła operację, po której pozostała jej dość widoczna blizna. Jednak Weronika wcale nie zamierza jej ukrywać, wręcz przeciwnie. Ostatnio pojawiła się na premierze filmowej w sukience z odkrytymi plecami.

 • Jamie Alexander: Naga i wytatuowana

  Gwiazdę filmu "Thor" - Jamie Alexander - oglądać będziemy mogli w głównej roli w kryminalnym serialu NBC "Blindspot". Aktorka zaprezentuje w nim wytatuowane ciało.

Zdjęcia na temat: w plecach
 • Czartoryska pokazała plecy. Sexy?
 • Czartoryska pokazała plecy. Sexy?
 • Czartoryska pokazała plecy. Sexy?
Wideo na temat: w plecach
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1943.

  Stefan jest świadkiem czułej sceny między Cariną i Frankiem i w końcu daje chłopakowi szansę, zgadzając się, by z nimi zamieszkał. Jaworskiego bolą plecy, Krystyna wysyła go na masaż do fitness klubu. Po kilku minutach pobytu w gabinecie Teresy mężczyzna wybiega z krzykiem. Oskarża masażystkę o seksualne molestowanie. Klara nie ustaje w staraniach, by Winicjusz wydał swoją powieść. Hubert dostaje propozycję zostania managerem Gawrona.

 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • "M jak miłość": Ala nie powie prawdy Pawłowi

  Ala ma problemy ze znalezieniem pracy. Chciałaby spełniać się w zawodzie. Jurek zachęca ją, za plecami męża, do wyjazdu do Krakowa. Paweł jest z tego powodu bardzo niezadowolony. Jaka niespodzianka czeka na Alę w Krakowie?

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...

Dyskusje na temat: w plecach