• Informacje na temat:

  w plecach

Artykuły na temat: w plecach
 • Michał Piróg tatuuje sobie plecy przed kamerą! "Ludzie mi zazdroszczą..."

  Pierwszą dziarę zrobił sobie w wieku 18 lat. Był to motyw słońca między łopatkami, który dziś ukrywa pod ogromnym tatuażem na plecach. Podczas sesji opowiedział dziennikarzowi między innymi o tym, jak reagują ludzie na jego żydowskie korzenie i fakt, że jest gejem. "Ludzie zawsze zazdroszczą takich rzeczy. Zawsze chcą coś, czego nie mają" - żartował. Przyznał także, że zdarzyło mu się...

 • Wybieramy najlepszy koncert 2014 roku!

  Łzy w oczach, ciarki na plecach. Te koncerty "zmiażdżyły system". Oto typy naszych ekspertów!

 • Henryk Gołębiewski: Dostałem od życia po plecach

  ...- wspomina ten trudny czas. A miesiąc po tym jak umarła Mira, pożegnał następnego brata. - Dostałem od życia po plecach. Widać to na mojej twarzy. To mapa prawdziwego człowieka. Cierpiałem, ale tego nie...

 • Oglądalność: "Mam talent" w finale deklasuje "The Voice Of Poland"!

  Bezpośrednia konkurencja z "Mam talent" nie służy "The Voice Of Poland", który wciąż ogląda plecy rywali. Przynajmniej jeśli chodzi o oglądalność.

 • Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan chwali się tatuażem na plecach i drogą biżuterią!

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (grubo po 20.) lubi pokazywać swoje ciało. Tym razem pochwaliła się w czym śpi, a nie ma tego zbyt wiele na sobie! W dodatku na jej plecach widnieje odważny napis...

 • Zjednoczenie Soundsystem "Inity": Specjalny taryfikator w związku z popularnością Pablopavo

  16 stycznia ukaże się długo oczekiwany album Zjednoczenia Soundsystem, "Inity". Na kilka dni przed premierą płyty, warszawski kolektyw zdecydował się zaprezentować promomiks autorstwa DJ-a Krzaka, który zapowiada nowe wydawnictwo.

 • Cios w plecy

  Danny rusza w pościg za dwoma uciekinierami. Sprawy komplikują się, gdy stróż prawa odkrywa, że jeden z nich może być niewinny. Danny zastanawia się, jak...

 • Kolejna kontuzjowana para w "Tańcu z gwiazdami"

  Wycieńczające, wielogodzinne treningi do "Dancing With The Stars" dają się we znaki wielu uczestnikom oraz towarzyszącym im na parkiecie tancerzom. Podczas jednego z ostatnich treningów kontuzji nabawili się Grzegorz Łapanowski oraz jego partnerka Walerija Żurawlewa.

 • Jak jej nie zimno? Piersi i plecy na wierzchu

  22-letnia modelka Demi Rose określana jest mianem internetowego fenomenu. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 6 milionów osób! Nie dziwi więc fakt, że każdy jej krok bacznie obserwują nie tylko fani, ale i fotoreporterzy. Ostatnio gwiazdka zaskoczyła, pojawiając się przed jedną z restauracji Londynu z odkrytym dekoltem i gołymi plecami przy temperaturze wynoszącej zaledwie 2 stopnie Celsjusza.

 • Jamie Alexander: Naga i wytatuowana

  Gwiazdę filmu "Thor" - Jamie Alexander - oglądać będziemy mogli w głównej roli w kryminalnym serialu NBC "Blindspot". Aktorka zaprezentuje w nim wytatuowane ciało.

Zdjęcia na temat: w plecach
 • Czartoryska pokazała plecy. Sexy?
 • Czartoryska pokazała plecy. Sexy?
 • Czartoryska pokazała plecy. Sexy?
Wideo na temat: w plecach
 • "M jak miłość": Ala nie powie prawdy Pawłowi

  Ala ma problemy ze znalezieniem pracy. Chciałaby spełniać się w zawodzie. Jurek zachęca ją, za plecami męża, do wyjazdu do Krakowa. Paweł jest z tego powodu bardzo niezadowolony. Jaka niespodzianka czeka na Alę w Krakowie?

 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • "Barwy szczęścia": Bożena prowokuje szefa (Odcinek 1381.)

  Mirek, widząc seksownie ubraną Bożenę wychodzącą do pracy, jest przekonany, że dziewczyna romansuje za jego plecami. Tymczasem w pralni Wiśniewska próbuje sprowokować szefa, tak by mogła nagrać komórką jego niewłaściwe zachowanie i mieć dowód w sprawie o molestowanie w miejscu pracy.

 • Gra dla dwojga

  Oficer CIA Claire Stenwick (Roberts) i agent MI6 Ray Koval (Owen) jakiś czas temu zrezygnowali z pracy w służbach wywiadowczych na rzecz dużo bardziej intratnych stanowisk w szeregach międzynarodowych firm. Ich zadanie? Zdobycie informacji o produkcie, który przyniesie fortunę tej korporacji, która opatentuje go jako pierwsza. W tej grze chodzi o wielkie pieniądze, a wojna między firmami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny. Roberts i Owen tym razem wcielili się w role korporacyjnych...

Dyskusje na temat: w plecach