• Informacje na temat:

  w restauracji

Artykuły na temat: w restauracji
 • Szok! Właścicielka restauracji chciała "przyp****olić" Magdzie Gessler!

  Takiej akcji w kuchennym show TVN chyba jeszcze nie było. Magda Gessler (64 l.) doprowadziła właścicielkę jednej z restauracji do szału!

 • "Hell's Kitchen": Wściekły Amaro wyszedł z restauracji!

  Takiej reakcji Wojciecha Modesta Amaro nie spodziewał się nikt. Po kolejnym nieukończonym serwisie szef "Hell's Kitchen - Piekielnej kuchni" wyszedł oburzony z restauracji!

 • Leonardo DiCaprio zostawił Oscara w restauracji!

  .... w jednej ze znanych restauracji w Los Angeles. Serwis "TMZ" informuje, że aktor świetnie się bawił. Wygląda na to, że impreza była naprawdę przednia... Według doniesień serwisu, DiCaprio tuż po wyjściu z lokalu zaliczył niemałą wpadkę! Aktor zapomniał o swojej cennej statuetce, którą zostawił w restauracji. Na szczęście osoba z obsługi w porę zorientowała się, co jest grane, i zdążyła wręczyć...

 • Restauracja Hell's Kitchen omal nie spłonęła

  Wystarczyła zaledwie chwila nieuwagi i mogło dojść do tragedii... Kuchnia, w której gotuje drużyna Czerwonych, stanęła w płomieniach! O mały włos, a "Piekielna Kuchnia" poszłaby z dymem.

 • Victoria i David Beckhamowie: Ostra kłótnia w restauracji!

  ...ostatnio na kolację do jednej z modnych restauracji. W pewnym momencie między Davidem i Victorią miała wywiązać się kłótnia, która przerodziła się ponoć w awanturę! Tabloid twierdzi, że jej...

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  - Praca w restauracji jest dla mnie jak silny narkotyk - mówi Lara Gessler. Córka Magdy Gessler przyznaje, że jeszcze kilka lat temu zamierzała iść zupełnie inną drogą zawodową niż rodzice, dziś jednak praca w restauracjach sprawia jej ogromną satysfakcję.

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha stworzyła autorskie danie dla znanej restauracji!

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z „Na Wspólnej” i Inga z „Przyjaciółek”, jest pierwszą gwiazdą zaproszoną przez szefa kuchni jednej z najlepszych restauracji w Warszawie do stworzenia własnego dania, które właśnie zostało dodane do menu...

 • Gwiazdy wybiorą zwycięzcę "Hell's Kitchen"

  Już 18 listopada wielki finał drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W restauracji i na widowni nie zabraknie gwiazd. Kto się pojawi?

 • Kucharz o skandalicznym zachowaniu Dody w jego restauracji!

  ...tapecie" pojawił się bowiem kucharz Bogdan Gałązka, właściciel restauracji w Malborku, w którym często bywają też gwiazdy. Lokal odwiedzili m.in. Agnieszka Szulim i jej milioner. "Pani Agnieszka Szulim(...) w restauracji. Ona chciała być taka zabawna, my pięknie nakryliśmy stół, jak to na zamku, a ona wzięła marker i napisała mi życzenia na obrusie. Doprowadziła mnie tym do szewskiej pasji. Była...

 • Jacek Lenartowicz: Sielskie życie

  Miał być prawnikiem, ale... prawo go nudziło. Został właścicielem restauracji, anonserem walk bokserskich i przede wszystkim aktorem. Wydaje się nawet, że szczęśliwym.

Zdjęcia na temat: w restauracji
Wideo na temat: w restauracji
Dyskusje na temat: w restauracji