• Informacje na temat:

  w rosji

Artykuły na temat: w rosji
 • Karolina Gruszka ma już dość Rosji! Nie chce już tam wracać!

  Karolina Gruszka (36 l.) i jej mąż, reżyser Iwan Wyrypajew (42 l.) przeprowadzili się niedawno z Rosji do Warszawy. Aktorka już nie chciała tam mieszkać, przez wzgląd na córkę.

 • Cannibal Corpse nie dla Rosji

  Legendarna amerykańska grupa Cannibal Corpse odniosła się do kłopotów, z którymi spotkała się na zakończonej właśnie trasie po Rosji.

 • Mundial 2018: Robert Lewandowski zajada się chlebem w Rosji. "Gluten..."?

  Robert Lewandowski (29 l.) i reprezentacja Polski są już w Rosji, gdzie przygotowują się do pierwszego meczu na mistrzostwach świata. We wtorek 19 czerwca zagrają z Senegalem. W kadrze zdaje się panować fantastyczna atmosfera, co obrazują zdjęcia i filmiki. Na jednym z nich utrwalono niecodzienną sytuację z "Lewym" w roli głównej...

 • Morodh debiutuje

  Pochodząca z Rosji formacja Morodh szykuje się do premiery debiutanckiego albumu.

 • Olga Kalicki pojechała do Rosji na zarobek. Gra w historycznej produkcji

  ...historycznej "Borys Godunow". - Zdjęcia trwają od kilku miesięcy, dla Olgi to spory zastrzyk finansowy, bo stawki w Rosji są kilkakrotnie większe niż u nas. Wciela się w postać Maryny Mniszchówny, która jako jedyna Polka w historii została carycą Rosji - zdradza w rozmowie z "Rewią" znajoma aktorki. Olga Kalicka zamierza więc za zarobione honorarium kupić wymarzone własne lokum. Zwłaszcza że od...

 • Sam Smith krytykuje politykę Rosji

  Popularny brytyjski wokalista Sam Smith przyznał, że nie ma szans na jego występ w jednym z największych krajów na świecie. Wszystko przez panujące tam prawo.

 • Joanna Moro zrezygnowała z gigantycznego kontraktu w Rosji!

  Tytułowa rola w rosyjskim serialu o życiu Anny German zrobiła z Joanny Moro gwiazdę. Propozycje sypały się jak z rękawa. Ta ostatnia znów przyszła z Rosji. Aktorkę wybrano do roli w serialu „Wojna(...) kontraktu szybko została zmącona. Zdjęcia do serialu mają potrwać około roku, bez większych przerw w produkcji. Dla Joanny oznaczałoby to konieczność przeprowadzki na ten czas do Rosji. Musiałaby więc...

 • "Geograf przepił globus" : Stowarzyszenie zapitych poetów

  Jak wyglądałoby "Stowarzyszenie umarłych poetów", gdyby Peter Weir był Rosjaninem? Morze wódki, zagubione w głębi Rosji miasto, słowiańska melancholia i gościnność, a pośrodku nauczyciel nieudacznik.

 • Karolina Gruszka wraca do Polski! Dlaczego uciekła z Rosji?

  ...radziła sobie na stołecznej scenie. W Rosji była rozpoznawalna aktorką. Jednak tęsknota za ojczyzną i przyszłość dziecka przeważyły. Z takiego obrotu sprawy cieszą się rodzice Karoliny, którzy...

 • "Lewiatan" w Rosji w ocenzurowanej wersji

  Film "Lewiatan" w reżyserii Andrieja Zwiagincewa wszedł w czwartek, 5 lutego, do kin w Rosji w wersji ocenzurowanej - bez przekleństw. Jego premierę opóźniła ustawa zabraniająca przekleństw w dziełach sztuki. Film zdobył m.in. Złoty Glob i nominację do Oscara.

Zdjęcia na temat: w rosji
Wideo na temat: w rosji
 • Jak Kunis udało się wyjechać z Rosji?

  Marcin Cejrowski, reporter "Studia Weekend", spotkał się z gwiazdą Hollywood Milą Kunis przy okazji premiery filmu "Oz: Wielki i Potężny". O czym rozmawiali? Między innymi o tym, jak to się stało, że wyjechała z Rosji i została gwiazdą.

 • Basia Kurdej Szatan marzy o roli w Hollywood!? Próbowała swoich sił też w Rosji.

  Basia Kurdej-Szatan (34 l.) jest najpopularniejszą aktorką w Polsce. Podczas ostatniego wywiadu zapytaliśmy się, jakie ma dalsze plany zawodowe, bo niektórzy twierdzą, że w naszym kraju udało się jej osiągnąć już wszystko. Zdradziła nam co myśli na temat kariery w Hollywood i przyznała się, że została odrzucona podczas castingu w Rosji.

 • Egurrola o porażce Polaków na mundialu: Nic się nie stało

  Której drużynie kibicuje Agustin Egurrola podczas mistrzostw świata w Rosji? - Trzymałem kciuki za Brazylię, ale niestety odpadli. Teraz za Anglię. Jest to młoda, fajna drużyna z fantazją - powiedział Egurrola. Co sądzi o porażce Polaków? (x-news)

Dyskusje na temat: w rosji