• Informacje na temat:

  w sejmie

Artykuły na temat: w sejmie
 • Poseł PiS Stanisław Pięta chce alkoholu w Sejmie

  ...dyskusja, czy w Sejmie politycy powinni mieć dostęp do alkoholu. Jest to bowiem jeden z niewielu zakładów pracy w Polsce, gdzie pracownicy mogą spożywać wódkę. 1 października kelnerzy przestali oferować(...)". Rozczarowania nie kryje natomiast Stanisław Pięta z PiS-u, który w Sejmie często podejmuje gości i nie wyobraża sobie częstować ich jedynie herbatą. "Jestem 12 lat w Sejmie i nigdy nie widziałem ani jednego...

 • Recenzja Taylor Swift "1989": Taylor włącza agregat prądotwórczy

  Rok 1989. U nas pamiętny, bo odbyły się wybory do Sejmu Kontraktowego. Za oceanem pamiętny, bo wtedy urodziła się Taylor Swift.

 • Jarosław Kaczyński zmęczony (?) na posiedzeniu Sejmu

  Nie od dziś wiadomo, że Jarosław Kaczyński (67 l.) jest zapracowanym człowiekiem. Szefuje w końcu partii, która wygrała wybory i której przypada większość miejsc w Sejmie. Pracy jest sporo. Nic zatem dziwnego, że ogrom obowiązków może czasem nieco przytłoczyć prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Podczas niedawnego posiedzenia w sali plenarnej sprawiał wrażenie naprawdę zmęczonego.

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Joanna Schmidt w Sejmie. A gdzie uśmiech?

  Joanna Schmidt (38 l.) chyba wolałaby, aby głośno było o niej za sprawą zawodowych sukcesów, a nie przez jej relację z szefem, Ryszardem Petru (44 l.). Rzeczywistość wygląda jednak tak, a nie inaczej, i odkąd ona i lider „Nowoczesnej” zostali przyłapani razem podczas sylwestrowego zagranicznego wyjazdu, mówi się o niej niemal wyłącznie w kontekście tej tajemniczej znajomości. Kobieta musi więc zmagać się z większym zainteresowaniem opinii publicznej, mediów i fotoreporterów. Ci ostatni wzięli...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Kinga Rusin narobiła w Sejmie niezłego zamieszania! Interweniowała Straż Marszałkowska!

  Kinga Rusin (46 l.) wzięła sprawy w swoje ręce i udała się do Sejmu, by ruszyć sumienia posłów...

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Jarosław Kaczyński czyta "Atlas kotów" w Sejmie. Pamiętacie wszystkie jego koty?

  Jarosław Kaczyński (68 l.) w Sejmie przyłapany został na czytaniu... "Atlasu kotów"! Taki dobór lektury nie powinien dziwić. Wszak prezes Prawa i Sprawiedliwości jest ogromnym miłośnikiem kotów. Towarzyszą mu od lat!

 • 10 najbardziej kuriozalnych tekstów w historii disco polo

  Andrzej Grabowski w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" we wrześniu stwierdził, że Marcin Miller ma ruchy jak z disco polo i tańczy jak w remizie. Nie trzeba było czekać na odpowiedź ze strony muzyków wykonujących ten gatunek, którzy stwierdzili, że przez aktora przemawia wyłącznie zazdrość. Niestety dla wykonawców disco polo, juror może mieć trochę racji w swojej niechęci do tego typu muzyki. A wszystko przez niekoniecznie dobrych tekściarzy.

Zdjęcia na temat: w sejmie
Wideo na temat: w sejmie
 • Dziennikarze protestują przed Sejmem! PiS chce ograniczyć mediom dostęp!

  Pod Sejmem zebrała się pokaźna grupa dziennikarzy, którzy postanowili wyrazić swój sprzeciw wobec zmian, jakie szykuje Kancelaria Sejmu z Kuchcińskim na czele. Chodzi o radykalne ograniczenie dostępu do głównego gmachu dla dziennikarzy. Będą mogli się tam znajdować wyłącznie stali korespondenci, ale o taki status będą mogli se ubiegać jedynie dwie osoby z każdej redakcji. Do tego ma obowiązywać zakaz nagrywania parlamentarzystów poza wyznaczonym do tego celu centrum medialnym. W ten sposób...

 • Liroy o karierze politycznej i przyjaźni. "W polityce jest podobnie jak w show-biznesie"

  Sejmu nie poszedłem szukać przyjaźni, bez przesady. W Sejmie i w polityce przyjaciół się raczej nie szuka, to jest świat taki dość dziwny” – mówił. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Nelli Rokita i jej życie bez polityki. "Najważniejsze jest to, żeby być szczęśliwym"

  Nelli Rokita (59 l.) jakiś czas temu była jedną z bardziej wyróżniających się posłanek w Sejmie. Czym zajmuje się teraz? M.in. w ramach wolontariatu uczy dzieci języka angielskiego. Na pytanie, czy widziałaby się jeszcze w poważnej polityce, odpowiedziała, że musiałaby się zastanowić, ale jeśli już, to mogłaby objąć stanowisko związane z edukacją. Nie zabrakło pytań o jej męża, Jana Rokitę

Dyskusje na temat: w sejmie