• Informacje na temat:

  w skórze

Artykuły na temat: w skórze
 • "M jak miłość": Wilk… w owczej skórze?

  Łukasz wraca do Polski i ma nadzieję, że będzie mógł zamieszkać u Budzyńskiego... A prawnik urządza mu ostre „przesłuchanie”! Czy chłopak odzyska jego zaufanie? Zapraszamy na 1418. odcinek "M jak miłość", a w nim…

 • "Baranek Shaun. Film" : Humor w owczej skórze

  "Baranek Shaun" to świadectwo odwagi. W przegadanej współczesności trudno natrafić na film, który nie cierpi na deficyt słów, chociaż podczas seansu z ust bohaterów nie pada jedno nawet zdanie.

 • "Ranczo": Elżbieta Romanowska dobrze się czuje we własnej skórze

  Elżbieta Romanowska, czyli Jola z "Rancza", nigdy nie miała problemu z zaakceptowaniem tego, że jest... większa niż jej rówieśnice. - Dobrze się czuję we własnej skórze i podoba mi się to, co widzę w lustrze - mówi aktorka.

 • "Klub dla wybrańców" : Banał w wilczej skórze

  "Klub dla wybrańców" mógłby być "Wilkiem z Wall Street", a właściwie "Wilczkiem", bo bohaterami są równie zdegenerowani, jak amerykańscy maklerzy, brytyjscy studenci. Niestety, Lone Scherfig nie ma tak ostrego pazura jak Martin Scorsese, przez co jej film ani nie szokuje, ani nie bawi.

 • "Przepis na życie": Edyta Olszówka dobrze się czuje w swojej skórze

  ...dobrze się czuję w swojej skórze - powiedziała. Edyta ubolewa, że większość kobiet ulega presji współczesnego świata i za wszelką cenę stara się oszukać upływający czas, by jak najdłużej zachować...

 • Recenzja Fall Out Boy "American Beauty/American Psycho": American psycho, american dream

  Nie chciałbym być dzisiaj w skórze gwiazdorów amerykańskiego rocka. Żeby przebić Fall Out Boy na playlistach radiowych, będą się musieli sporo natrudzić.

 • Bestie w ludzkiej skórze

  W czwartek, 5 lipca, CANAL+ rozpoczyna emisję serialu „Grimm”, będącego połączeniem kryminału z fantastyką. Produkcja odniosła sukces za oceanem i podjęto decyzję o jej kontynuowaniu . Drugi sezon ma być gotowy jesienią tego roku.

 • "Polskie gówno": To dzieje się naprawdę

  Już wkrótce widzowie zasiądą wraz z zespołem Tranzystory we wnętrzu starego busa, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wygląda życie rockmana. Wszystko za sprawą filmu "Polskie gówno" w reżyserii Grzegorza Jankowskiego, który wchodzi do kin 6 lutego.

 • "M jak miłość": ​Oddaj mi go, bo się zabiję!

  Krajewski w końcu na własnej skórze przekona się, że kłamstwo ma krótkie nogi. Asia dowie się o ciąży Niny!

 • Romantyczna kolacja z Rafałem Maślakiem

  Na własnej skórze przekonał się, że marzenia się spełniają. Z nikomu nieznanego chłopaka ze wsi Gorzyca, Rafał Maślak w krótkim czasie stał się bożyszczem pań i wzorem do naśladowania dla panów.

Zdjęcia na temat: w skórze
Wideo na temat: w skórze
 • "Pierwsza miłość": "To jest dopiero początek"

  Nigdy nie wierz kobiecie – o tej prawdzie boleśnie przekona się na swojej skórze Marek (Maciej Żukowski). Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Agnieszka Woźniak-Starak: Przez trzy lata miałam stalkera. Chciał mnie zniszczyć

  Agnieszka Woźniak-Starak doświadczyła ciemnej strony internetu na własnej skórze. - Przez trzy lata miałam na głowie stalkera, z którym sobie nie potrafiliśmy poradzić. Ta osoba próbowała niszczyć życie nasze i życie całej naszej rodziny - wyznała w "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Andrzej Supron skacze do basenu w "Celebrity Splash"

  "Celebrity Splash!" ma być hitem wiosennej ramówki Polsatu. Uczestniczy więc od kilku tygodni trenują na basenie pod okiem profesjonalnego instruktora. Zapaśnik Andrzej Supron, który również będzie skakał do basenu, na własnej skórze odczuł, że skoki wcale nie należą do najłatwiejszej dyscypliny olimpijskiej.

Dyskusje na temat: w skórze