• Informacje na temat:

  w skórze

Artykuły na temat: w skórze
 • "Ranczo": Elżbieta Romanowska dobrze się czuje we własnej skórze

  Elżbieta Romanowska, czyli Jola z "Rancza", nigdy nie miała problemu z zaakceptowaniem tego, że jest... większa niż jej rówieśnice. - Dobrze się czuję we własnej skórze i podoba mi się to, co widzę w lustrze - mówi aktorka.

 • "Baranek Shaun. Film" : Humor w owczej skórze

  "Baranek Shaun" to świadectwo odwagi. W przegadanej współczesności trudno natrafić na film, który nie cierpi na deficyt słów, chociaż podczas seansu z ust bohaterów nie pada jedno nawet zdanie.

 • "Przepis na życie": Edyta Olszówka dobrze się czuje w swojej skórze

  ...dobrze się czuję w swojej skórze - powiedziała. Edyta ubolewa, że większość kobiet ulega presji współczesnego świata i za wszelką cenę stara się oszukać upływający czas, by jak najdłużej zachować...

 • "Klub dla wybrańców" : Banał w wilczej skórze

  "Klub dla wybrańców" mógłby być "Wilkiem z Wall Street", a właściwie "Wilczkiem", bo bohaterami są równie zdegenerowani, jak amerykańscy maklerzy, brytyjscy studenci. Niestety, Lone Scherfig nie ma tak ostrego pazura jak Martin Scorsese, przez co jej film ani nie szokuje, ani nie bawi.

 • Bestie w ludzkiej skórze

  W czwartek, 5 lipca, CANAL+ rozpoczyna emisję serialu „Grimm”, będącego połączeniem kryminału z fantastyką. Produkcja odniosła sukces za oceanem i podjęto decyzję o jej kontynuowaniu . Drugi sezon ma być gotowy jesienią tego roku.

 • Recenzja Fall Out Boy "American Beauty/American Psycho": American psycho, american dream

  Nie chciałbym być dzisiaj w skórze gwiazdorów amerykańskiego rocka. Żeby przebić Fall Out Boy na playlistach radiowych, będą się musieli sporo natrudzić.

 • "M jak miłość": "Laska chce cię wyrwać"

  P​iotrek (Marcin Mroczek) na własnej skórze przekona się, że córka jego pracodawcy to naprawdę niezłe ziółko!

 • "Polskie gówno": To dzieje się naprawdę

  Już wkrótce widzowie zasiądą wraz z zespołem Tranzystory we wnętrzu starego busa, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wygląda życie rockmana. Wszystko za sprawą filmu "Polskie gówno" w reżyserii Grzegorza Jankowskiego, który wchodzi do kin 6 lutego.

 • "W rytmie serca": Happy end czy rozstanie i śmierć?

  Wiadomość o ciąży Weroniki sprawi, że Maria każe Adamowi się wyprowadzić, a Edward na własnej skórze przekona się, że jego przeszłość jest groźniejsza niż rak.

 • Romantyczna kolacja z Rafałem Maślakiem

  Na własnej skórze przekonał się, że marzenia się spełniają. Z nikomu nieznanego chłopaka ze wsi Gorzyca, Rafał Maślak w krótkim czasie stał się bożyszczem pań i wzorem do naśladowania dla panów.

Zdjęcia na temat: w skórze
Wideo na temat: w skórze
 • "Pierwsza miłość": "To jest dopiero początek"

  Nigdy nie wierz kobiecie – o tej prawdzie boleśnie przekona się na swojej skórze Marek (Maciej Żukowski). Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Andrzej Supron skacze do basenu w "Celebrity Splash"

  "Celebrity Splash!" ma być hitem wiosennej ramówki Polsatu. Uczestniczy więc od kilku tygodni trenują na basenie pod okiem profesjonalnego instruktora. Zapaśnik Andrzej Supron, który również będzie skakał do basenu, na własnej skórze odczuł, że skoki wcale nie należą do najłatwiejszej dyscypliny olimpijskiej.

 • Bethany Townsens: Nieuleczalnie chora modelka w odważnej sesji!

  poparcie innych chorujących. Bethany powiedziała: „Nie spodziewałam się takiej reakcji. Jeżeli mogę pomagać innym w takiej samej sytuacji poczuć się bardziej komfortowo we własnej skórze, to

Dyskusje na temat: w skórze