• Informacje na temat:

  w spódnicy

Artykuły na temat: w spódnicy
 • Dominika Kulczyk w spódnicy Kim Kardashian!

  Dominika Kulczyk przyjechała do Krakowa, aby wręczyć nagrodę ufundowaną przez jej fundację na festiwalu Off Camera. Na imprezie nie towarzyszył jej jednak Paweł Deląg, z którym rzekomo romansuje, a krawiec Tomasz Ossoliński. Córka zmarłego miliardera wyglądała bardzo stylowo. Uwagę zwracała przede wszystkim spódnica z frędzli projektu Magdy Butrym, którą wcześniej miała na sobie celerbytka Kim Kardashian. Czyżby miliarderka wzorowała się na amerykańskiej skandalistce? Która wygląda lepiej?

 • Recenzja Natalia Przybysz "Prąd": Natalia Przybysz pod napięciem

  "Jack White w spódnicy"? Nowa Natalia Przybysz powinna się obronić bez komplementów Tymona.

 • "Barwy szczęścia": Sołtys w spódnicy - rozmowa z Elżbietą Romanowską

  Po występie w „Tańcu z gwiazdami” nie wyobraża sobie życia bez ćwiczeń. Regularnie trenuje i planuje wziąć udział w ekstremalnym biegu z przeszkodami. Czekają ją także wyzwania na planie serialu „Barwy szczęścia”. Zagra w nim Aldonę, pierwszą miłość Borysa, która po latach ponownie zapuka do jego drzwi. To będzie wyjątkowy duet!

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Don Juan w spódnicy

  ...dobry zwalnia cały zespół.  To Don Juan w spódnicy? - Diana na pewno żyje niestereotypowo. Będzie mieszała w życiu mężczyzn głównych bohaterek. Oczywiście do czasu, kiedy serce "królowej śniegu" nie...

 • "Dziennik panny służącej": Zmysłowo i prowokująco

  Ekranizacja skandalizującej powieści Octave'a Mirbeau z Léa Seydoux ("Spectre", "Życie Adeli rozdział 1 i 2", "Piękna i bestia") w roli głównej wejdzie na ekrany polskich kin już 22 maja. Prezentujemy ekskluzywny fragment książki oraz fragment filmu "Dziennik panny służącej".

 • Rusin w skórzanej spódnicy

  Zagorzała ekolożka Kinga Rusin na premierze płaszcza (!) jednej z firm pojawiła się w... skórzanej spódnicy. Co na to obrońcy praw zwierząt? Gdzie konsekwencja? Zobaczcie zdjęcia!

 • Natalia Przybysz: Nosowska powiedziała mi, że jestem głupia (wywiad)

  Natalia Przybysz po sukcesie płyty "Kozmic Blues" z utworami Janis Joplin postanowiła tym razem stworzyć całkowicie autorski materiał "Prąd". Wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie, o możliwości reaktywacji Sistars oraz o spięciu z Maciejem Maleńczukiem.

 • Doktor House w spódnicy!

  ...- Na planie mówią na mnie "House w spódnicy" - Emilia Komarnicka, czyli Agata z "Na dobre i na złe", swój serialowy pseudonim zawdzięcza lasce, z którą nie rozstaje się jej bohaterka.

 • Magda Gessler kontra Gordon Ramsay

  Gdy ruszyła pierwsza polska edycja programu "MasterChef", Magda Gessler zyskała przydomek "Gordon Ramsay w spódnicy". Jesienią w kuchni popularnego show pojawi się słynny Szkot, dzięki czemu widzowie będą mieli okazję przekonać się, czy polska restauratorka w pełni zasłużyła na to miano.

Zdjęcia na temat: w spódnicy
Dyskusje na temat: w spódnicy