• Informacje na temat:

  w stringach

Artykuły na temat: w stringach
 • Jennifer Lopez z wystającymi stringami! Nowa moda?

  Jennifer Lopez (49 l.) wybrała się ostatnio do Miami, by nakręcić nowy teledysk. Gwiazda miała na sobie dość osobliwą stylizację - krótki top oraz nisko opuszczone spodnie, spod których wystawały stringi. Mamy nadzieję, że zapatrzone w piosenkarkę fanki nie wezmą z niej przykładu w kwestii ubioru...

 • Britney Spears w Polsce: W prezencie dostała... stringi

  Zobacz, jak Britney Spears zareagowała na ręcznie wykonane stringi, które dostała w prezencie podczas pobytu w Warszawie.

 • W stringach przez Krupówki!

  Diana przegra zakład z Patrykiem i będzie biegać nago po Krupówkach przy -20 stopniach.

 • Natalia Kukulska rusza w trasę

  13 marca rozpocznie się trasa koncertowa Natalii Kukulskiej, związana z premierą albumu "Ósmy plan".

 • Victoria Hervey przesadziła z kreacją na galę amfAR

  Victoria Hervey to popularna w Wielkiej Brytanii arystokratka, córka szóstego Markiza Bristolu. Ponadto modelka, osobowość. Wiadomo... Na niedawnej gali amfAR 41-latka zaskoczyła prześwitującą kreacją, spod której majaczyły stringi i nagie piersi.

 • "Obce ciało": Buzek, Grochowska i Rosati o kobiecości

  Najnowszy film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" jest krytyką współczesnego świata - rządzących nim korporacji, amoralnych zagrywek, prostytuowania się w celach biznesowych i sprzeniewierzenia się Bogu w imię postępu. To też filmowa próba opowiedzenia o współczesnych kobietach. O filmie opowiadają Agata Buzek, Weronika Rosati i Agnieszka Grochowska.

 • Półnaga Suelyn Medeiros na imprezie!

  Brazylijska modelka Suelyn Medeiros (32 l.) robi, co może, by zwrócić na siebie uwagę. Ostatnio na przykład pojawiła się na imprezie w przezroczystej cienkiej sukni, pod którą założyła jedynie stringi. Fotografowie mieli co podziwiać!

 • Metal świata wg Solefald

  Norweski duet Solefald wyda płytę, jakiej jeszcze nie było.

 • Kendall Jenner w prześwitującej kreacji. Pokazała za dużo!

  Kendall Jenner (21 l.) czy to na czerwonym dywanie, czy na co dzień zwykle prezentuje się nienagannie i często jest chwalona za styl. Jej też jednak zdarzają się wpadki. Ostatnio fotoreporterzy sfotografowali ją w kreacji, pod którą prześwitywały stringi oraz piersi. Znając Kardashiankę, można przypuszczać, że ubrała się tak celowo, by media znów o niej napisały...

 • Kronos Quartet i "Requiem dla snu" w Krakowie

  W Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie odbyło się w środę, 17 września, świętowanie czterdziestych urodzin zespołu Kronos Quartet. Muzycy wykonali między innymi kompozycję "Lux Aeterna", napisaną przez Clinta Mansella do filmu Darrena Aronofskiego "Requiem dla snu".

Zdjęcia na temat: w stringach
Wideo na temat: w stringach
 • Małgorzata Kożuchowska gospodarzem światowej prapremiery musicalu „Karol Wojtyła: historia prawdziwa”

  Małgorzata Kożuchowska będzie gospodarzem prapremiery włoskiego musicalu operowego „Karol Wojtyła: historia prawdziwa”, która odbędzie się w Krakowie 2 kwietnia, w dziewiątą rocznicę śmierci papieża Polaka. Muzykę do spektaklu napisali izraelsko-jemeńska piosenkarka Noa oraz włoski kwartet skrzypcowy Solis String Quartet. – Nie kryłam nigdy, że Karol Wojtyła, Jan Paweł II, był dla mnie bardzo ważną osobą, jeszcze kiedy byłam dzieckiem. W ważnych momentach mojego życia bardzo wyraźnie...

Dyskusje na temat: w stringach