• Informacje na temat:

  w strojach

Artykuły na temat: w strojach
 • O tych strojach gwiazd było głośno w 2016 roku!

  ...pojawia się na salonach, jednak kiedy już skorzysta z zaproszenia, dba o to, by zostać zapamiętaną. W mijającym roku dwukrotnie pojawiła się w strojach, które ocierały się o kicz. Podczas jednej(...) określiło wręcz mianem skandalu! Odkąd Patricia Kazadi (28 l.) zrzuciła trochę kilogramów, chętnie eksponuje swoją sylwetkę w obcisłych strojach. O ile najczęściej jej stylizacje są trafione...

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze

 • Anna Mucha na próbie spektaklu. Zaprezentowała się w zaskakujących strojach

  Anna Mucha (35 l.) została zaangażowana do odegrania roli w spektaklu „Single po japońsku”. Na scenie prezentuje się w trzech różnych kostiumach: seksownym szlafroku, ogromnym stroju zawodnika sumo oraz w tradycyjnym kimonie. W tym pierwszym odsłoniła całkiem sporo, w drugim wyglądała na trochę zaokrągloną, a trzeci dodał jej uroku! W którym podoba wam się najbardziej?

 • Renowacja kostiumów filmowych

  Kostiumy, wykorzystywane w takich produkcjach polskiej kinematografii jak "Lalka", "Stawka większa niż życie" czy "Czterej pancerni", odzyskają dawny blask. We wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) zaczęła się renowacja 40 strojów filmowych.

 • Małgorzata Kożuchowska na imprezie zaprezentowała się w dwóch różnych strojach!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) pojawiła się na prezentacji ramówki TVN. Wkrótce na antenie zobaczymy nowy serial z nią w roli głównej! Na imprezę założyła... dwa stroje. Najpierw oglądać ją mogliśmy w klasycznej czarnej marynarce i złotych spodniach, a następnie w zupełnie innej kreacji. Na dalszą część gali aktorka włożyła ciemne spodnie z wysokim stanem oraz bordowo-różową bluzkę. Jak wam się podoba?

 • Paramore: Hayley Williams zaręczona

  W Nowy Rok Hayley Williams weszła jako osoba zaręczona. Wokalistka grupy Paramore przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, Chada Gilberta z zespołu New Found Glory.

 • Melania Trump swoim strojem wywołała niezły skandal! Donald skomentował!

  Melania Trump (48 l.) chyba nie do końca przemyślała, co zakłada na spotkanie z dziećmi imigrantów przetrzymywanymi w Teksasie...

 • Doda z nową piosenką na sylwestra: Pokażę trochę ciała

  Na Sylwestrowy Rejs Przebojów z Polsatem Doda przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Podczas utrzymanego w marynistycznym stylu show Dodzie na scenie towarzyszyć będzie kilkudziesięciu tancerzy, wykorzystane zostaną też niezwykłe rekwizyty. Największą niespodzianką będzie jednak premiera najnowszego singla wokalistki zapowiadanego od kilku miesięcy.

 • "Rolnik szuka żony 5": Łukasz wodzony na pokuszenie! Paulina uwodzi go skąpym strojem...

  Akcja nabiera tempa! Na gospodarstwa rolników przyjechały kandydatki gotowe walczyć o serca panów. U Łukasza (35 l.) goszczą trzy urocze dziewczyny. Wszystkie starają się jak mogą, ale jedna z nich w najnowszym docinku wyróżniła się dość skąpym strojem. Czy tak uwiedzie rolnika?

 • Kontrowersje w "Mam talent". Zmarnowany Złoty Przycisk?

  Puszyste tancerki z zespołu Barbie Boom usłyszały od jurorów trzy razy "nie", a mimo to awansowały do półfinału show. Część widzów nie kryje oburzenia.

Zdjęcia na temat: w strojach
 • Beth Ditto
 • Marta Wierzbicka
Wideo na temat: w strojach
 • Anna Matysiak zachwycona strojami z lat 20. Zamierza czerpać z nich inspiracje

  Gdy zakryję tatuaże, dobrze wpisuję się w stylistykę lat 20. – twierdzi Anna Matysiak. Aktorka zachwyciła się strojami z epoki międzywojnia na planie serialu „Bodo”. Zamierza nawet przemycać elementy ówczesnej stylistyki do swojej codziennej garderoby.

 • Powrót do domu

  Buenos Aires u schyłku lata. Trzy nastoletnie siostry, Marina, Sofia i Violeta, przebywają same w rodzinnym domu wypełnionym pamiątkami po niedawno zmarłej babci, która je wychowywała. Dziewczęta żyją tak, jak nakazują prawa ich wieku: słuchają muzyki, spotykają się z przyjaciółmi, zakochują się, śmieją i kłócą. Nagle wrzucone w dorosłość muszą odnaleźć się w niepewnej sytuacji, a bolesna strata nieoczekiwanie otworzy przed nimi nowe perspektywy. Reżyserka Milagros Mumenthaler z dużą wprawą,...

 • Lady Gaga znowu szokuje strojem

  Lady Gaga przybywa na afterparty po gali wręczenia statuetek MTV VMA.

Dyskusje na temat: w strojach