• Informacje na temat:

  w tańcu z gwiazdami

Artykuły na temat: w tańcu z gwiazdami
 • Mister Polski Daniel Borzewski chce być... trenerem w "Tańcu z gwiazdami"

  Daniel Borzewski zapewnia, że chciałby pożytecznie wykorzystać tytuł Mistera Polski i... zostać trenerem w "Tańcu z gwiazdami".

 • W "Tańcu z gwiazdami" schudła...

  Udział w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami" to doskonała okazja by osiągnąć kilka celów na raz...

 • Skandal po "Tańcu z gwiazdami"! Jest oburzony!

  W miniony piątek wyemitowano setny odcinek "Tańca z gwiazdami". Odbyła się wielka feta. Zaproszono osoby związane z programem, ale o niektórych zapomniano...

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Sandra Kubicka przerwała milczenie po "Tańcu z gwiazdami"! Szokujące, co ujawniła!

  Chociaż 10. edycja "Tańca z gwiazdami" zakończyła się już jakiś czas temu, emocje nadal nie opadły. Największą popularnością cieszą się występy Sandy Kubickiej. Modelka przyznaje, że sympatia widzów była dla niej ogromnym wsparciem. "Widziałam, że odcinek, w którym tańczyłam na stole, był w Top 3, więc cieszę się, że ludzie mnie polubili. Cieszę się także, że pomimo tylu przygód i przeszkód...

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • Katerina Kowalczuk nie zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

  Katerina Kowalczuk miała wziąć udział w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Według informacji "Twojego Imperium" tak się nie stanie...

 • Doda w "Tańcu z Gwiazdami"

  Już w piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Doda. To będzie spora niespodzianka dla fanów. Wokalistka w programie zaśpiewa aż dwie piosenki: cover Cher "If I Could Turn Back Time" i swój singlowy przebój "Riotkę".

 • Malitowski nie wystąpi już w "Tańcu z Gwiazdami"!?

  Michała Malitowskiego (39 l.) już wkrótce zabraknie w składzie jury „Tańca z Gwiazdami”. Fani zastanawiają się, kto teraz będzie oceniał uczestników i jak będzie wyglądało show bez tancerza. Wiemy, kto go zastąpi!

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z Gwiazdami" musi iskrzyć

  - W tańcu trzeba przede wszystkim pokazać pasję i emocje, ale to jest tylko gra. Tak jak odgrywanie scen miłosnych w filmie - wyjaśnia Rafał Maserak, który przyznaje, że dla swojej partnerki Julii Pogrebińskiej jest bardzo wymagającym trenerem.

Zdjęcia na temat: w tańcu z gwiazdami
Wideo na temat: w tańcu z gwiazdami
 • Aleksandra Domańska w "Tańcu z Gwiazdami"?

  - Takie propozycje się pojawiały, ale zawsze odmawiałam i tak już pozostanie do końca moich dni - mówi Aleksandra Domańska. - To nie jest moja przestrzeń, a ja nie lubię przebywać w przestrzeni, która nie jest moja. Trochę mi się przewartościowuje mój świat - dodaje aktorka.

 • Leszek Miller o występie w "Tańcu z Gwiazdami"!

  W siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy mogli zaprosić do gościnnego występu swoich najbliższych. Monika postanowiła zatańczyć ze swoim dziadkiem. Jak na parkiecie spisał się Leszek Miller? - Trochę czułem się stremowany. Nigdy nie tańczyłem walca przed tak dużą publicznością - powiedział nam były premier po zakończeniu kolejnego odcinka tanecznego show Polsatu. - Wielu moich

 • Joanna Mazur komentuje wygraną w "Tańcu z gwiazdami"!

  Joanna Mazur nie kryje radości po zwycięstwie w show Polsatu.

Dyskusje na temat: w tańcu z gwiazdami