• Informacje na temat:

  w tańcu z gwiazdami rusin

Artykuły na temat: w tańcu z gwiazdami rusin
 • To Miszczak kazał Rusin wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! "Byłam zażenowana"

  Kinga Rusin (46 l.) zdradziła, że początkowo nie paliła się do udziału w tanecznym show TVN...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Kinga Rusin przeżywa trudne chwile. Na szczęście ma wsparcie

  Nie tak miało być. Kinga Rusin (46 l.) nie przypuszczała, że jedną z jej córek spotka coś takiego. Ostatnio dziennikarka wyjawiła, że Pola dręczona jest przez stalkera. W tych trudnych chwilach była żona Tomasza Lisa może na szczęście liczyć na wsparcie.

 • Stefano Terrazzino znowu w "Tańcu z gwiazdami"

  - Nadajemy z Agnieszką na tych samych falach - podkreśla Stefano Terrazzino. Przyznaje też, że z Agnieszką Sienkiewicz łączy go podobny temperament i podobne poczucie humoru. Pierwszy odcinek drugiej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" na antenie telewizji Polsat już w piątek, 5 września.

 • Kinga Rusin: Los wynagrodził jej krzywdy sprzed lat?

  Przed laty mąż i przyjaciółka zadali Kindze Rusin (44 l.) bolesny cios, zostając parą. Dziś w związku Hanny (45 l.) i Tomasza (49 l.) nie dzieje się dobrze. Oboje stracili też pracę. A Kinga ma i miłość, i udane życie prywatne.

 • Agnieszka Kaczorowska chce wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska, odtwórczyni roli Bożenki w serialu "Klan", chce wziąć udział w kolejnej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Aktorka podkreśla jednak, że w programie może się pojawić wyłącznie jako tancerka. Kaczorowska nie szczędzi też słów krytyki pod adresem tancerzy, występujących w dotychczasowych edycjach "Tańca z gwiazdami".

 • Stefano Terrazzino dorobił się fortuny w „Tańcu z gwiazdami”!

  Tancerz może uważać się za prawdziwego szczęściarza! Nie tylko jest ulubieńcem tysięcy kobiet, ale również powodzi mu się finansowo! Dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami", w którym występuje od(...) wszystkich tancerzy. Przypomnijmy, że Stefano Terrazzino dotąd wziął udział w 8 edycjach polskiej wersji "Tańca z gwiazdami" i zdobywał Kryształową Kulę aż cztery razy. Do zwycięstwa poprowadził Kingę...

 • Kliment czy Terrazino? Kogo wybierze Wyszkoni?

  Już we wrześniu kolejna edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jedną z uczestniczek show jest Anna Wyszkoni. Trwają ustalenia, z kim zatańczy popularna wokalistka. Podobno kandydatów jest dwóch...

 • Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin walczą o fuchę w TVN!

  Ukochana Majdana do niedawna była najjaśniejszą gwiazdą TVN! Ten tytuł kilka lat temu odebrała byłej ulubienicy Miszczaka, czyli Kindze Rusin (44 l.), która po wygranej w "Tańcu z gwiazdami" trafiła(...) przybrał na sile, gdy tabloidy spekulowały o tym, że "perfekcyjna" zakręciła się wokół Piotra Kraśki. Karolina Ferenstein to bliska przyjaciółka Rusin, więc nic dziwnego, że gwiazda nie ma...

 • Rusin: O tańcu, ludziach i determinacji

  Otwarta, zorganizowana, pewna siebie. Kinga Rusin - gospodyni "Dzień Dobry TVN" i zwyciężczyni czwartej edycji "Tańca z gwiazdami" - już po raz piąty dodaje otuchy uczestnikom programu "You Can Dance - Po prostu tańcz".

Zdjęcia na temat: w tańcu z gwiazdami rusin