• Informacje na temat:

  w tle

Artykuły na temat: w tle
 • Piotr Krajewski ukrzyżował się na tle nagich celebrytek!

  Pochodzący z Trójmiasta artysta pokazał 12 aktów malowanych pastelami. W roli Apostołek wystąpiły ikony polskiego show-biznesu. Sam Krajewski pojawił się w przebraniu Chrystusa i dokonał samoukrzyżowania na tle celebryckich aktów, stojąc na pudełku z podobizną ministra kultury Piotra Glińskiego. Sprawa prawdopodobnie zakończy się w sądzie, gdyż żadna z gwiazd nie została poinformowana o tym...

 • Dwayne Johnson: Mięśnie na tle Wielkiego Muru

  Promując w Chinach swój najnowszy film "San Andreas" Dwayne Johnson nie oparł się pokusie roznegliżowanej fotki na tle Wielkiego Muru.

 • Danuta Wałęsa pozuje do zdjęcia. W tle wątek polityczny

  W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie Danuty Wałęsy (69 l.). Żona byłego prezydenta Polski zarzekała się, że z polityką nie chce mieć nic wspólnego, lecz równocześnie postanowiła utożsamić się z akcją przeciwko rządzącym.

 • Grzegorz Hyży & Tabb "Pusty dom": Teledysk z porwaniem w tle

  Do sieci trafił najnowszy teledysk znanego z "X Factor" Grzegorza Hyżego.

 • "Na sygnale": Święta z sygnałem karetki w tle...

  Ratownicy z pogotowia w Leśnej Górze będą mieli w święta ręce pełne roboty. W Wigilię - tuż przed tym, jak na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazdka - doktor Banach (Wojciech Kuliński) wezwany zostanie na pomoc do... świętego Mikołaja, który przesadził z alkoholem, a zaraz potem uratuje życie ciężarnej kobiecie, która nagle straci przytomność na ulicy.

 • Recenzja Jessie J "Sweet Talker": Słodkie nic

  "Sweet Talker" to na swój sposób wyczyn. Dawno nikt tak zdolny nie wypadł równie nijako, gdy w tle działo się tak dużo.

 • "Barwy szczęścia": Szantaż z nagością w tle

  Bilski rozbierze nieprzytomną Bożenę i zrobi jej kilka zdjęć, które przekaże... Kowalukowi.

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • "Komisarz Alex": Zbrodnia z lesbijskim romansem w tle...

  Przypadkowy świadek brutalnej napaści na śliczną dziewczynę wezwie na miejsce zdarzenia Piotra (Krystian Wieczorek) i Martę (Beata Fido). Brożek (Jerzy Pożarowski) opowie policjantom, że widział wysoką blondynkę, która z zimną krwią zabiła młodą kobietę i odjechała czerwonym golfem, zabierając ze sobą swą ofiarę...

 • Anna Dereszowska o przemocy seksualnej wobec kobiet

  Anna Dereszowska wystąpiła w filmie dokumentalnym, przedstawiającym trudną sytuację kobiet w Indiach. W produkcji wzięły udział trzy indyjskie dziewczęta, które przeżyły napaść na tle seksualnym, oraz rodzice zmarłej przed dwoma laty Damini - ofiary brutalnego gwałtu w Delhi.

Zdjęcia na temat: w tle
 • Hanna Lis (w tle Małgorzata Domagalik)
 • Jan Kliment, Anna Głogowska, w tle Stefano Terrazzino
Wideo na temat: w tle
 • Aleksandra Szwed: Popularność uchroniła mnie przed brutalnymi atakami na tle rasowym

  Aleksandra Szwed, czyli Liliana z "Barw szczęścia", uważa, że dzięki temu, że od dziecka była popularna, uniknęła przemocy fizycznej na tle rasowym. Do dziś zdarza jej się jednak dostawać obraźliwe(...) nietolerancja na tle rasowym.

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • "Belfer": Zwiastun 3a

  To, co wyróżnia „Belfra” na tle innych polskich seriali kryminalnych, to oryginalny scenariusz oraz znaczące role aktorów młodszego pokolenia...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

Dyskusje na temat: w tle