• Informacje na temat:

  w tramwaju

Artykuły na temat: w tramwaju
 • Magda Cielecka: W tramwaju dano mi do zrozumienia, że śmierdzę!

  Magda Cielecka (44 l.) w wywiadzie dla "Newsweeka" opowiedziała o sytuacji z tramwaju, kiedy wracając z manifestacji KOD-u z przyczepionym znaczkiem Komitetu Obrony Demokracji, poczuła się jak(...)". Wysiadając z tramwaju, usłyszała rzucone w jej stronę: "Gorszy sort".

 • Zbigniew Buczkowski jako bodyguard Jacqueline Kennedy

  Aktor Zbigniew Buczkowski grał wiele ról. Jedną zapamiętał na zawsze: przez kilka godzin był bodyguardem Jacqueline Kennedy. - "Madame, please" - powiedziałem wprowadzając ją do tramwaju - wspomina aktor.

 • Wieczorka można spotkać w tramwaju

  Dobra wiadomość dla fanek Krystiana Wieczorka - aktor nie ma prawa jazdy i po Warszawie porusza się komunikacją miejską.

 • Jack White czeka na tramwaj pod Teatrem Bagatela

  Frapujące zdjęcie z Krakowa ukazało się na profilu wytwórni Jacka White'a.

 • Szpital

  Na SOR trafia 16-letni Darek, który wybiegł z tramwaju i wpadł prosto pod nadjeżdżający samochód. Chłopiec próbował wcześniej ukraść torebkę przypadkowej...

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

 • Szpital

  Dr Robert Szewczyk zajmuje się Barbarą Wierucką, która upadała w trakcie gwałtownego hamowania tramwaju i złamała kość udową. Pacjentka musi być operowana....

 • Mariana Opani perypetie z popularnością

  "Niby męczy ta popularność, ale gdyby jej nie było, to też by czegoś brakowało" - mówi Marian Opania. Znany aktor opowiada, kiedy czerpie przyjemność z bycia popularnym, a kiedy jest ono uciążliwe.

 • "Ranczo": Wilkowyje mają tramwaj... konny!

  ...- Człowiek pójdzie na grzyby i pod tramwaj może wpaść - na widok tramwaju konnego odzywa się zdziwiony Solejuk (Sylwester Maciejewski). Hadziuk (Bogdan Kalus) na to, z przekonaniem: - To właśnie cena postępu. Osiemdziesiąt kilometrów od Warszawy. Gmina Wilkowyje, wita!

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

Zdjęcia na temat: w tramwaju
Wideo na temat: w tramwaju
 • Bójka nastolatek w warszawskim tramwaju!

  W warszawskim tramwaju nr 9 doszło do bójki... kilku nastolatek. Smarkule zaatakowały dziewczynę, która ośmieliła się zwrócić im uwagę. Na filmie, który trafił do siebie, poraża bierność współpasażerów. Ludzie nie reagowali, mimo żeofiara wyraźnie wzywała pomocy.

 • Bójka nastolatek w tramwaju. Szokująca bierność współpasażerów!

  W warszawskim tramwaju nr 9, na odcinku między przystankami Berezyńska i Park Skaryszewski, doszło do bójki kilku nastolatek. Dziewczyny zaatakowały współpasażerkę, która ośmieliła się zwrócić im uwagę (zachowywały się za głośno). Kopały ją, szarpały za włosy. Na filmie, który trafił do sieci, poraża bierność innych współpasażerów. Ludzie w większości nie reagowali, mimo że ofiara wyraźnie

 • Dresiarz opluł Rafalalę w tramwaju

  Rafalala - warszawski transwestyta nazywany "kobietą z penisem" - opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o problemach osób transseksualnych w Polsce oraz przejawach agresji, z którymi się spotkała. Ma 30 lat. Mówi o sobie: artystka, aktorka, scenarzystka, poetka, performerka, reżyserka, tekściarka, osoba transgenderowa. Od kilku lat związana jest z Michałem (zdecydowanie hetero), właścicielem firmy remontowej, z którym - jak dodaje - tworzy szczery, pełen miłości związek, typowo polską...

Dyskusje na temat: w tramwaju