• Informacje na temat:

  w tym nie da

Artykuły na temat: w tym nie da
 • Roksana Węgiel nie lubi tych pytań

  Roksana Węgiel (14 l.) jest najpopularniejszą dziecięcą wokalistką. Podczas ostatniego wywiadu zdradziła, że nie lubi głupich pytań o jej życie prywatne. Chciałaby rozmawiać tylko o... muzyce.

 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.

 • Marta Klubowicz: Nie przegapiłam tej miłości

  .... Muszę nieskromnie powiedzieć, że jeśli chodzi o przekłady, to jestem w tym dobra. Zawsze pisałam, lubię się bawić językiem i, jako aktorka, czuję dialog. Tłumaczę też poezję i kiedy czas mi pozwala(...) małżeństwo się rozpadło, a aktorka wróciła do Polski. Tutaj poznała niemieckiego dramaturga, Freda Apke. Mówi, że to mężczyzna jej życia. W czasach największej sławy zniknęła pani z ekranu. Za miłością...

 • Christofer Luca, Bob One i Zeus "Dzień po dniu": Kim jest ten Luca?

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Dzień po dniu" Christofera Luki.

 • Robert Moskwa: Nigdy tego nie zapomnę

  ...przyjaźni z Małgorzatą Pieńkowską (54 l.). Jest pan ojcem dwóch córek. Jak spędza pan z nimi czas? Robert Moskwa: - O dzieciach, żonach i życiu osobistym nie rozmawiam z nikim od 14 lat. Taką(...) skomentuje? - Tak, tak słyszałem o tym. Te opowieści można włożyć między bajki. Do Małgosi mam jednak sentyment z wielu powodów. Jestem jej zobowiązany za to, jak przyjęła mnie na planie serialu...

 • One Direction podpadli obrońcom zwierząt

  PETA zaprotestowała przeciwko wykorzystywaniu szympansa w teledysku "Steal My Girl".

 • Jacek Rozenek nie ma zamiaru tego tak zostawić! Będzie walczył!

  ...populacja sporej wielkości miasta. Udar jest też trzecią w kolejności przyczyną śmierci i główną przyczyną trwałej niepełnosprawności u osób dorosłych. Dlatego Jacek Rozenek przestrzega, że w tym(...) dotychczasowe życie runęło, a świat, w jakim do tej pory żyliśmy, zupełnie się zmienił. Nic więc dziwnego, że wiedząc, że ma dla kogo żyć, bo przecież Jacek Rozenek ma dwóch dorastających synów...

 • Wojciech Zieliński: Nie mógłbym tego robić

  Jedną z gwiazd filmu "Służby specjalne", który odsłania kulisy życia i pracy oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych, jest Wojciech Zieliński. "Nie mógłbym żyć w takim strachu, niepewności jak mój bohater" - stwierdza aktor. Określa też siebie jako pacyfistę.

 • Zofia Kucówna nigdy się z tym nie pogodziła

  W albumie ma wiele zdjęć, ale tylko jedno darzy szczególnym sentymentem. Jest na nim Zbigniew Cybulski. Co ją z nim łączyło?

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

Zdjęcia na temat: w tym nie da
 • Pamela Anderson na okładce "Playboya"! Po niej żadna się już nie rozbierze!
 • Małgorzata Socha, czyli Zuza Hoffer z "Na Wspólnej", nazywana jest ikoną stylu. Tym razem jednak przydarzyła się jej wpadka... Choć gwiazda twierdziła, że wszystkiemu winny jest źle dobrany makijaż, złośliwi uważają, że przesadziła z botoksem.
 • Aktorka nie ukryła blizn po operacji zmniejszania biustu! Wpadka?
Wideo na temat: w tym nie da
 • "Pierwsza miłość": "Nie obarczajmy ich tym"

  Paulina (Julia Pogrebińska) dowiaduje się, że Norbert zamierza ją zdradzić! Jak postąpi w tej sytuacji? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

 • Chylińska wywołała tym ogromny skandal! "Nie wstydzę się tego"

  Agnieszka Chylińska powiedziała o swoich pamiętnych Fryderykach. W roku 1996 odbierała nagrodę za debiut roku. Jej "przemowa" wywołała ogólnonarodowy skandal. Aga wystosowała bowiem odezwę do znienawidzonych przez nią nauczycieli. "Nauczyciele f*ck off" - wypaliła. Dziś pewnie niewielu by to poruszyło, ale wtedy były to inne czasy i takie zachowanie w miejscu publicznych było piętnowane

 • Rodzinka nie z tej ziemi

  Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary.

Dyskusje na temat: w tym nie da