• Informacje na temat:

  w tym samym wieku

Artykuły na temat: w tym samym wieku
 • 38-letnia Magda Mołek przyparła Rozenek do muru! "Jesteśmy w tym samym wieku?"

  ...uszczypliwości wymiany zdań: Mołek: Spisałam jeszcze parę rzeczy na twój temat, bo w tym wieku pamiętam coraz mniej. Czy my jesteśmy w tym samym wieku? Rozenek : A nie wiem, w jakim ty jesteś! Mołek: Rocznik '76! Rozenek: To jestem od ciebie MŁODSZA! Mołek: No niesamowite! Rozenek: Złośliwość? Mołek: Podziw, bo masz już dzieci w wieku szkolnym! Magda nie wydawała się jednak do końca...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • Danuta Szaflarska nie zdążyła. Bardzo tego pragnęła!

  ...- Właściwie jestem szczęśliwa. Jeśli się pracuje, jest się szczęśliwym - mówiła w jednym z ostatnich wywiadów Danuta Szaflarska (+102 l.). Aktorka miała w planach zagrać w sztuce "Sklep przy głównej ulicy". Niestety, nie zdążyła. Zmarła 19 lutego w wieku 102 lat.

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • "Rolnik szuka żony 3": tym wyznaniem Monika zaskoczyła wszystkich! Nawet samego Zbyszka

  ......   Jednak największym zaskoczeniem finału było coś zupełnie innego. Monika Jezior (32 l.), piękna amazonka ze wsi Obory pod Lubinem (woj. dolnośląskie), na wieść o tym, że Zbyszek jest nadal wolny, powiedziała: - Żałuję tej drastycznej różnicy wieku,bo inaczej...   Nie zdążyła dokończyć, kiedy zaszokowana prowadząca Marta Manowska (32 l.) krzyknęła: - Zbyszek, to było wyznanie! - Nie mówię: nie...

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • "Rolnik szuka żony 4": Mikołaj zakochany?! Wybranka w wieku jego córki...

  Czyżby szczęście wreszcie do niego się uśmiechnęło? Jak czytamy w jednym z tygodników, Mikołaj Korol (72 l.), uczestnik „Rolnik szuka żony 4”, zakochał się! Ponoć jego wybranka jest w wieku jego córki, więc w porównaniu do przeszło siedemdziesięcioletniego rolnika jest naprawdę młoda!

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Kochankowie XX wieku

  Któż z nas nie przeżywał serialowych romansów, nie utożsamiał się z bohaterami czy nie próbował przemówić im do rozsądku? Dziś przedstawiamy wam najsłynniejsze pary serialowych kochanków XX wieku.

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

Zdjęcia na temat: w tym samym wieku
Wideo na temat: w tym samym wieku
 • Rok temu zmarł Robin Williams. Popełnił samobójstwo!

  . Robin Williams zmarł w wieku 63 lat. - To smutne, że ktoś kto potrafił wnieść tyle radości i przyjemności do życia innych, nie umiał uczynić tego samego dla siebie. Był umęczoną duszą, tak sądzę

 • Tajemnica urodzin Rozenek odkryta!

  daty urodzin? Ponoć nie. "Ja jestem przyzwyczajona do złośliwości na temat mojego wieku. Czasem bawi mnie brak kreatywności hejterów. Ileż można czytać o tym samym. Już nawet czekam, że może coś się(...) i nowiutkim dowodem, z którego wynikało, że skończyła 18 lat! Na tym jednak nie koniec świętowania. Przez kolejny miesiąc Gosia organizowała na Instagramie konkursy urodzinowe dla fanów, a do zdobycia były

 • Znani dziennikarze ujawniają prawdę o Olejnik!

  zabawę. "Monika mi zawsze imponowała tym, że pracowałyśmy po 12 godzin, imprezowałyśmy do rana, po czym ja patrzę, a Monika już świeżutka, w pełnej gotowości, od rana zasuwa. Jest niezniszczalna pod tym względem" – mówi "Uwadze TVN" dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska. "Monika prywatnie jest równie energetyczna, jak w wywiadach. Ma się 100 procent gwarancji, że w czasie rozmowy dotkniętych

Dyskusje na temat: w tym samym wieku