• Informacje na temat:

  w wieku

Artykuły na temat: w wieku
 • "Rolnik szuka żony 4": Mikołaj zakochany?! Wybranka w wieku jego córki...

  Czyżby szczęście wreszcie do niego się uśmiechnęło? Jak czytamy w jednym z tygodników, Mikołaj Korol (72 l.), uczestnik „Rolnik szuka żony 4”, zakochał się! Ponoć jego wybranka jest w wieku jego córki, więc w porównaniu do przeszło siedemdziesięcioletniego rolnika jest naprawdę młoda!

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Łukasz Jakóbiak w "Azja Express": Pierwszy milion zarobiłem w wieku 30 lat

  ..." - oznajmił celebryta. Niestety, na tym nie poprzestał i w dalszej części odcinka nadal zamęczał Ławrynowicza. Tym razem postanowił się pochwalić, że "pierwszy milion zarobił w wieku 30 lat"! "A zastanawiałeś się, co będziesz robił w życiu? Ale tu jesteś, ku*wa, leniem! Spójrz na mnie, ja swój pierwszy milion zarobiłem w wieku 30 lat, kupiłem trzy mieszkania. Podróżuję bardzo dużo, wysyłam całą...

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • Edyta Górniak zachwycona nowym facetem! "Nie przeszkadza jej różnica wieku"

  ...musiała jednak przełożyć wyjazd. Z ukochanym wyjedzie więc w innym terminie. - Edycie nie przeszkadza kilkuletnia różnica wieku. Willy jest bardzo dojrzały, a jego twarz w Hollywood jest coraz bardziej...

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Sensacyjne wieści o ciąży księżnej Kate! Pierwszy taki przypadek od XV wieku!

  Kensington nie potwierdził na razie tych rewelacji. Gdyby jednak okazało się to prawdą, byłby to pierwszy taki przypadek ciąży mnogiej na królewskim dworze od XV wieku! 

 • Gwiazda "Gry o tron" w "Wieku Adaline"

  Wysportowane ciało Michiela Huismana doskonale znane jest widzom "Gry o tron". Serialowy Daario Naharis nie raz prezentował swoje wdzięki na małym ekranie. Od 15 maja będzie można podziwiać przystojnego Holendra w filmie "Wiek Adaline". I w tej produkcji nie zabraknie scen, które przyprawią o mocniejsze bicie serca żeńską część widowni.

 • Piotr Fronczewski pożegnał ukochaną mamę. Zmarła w wieku 104 lat

  ...cieszyła się doskonałą kondycją. Do syna zdecydowała się przeprowadzić dopiero, kiedy w wieku 98 lat, po złamaniu nogi, potrzebowała rehabilitacji i opieki. Aktorowi nawet do głowy nie przyszło, żeby ją...

 • Aktorka Ellen Albertini Dow zmarła w wieku 101 lat

  Amerykańska aktorka Ellen Albertini Dow nie żyje. Gwiazda, która wystąpiła w ponad stu filmach i serialach, zmarła 4 maja. Miała 101 lat.

Zdjęcia na temat: w wieku
Wideo na temat: w wieku
 • Bobek zaczął palić w bardzo młodym wieku!

  Czy Filip Bobek był grzecznym dzieckiem? - Jakoś po osiemnastce zacząłem mieć rogi - zdradził aktor w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". Jakie grzechy młodości ma na swoim koncie? W jakim wieku zaczął palić papierosy?

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Kayah narzeka na syna: Jest w niewdzięcznym wieku!

  Kayah zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN", czy jej syn Roch cieszy się na święta Bożego Narodzenia. - Jest niestety w niewdzięcznym wieku 16-latka, który by najchętniej święta spędził z kolegami na deskorolce i wszystkich nas ma za nudziarzy - przyznała wokalistka. A czy artystka tak samo myślała w jego wieku? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Jobs

  Biografia jednego z największych wizjonerów dwudziestego wieku. Steve Jobs nie ukończył college'u, ale nie przeszkodziło mu to w założeniu firmy Apple i zrobieniu oszałamiającej kariery

Dyskusje na temat: w wieku