• Informacje na temat:

  w wieku 17 lat

Artykuły na temat: w wieku 17 lat
 • "Brzydula": Minęło 20 lat od premiery

  ..., spotkał o 22 lata młodszą modelkę Marisabel Gutierrez. Pobrali się w 2016 roku po trzech latach randkowania.  Kilkanaście miesięcy temu aktor, w wieku 50 lat, znów został tatą. Tym razem chłopca(...). Kto by pomyślał, że powstała już 20 lat temu? W tym roku kanał RCN, który wyprodukował hit, zdecydował się na jego ponowną emisję.  Miliony widzów przeżyło na nowo historię miłości oddanej, ale mało...

 • Jimmy Ruffin nie żyje

  Gwiazda soulu zmarła w wieku 78 lat.

 • Niezapomniane aktorki lat 90., które powróciły na ekrany!

  W latach 90. robiły furorę. Ich kariera przechodziła najlepsze lata, a one korzystały z tego jak najlepiej mogły. Życie nie szczędziło im dramatów i spadków formy, jednak dziś ponownie możemy je oglądać w najnowszych serialach. Pamiętacie te sławne aktorki lat 90.?

 • Marian Opania: 50 lat na ekranie

  Marian Opania obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. W rozmowie z PAP Life aktor wspomina swoje początki oraz tłumaczy, dlaczego - mimo tylu lat doświadczenia - nie okiełznał tremy.

 • Dominika Tajner skomentowała narodziny brata! Jest od niej młodszy o 40 lat!

  Dominika Tajner w wieku 40 lat została siostrą. Jej tacie, Apoloniuszowi Tajnerowi (65 l.) we wrześniu urodził się syn. Ta wiadomość wzbudziła niemałe emocje w mediach i w końcu głos w tej sprawie zabrała sama świeżo upieczona siostra malucha.

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • "Zbuntowany Anioł": Natalia Oreiro kończy 40 lat!

  Natalia Marisa Oreiro Iglesias urodziła się 19 maja 1977 roku w stolicy Urugwaju, Montevideo. Karierę rozpoczęła w wieku 12 lat, grając w reklamach popularnych marek. Następnie zaczęła pojawiać się w programach dla dzieci...

 • Zmarła gwiazda kina Virna Lisi

  W wieku 78 lat zmarła w czwartek, 18 grudnia, włoska aktorka filmowa Virna Lisi, wielokrotnie nagradzana w swoim kraju. Na festiwalu w Cannes otrzymała Grand Prix w 1994 roku za rolę Katarzyny Medycejskiej w filmie "Królowa Margot" Patrice'a Chereau.

 • Teodorska urodziła córkę w wieku 17 lat!

  ...31-letnia Małgorzata Teodorska mimo młodego wieku jest już mamą nastolatki. Przeczytaj wywiad z aktorką!

 • Steven Wilson i Mariusz Duda w wyjątkowym duecie: Hołd dla zmarłego fana

  Pod koniec sierpnia w wieku 26 lat zmarł Alec Wildey, wspierający promocję koncertów Stevena Wilsona (Porcupine Tree), a także Mariusza Dudy (Riverside, Lunatic Soul). Jego pamięci dedykowany jest ich wspólny utwór "The Old Peace".

Zdjęcia na temat: w wieku 17 lat
Wideo na temat: w wieku 17 lat
 • Eleaine Strich zmarła w wieku 89 lat

  upamiętniona minutą ciszy na Broadwayu. Elaine Stritch zmarła w wieku 89 lat w swoim domu, 17 lipca 2014 w Birmingham.(...)Amerykańska aktorka telewizyjna oraz teatralna była trzykrotną laureatką nagrody Emmy. Kariera gwiazdy rozpoczęła się w 1940 roku i trwała przez blisko 70 lat. Eleaine zasłynęła dzięki rolom w takich

 • "Na Wspólnej": Ekipa "Na Wspólnej" po części mnie wychowała

  Jakub Wesołowski zaczął grać w "Na Wspólnej" w wieku 17 lat. Aktor stwierdza, że na planie spędził większość czasu, więc ekipa serialu po części go wychowała.

 • Jola Pieńkowska opłakuje śmierć mamy prezydenta! "Była mi wdzięczna, że jestem"

  17 kwietnia 2018 w wieku 92 lat zmarła Barbara Bush, żona 41. prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a H.W. Busha oraz matka 43. prezydenta USA George’a W. Busha. Jolanta Pieńkowska (53 l.) w roku 1992 roku miała okazję poznać pierwszą damę USA, czym oczywiście nie omieszkała się pochwalić na kanapach w "Dzień Dobry TVN". Jola zdradziła, w jakich okolicznościach doszło do ich spotkania

Dyskusje na temat: w wieku 17 lat