• Informacje na temat:

  w wieku 29 lat

Artykuły na temat: w wieku 29 lat
 • Izabela Janachowska: Mam 29 lat i własny program. Nie ma wielu takich osób!

  Izabela Janachowska (29 l.), żona producenta świec Krzysztofa Jabłońskiego (55 l.), uważa, że jest szczęściarą, gdyż niewielu osobom w tak młodym wieku udało się osiągnąć tak wiele.

 • Toto: Mike Porcaro nie żyje

  W wieku niespełna 60 lat (okrągłe urodziny obchodziłby 29 maja) zmarł Mike Porcaro, były basista Toto od lat chorujący na stwardnienie zanikowe boczne (ALS).

 • Teodorska urodziła córkę w wieku 17 lat!

  ...31-letnia Małgorzata Teodorska mimo młodego wieku jest już mamą nastolatki. Przeczytaj wywiad z aktorką!

 • Zmarła aktorka Betsy Palmer

  W wieku 88 lat zmarła charakterystyczna aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna Betsy Palmer - poinformował w niedzielę, 31 maja, jej długoletni agent Brad Lemack. Palmer zmarła w piątek, 29 maja, w hospicjum w stanie Connecticut.

 • Siwiec straciła dziewictwo w wieku 14 lat

  Natalia Siwiec (29 l.) wyznaje, że - odkąd pamięta - miała słabość do starszych mężczyzn. To dlatego tak wcześnie straciła cnotę...

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • Młodszy facet w modzie! Ile lat ich dzieli?

  Związki, w których kobieta jest sporo młodsza od swojego ukochanego, zawsze budzą skrajne emocje. Bywa jednak, że są one dużo trwalsze od "tradycyjnego" modelu. Sprawdźcie, które gwiazdy są szczęśliwe u boku młodszych partnerów i jaka jest między nimi różnica wieku.

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Mija 25 lat od premiery pierwszej polskiej telenoweli - "W labiryncie"

  Ćwierć wieku temu - 30 grudnia 1988 roku - TVP rozpoczęła emisję pierwszej polskiej telenoweli. Serial "W labiryncie" przez 2 i pół roku co tydzień przyciągał przed telewizory ponad 10 milionów widzów ciekawych, jakie niespodzianki los przygotował dla bohaterów polskiej "Dynastii".

 • Zmarł znany scenograf Tadeusz Kosarewicz

  Nie żyje Tadeusz Kosarewicz, autor scenografii do ponad 90 polskich oraz zagranicznych filmów i seriali, w tym do takich dzieł polskiej kinematografii, jak "Ziemia obiecana". Artysta zmarł w poniedziałek, 24 listopada, we Wrocławiu w wieku 81 lat.

Zdjęcia na temat: w wieku 29 lat
Wideo na temat: w wieku 29 lat
 • Pogrzeb Jana Kulczyka w Poznaniu. Rodzina, bliscy i przyjaciele żegnali najbogatszego Polaka

  Poznań. W Poznaniu odbyły się uroczystości pogrzebowe Jana Kulczyka. Przedsiębiorca zmarł 29 lipca w Wiedniu w wieku 65 lat. Pogrzeb Jana Kulczyka rozpoczął się mszą w kościele pw. św. Józefa na Wzgórzu św. Wojciecha. Po uroczystości tłumy skierowały się w stronę Cmentarza Jeżyckiego, gdzie biznesmen został pochowany. (TVN24/x-news)

 • Tańczył w Buenos Aires, teraz w "Tylko Taniec"

  Ma 29 lat. Jego przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 16 lat - w pierwszej klasie technikum, w ramach zajęć pozalekcyjnych, zapisał się na taniec ludowy. Gdy w Wałczu pierwszy raz zobaczył nowy styl tańca - bboying - pomyślał "to jest to". Uczył się z teledysków i kaset. Wkrótce znalazł innych chłopaków... Od 2003 roku ze swoim show jeździ po ciepłych miejscach Europy. Zdarzyło mu się tańczyć

 • Janina Paradowska nie żyje!

  Polska dziennikarka i publicystka Janina Paradowska zmarła w nocy z wtorku na środę (28/29.06) w wieku 74 lat . Od 1991 r. związana była z tygodnikiem "Polityka". Paradowska urodziła się 2 maja 1942 r. w Krakowie. Skończyła polonistykę oraz dziennikarstwo. Pracę w zawodzie rozpoczęła jako dziennikarka "Kuriera Polskiego". (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: w wieku 29 lat
 • Re: "Słoneczny patrol": David Hasselhoff powróci na szczyt?

  to znaczy że żeniłeś się w wieku 29 lat

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Olga Frycz docenia pracę w serialu, ale marzy o rolach filmowych

  Dziewczyna, która ma 29 lat i wkrótce będzie obchodzić 25-lecie pracy artystycznej ma czelność opowiadać, że niczego nie zawdzięcza ojcu. Gdyby p. Jan Frycz był górnikiem, tokarzem, aptekarzem, nauczycielem, czy kimkolwiek innym spoza branży aktorskiej to p. Olga jako 4-letnia dziewczynka nie wystąpiłaby w przedstawieniu. Nie świętowałaby w tak młodym wieku ćwierćwiecza swojego debiutu, bo po

 • Re: "M jak miłość": Katastrofa na ślubie Marzenki i Andrzejka!

  w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju(...) 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla

 • Re: “Na Wspólnej": Bożena Dykiel robi trzysta brzuszków dziennie

  ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn(...)Ludzie nie wiedzą skoro PO ma dalej 25% poparcia, 42 powody, aby w najbliższych wyborach parlamentarnych nie głosować na Platformę Obywatelską: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa

 • Re: "M jak miłość": Mroczna tajemnica Lucjana Mostowiaka

  zgromadzonych w OFE (153 mld zl) 14) Wydluzenie obowiazku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mezczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysiecy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadluzenia(...) 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacja MSW 10) Afera z budowa gazoportu w Swinoujsciu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budowa elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji

 • Re: Paweł Deląg: "Muszę martwić się o swoją przyszłość"

  on juz nie jest przystojny od 29 lat, ślepi jesteście, teraz to milf i owszem, ale juz nie ogier i ciacho ja w wieku 29 lat

 • Re: Kuba Boski (Adam Zdrójkowski)

  Hejka Adam jest w moim wieku ma 11 lat urodziny ma 29 maja a ja 15 maja!!!

 • Re: Kuba Boski (Adam Zdrójkowski)

  Hejka Adam jest w moim wieku ma 11 lat urodziny ma 29 maja a ja 15 maja!!! ja też xD

 • Re: Kuba Boski (Adam Zdrójkowski)

  ja też xD *Ola* Hejka Adam jest w moim wieku ma 11 lat urodziny ma 29 maja a ja 15 maja!!!

 • Re: Będzie babcią?

  Jak sie ma kase i umie o siebie zadbac, nie wazne czy sie dzieci rodzilo w wieku 19 lat czy 29 to wlasnie tak sie wyglada. Dbajmy kobiety o siebie i badzmy zawsze piekne i mlode .. :-)