• Informacje na temat:

  w zakopanem

Artykuły na temat: w zakopanem
 • Magda Lamparska z synkiem w Zakopanem

  Magda Lamparska (30 l.) i jej partner, prezenter i podróżnik Bartek (wspólne zdjęcie można zobaczyć na Instagramie), w październiku ubiegłego roku zostali rodzicami Tymoteusza. Paparazzi spotkali ostatnio aktorkę w Zakopanem na spacerze z malcem. Magda wytrwale pchała wózek przez zaspy. Wspólne momenty z synkiem i partnerem są obecnie dla niej priorytetem.

 • Joanna Jabłczyńska trenuje z Mecenasem

  Joannie Jabłczyńskiej szczeniak towarzyszy zarówno w pracy w kancelarii, jak i podczas treningów sportowych. Lubi też wyjeżdżać z nim poza Warszawę. Aktorka twierdzi, że Mecenas jest dla niej niezastąpionym źródłem radości oraz motywacją do codziennej porcji ruchu.

 • Sławomir Zapała buduje dom. Dorobił się na piosence "Miłość w Zakopanem"

  Takiego sukcesu Sławomir Zapała (34 l.) się nie spodziewał. Jego przebój "Miłość w Zakopanem" zna cała Polska. Artysta w końcu zaczął zarabiać "normalne" pieniądze!

 • "Kosmos": Andrzej Żuławski kręci nowy film

  Andrzej Żuławski kręci film oparty na powieści Witolda Gombrowicza "Kosmos". Większość scen została zrealizowana w podlizbońskiej Sintrze.

 • Kurdej-Szatan zdradziła, co zrobi po koncercie sylwestrowym TVP w Zakopanem!

  Barbara będzie jedną z czworga gospodarzy koncertu Sylwester Marzeń z Dwójką, który po raz kolejny odbędzie się w Zakopanem. Gwiazda nie żałuje, że ostatnią noc w roku spędzi w pracy. Podkreśla, że(...) wolny od pracy sylwester gwiazda przeżyła 2 lata temu, gdy odpoczywała wraz z rodziną w Zakopanem. W tym roku ponownie zamierza wykorzystać pobyt w zimowej stolicy Polski do nabrania sił po kilku ciężkich...

 • Magdalena Zawadzka: Babcia na Facebooku

  Mniej gra, rzadziej występuje w telewizji. Ma inny cel w życiu: upamiętnianie ukochanego męża.

 • Magda Schejbal ruszyła z własnym biznesem. Zbije fortunę na restauracji w Zakopanem?

  ...pomysł na życie ma teraz Magda Schejbal. Precyzyjniej - zamierza łączyć pracę w teatrze i na ekranie z prowadzeniem własnego przedsięwzięcia, którym jest... restauracja w Zakopanem. "Tak. Wreszcie(...) martwią. To miłe. Dam radę. Mam cudownych współpracowników, życzliwych ludzi wokół i mam nadzieję, że mnie odwiedzicie w Zakopanem. Trzymajcie kciuki za mnie" - napisała na Instagramie. Dlaczego aktorka...

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat razem w Zakopanem. Mamy zdjęcia!

  Od jakiegoś czasu media plotkują o wyjątkowej zażyłości, jaka miała połączyć Alicję Bachledę-Curuś (34 l.) i Marcina Gortata (33 l.). Sami zainteresowani oficjalnie nie odnieśli się do tych spekulacji, co tylko jeszcze bardziej wzbudza zainteresowanie prasy i fanów. Ostatnio aktorka i koszykarz pojawili się razem na otwarciu Festiwalu Visa Kino Letnie. Jak czytamy w "Fakcie", Gortat podczas pobytu w Polsce zatrzymał się w mieszkaniu Alicji. Czyżby zatem jednak byli parą? Wiele na to wskazuje.

 • "Björk: Biophilia Live" : Muzyczny kosmos

  Ósmy album w dorobku islandzkiej wokalistki Björk, wydana w 2011 roku "Biophilia", był początkiem najbardziej imponującego multimedialnego projektu w historii muzyki popularnej. Filmowy zapis finałowego występu trwającej niemal trzy lata trasy koncertowej jest zaś genialnym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia.

Zdjęcia na temat: w zakopanem
Wideo na temat: w zakopanem
Dyskusje na temat: w zakopanem