• Informacje na temat:

  w zakopanem

Artykuły na temat: w zakopanem
 • Magdalena Schejbal: Komornik przejął restaurację aktorki w Zakopanem

  Bistro "Dworzec", prowadzone przez znaną aktorkę Megdę Schejbal (39 l.) i jej partnera Sławomira Ziębę-Drzymalskiego, zostało przy udziale komornika i policji przejęte przez właściciela - zakopiański oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego.

 • Joanna Jabłczyńska trenuje z Mecenasem

  Joannie Jabłczyńskiej szczeniak towarzyszy zarówno w pracy w kancelarii, jak i podczas treningów sportowych. Lubi też wyjeżdżać z nim poza Warszawę. Aktorka twierdzi, że Mecenas jest dla niej niezastąpionym źródłem radości oraz motywacją do codziennej porcji ruchu.

 • Alicja Bachleda-Curuś: To on jest jej nowym partnerem! Wezmą ślub w Zakopanem?

  ...i zaprosili mężczyznę na święta, a on skorzystał z zaproszenia. Na lotnisku wyszedł jednak innym wyjściem, by nie wzbudzać niepotrzebnej sensacji.   Para spędziła święta w Zakopanem. Mieli też w planach...

 • "Kosmos": Andrzej Żuławski kręci nowy film

  Andrzej Żuławski kręci film oparty na powieści Witolda Gombrowicza "Kosmos". Większość scen została zrealizowana w podlizbońskiej Sintrze.

 • Jessica Mercedes pierwszy raz w Zakopanem od operacji szczęki

  Jessica Mercedes (25 l.) była gościem specjalnym na otwarciu Góralskiego Browaru w Centrum Handlowym Krupówki 40 w Zakopanem. Wizyta blogerki do ostatniej chwili stała pod znakiem zapytania.

 • Magdalena Zawadzka: Babcia na Facebooku

  Mniej gra, rzadziej występuje w telewizji. Ma inny cel w życiu: upamiętnianie ukochanego męża.

 • Magda Lamparska z synkiem w Zakopanem

  Magda Lamparska (30 l.) i jej partner, prezenter i podróżnik Bartek (wspólne zdjęcie można zobaczyć na Instagramie), w październiku ubiegłego roku zostali rodzicami Tymoteusza. Paparazzi spotkali ostatnio aktorkę w Zakopanem na spacerze z malcem. Magda wytrwale pchała wózek przez zaspy. Wspólne momenty z synkiem i partnerem są obecnie dla niej priorytetem.

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Sławomir Zapała buduje dom. Dorobił się na piosence "Miłość w Zakopanem"

  Takiego sukcesu Sławomir Zapała (34 l.) się nie spodziewał. Jego przebój "Miłość w Zakopanem" zna cała Polska. Artysta w końcu zaczął zarabiać "normalne" pieniądze!

 • "Björk: Biophilia Live" : Muzyczny kosmos

  Ósmy album w dorobku islandzkiej wokalistki Björk, wydana w 2011 roku "Biophilia", był początkiem najbardziej imponującego multimedialnego projektu w historii muzyki popularnej. Filmowy zapis finałowego występu trwającej niemal trzy lata trasy koncertowej jest zaś genialnym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia.

Zdjęcia na temat: w zakopanem
Wideo na temat: w zakopanem
Dyskusje na temat: w zakopanem