• Informacje na temat:

  wachowicz książki

Artykuły na temat: wachowicz książki
 • Córka Ewy Wachowicz obrała własna drogę. Nie pójdzie w ślady mamy

  ...19-letnia Aleksandra, córka Ewy Wachowicz (49 l.), podobno wcale nie chce iść w ślady mamy. Obrała własną ścieżkę kariery. Dostała się na wymarzone studia w Krakowie.

 • Ewa Wachowicz: Dziś mogłaby być królową!

  Ewa Wachowicz (44 l.) odrzuciła oświadczyny afrykańskiego monarchy. Mężczyzna, którego wybrała na męża, zawiódł ją.

 • ​"Pierwsza miłość": Aneta Zając powalczy o tytuł Top Chefa!

  ...przez nią dania oceni jury w składzie: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i Grzegorz Łapanowski. Aneta Zając przyznaje, że od dziecka ma smykałkę do gotowania. Jako kilkuletnia(...) i inspirować - napisała. W programie "Top Chef - Gwiazdy" Aneta Zając rywalizować będzie o zwycięstwo m.in. z popularną piosenkarką i autorką książki kulinarnej "IQuchnia czyli jak inteligentnie jeść...

 • Ewa Wachowicz: Nie lubię metroseksualnych

  Konkretna i zdecydowana. Ale też cały czas uśmiechnięta, bo tego nauczyła ją mama. Zobaczcie jak wygląda jej życie od kuchni!

 • Dziennikarki o niezwykłych kobietach

  Autorkami książki "Kobiety niezapomniane" jest 41 współczesnych kobiet, cenionych dziennikarek, m.in. Jolanta Pieńkowska, Dorota Gawryluk i Katarzyna Kolenda-Zaleska. Każda z nich wybrała wybitną Polkę i opisała jej historię, pokazując często nieznane fakty z jej życia. Promocja książki odbyła się 14 października w Warszawie,

 • Liczy się intencja, czyli gwiazdkowe prezenty

  Bywa, że wymyślenie idealnego świątecznego upominku sprawia nam kłopot. Mamy więc kilka podpowiedzi. Przedstawiamy listę prezentów, o których marzą gwiazdy. Może znane osoby zainspirują nas do własnoręcznego wykonania podarunków?

 • Oni też byli kiedyś dziećmi

  Wspomnienia są ciepłe, a zwłaszcza wspomnienia z dzieciństwa, z owych lat sielskich, anielskich... Dziś, w Dnia Dziecka, oddajmy głos ludziom znanym, lubianym i powszechnie szanowanym po to, by przywołali obrazy zapamiętane ze swoich lat najwcześniejszych. Wszak i oni byli kiedyś dziećmi.