• Informacje na temat:

  wacław warchoł

Artykuły na temat: wacław warchoł
 • "M jak miłość": Ula ma chłopaka!

  Bartek (w tej roli Wacław Warchoł) - chłopak, który napadł na Barbarę i został niedawno aresztowany - teraz postanowi "zaprzyjaźnić" się z wnuczką Mostowiaków...

 • Kim jest brat BrzydUli?

  Wacław Warchoł ma 18 lat i marzy o karierze reżysera. Za rok czeka go matura, ale sprawdzian dojrzałości zdał już na planie serialu "BrzydUla", gdzie wciela się w rolę młodszego brata głównej bohaterki Uli.

 • "M jak miłość": Ula znajdzie sobie nowego chłopaka!

  Po rozstaniu z Bartkiem (Wacław Warchoł) Ula (Iga Krefft) postanowi jak najszybciej zapomnieć o nim w towarzystwie innego. Po prostu uzna, że najlepszym lekarstwem na miłość jest... nowa miłość. Sprawdź, z kim umówi się na randkę w klubie!

 • Anna Seniuk w "Na dobre i na złe"

  Do Leśnej Góry zawita Anna Seniuk i sporo namiesza.

 • "M jak miłość": Ula i Bartek - miłość na przekór wszystkim!

  Choć Marek (Kacper Kuszewski) zakaże Bartkowi (Wacław Warchoł) spotykać się z jego córką Ulą (Iga Krefft), młodzi nie dostosują się do jego woli... Najgorsze jest jednak to, że chłopakowi grozić będzie... ślepota! Poznaj szczegóły!

 • Szał Brzydulomaniaków

  Tłumy fanów, setki rozdanych autografów, piski, krzyki... Jednym słowem totalny szał! A wszystko za sprawą Uli Cieplak, czyli tytułowej Brzyduli i jej serial owych przyjaciół. W warszawskim Parku Agrykola odbył się pierwszy zlot fanów popularnego serialu "BrzydUla", na którym stawili się prawie wszyscy aktorzy grający w tej produkcji.

 • Gwiazdor "BrzydUli" podbije Wschód?

  Możliwe, że rośnie nam kolejna gwiazda, która po Joannie Moro zdobędzie Wschód! Pamiętacie Wacława Warchoła, wcielającego się w niepokornego Jaśka Cieplaka z "BrzydUli"?

 • Gwiazdy przyciągną widzów?

  "Hotel 52" to luksus i surowe zasady. Wszystko musi błyszczeć, smakować, a pracownicy chodzić jak w zegarku. Czy nowa właścicielka wywróci ten świat do góry nogami? Już dziś pierwszy odcinek nowego serialu.

 • Co z niego wyrośnie?

  Jesteście ciekawi, co porabia Wacław Warchoł, odtwórca roli Jaśka z "BrzydUli" i czy spełnia swoje marzenia?

 • "Na Wspólnej": Cała prawda o wypadku

  Daniel (Michał Tomala) postawi się Smolnemu (Łukasz Konopka) i zdecyduje się na oficjalny związek z Łucją (Magdalena Łoś). Młodzi postanowią nawet ze sobą zamieszkać. Lecz pech sprawi, że na jednej z imprez przez przypadek spotkają pijanego Szymka (Wacław Warchoł), który zaczepi Łucję i szybko zorientuje się, kim ona jest. Gdy dziewczyna kategorycznie zażąda od Daniela wyjaśnień, ten wyjawi...

Zdjęcia na temat: wacław warchoł
Wideo na temat: wacław warchoł
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

Dyskusje na temat: wacław warchoł