• Informacje na temat:

  waglewski o kaczyńskim

Artykuły na temat: waglewski o kaczyńskim
 • Zaskakujący ranking osobowości

  ..., Lecha Wałęsę, Kazika Staszewskiego, Wojciecha Waglewskiego, Muńka Staszczyka i Zbigniewa Hołdysa. W grupie "marek ekskluzywnych", czyli osób rzadko pojawiających się w mediach, jednak wciąż budzące...

 • Rusza festiwal Yach Film

  W piątek, 28 września, rusza dziesiąta, jubileuszowa edycja festiwalu wideoklipów Yach Film. W tym roku do konkursu na najlepszy teledysk stanęła rekordowa liczba twórców. O nagrodę festiwalu będą walczyły aż 192 krótkie filmy. Organizatorzy, Yach Paszkiewicz i Magda Kunicka-Paszkiewicz, zapowiadają wiele atrakcji. Jedną z nich będzie para konferansjerów, która poprowadzi uroczystą galę. Tego zadania podjęli się wspólnie Skiba i Bogusław Kaczyński.

 • X Yach Film Festiwal w Gdańsku

  W dniach 28-30 września w Trójmieście odbędzie się dziesiąta edycja festiwalu Yach Film, na którym poznamy najlepszy polski teledysk. Atrakcją imprezy będą wspólne występy grupy De Mono i Violetty Villas, zespołów Big Cyc i Tercetu Egzotycznego, Mietka Szcześniaka i Sławy Przybylskiej oraz Rudiego Schubertha i Norbiego. Nie wspominając już o tym, że całość poprowadzą Skiba i Bogusław Kaczyński.

 • Pokrzyżowane zamiary wielu ludzi

  Miałem zamiar pisać ten felieton we wtorek rano, ale diabeł kazał mi poczekać do środy wieczorem. Pewnie chciał, żebym zobaczył, jak polski parlament wybiera sobie zabawnego marszałka i (jako bonus) funduje narodowi skazańca na stanowisko wicemarszałka. Miał też znacznie boleśniejszy zamiar - zapragnął, abym w trakcie pięknego, środowego wieczoru, pełnego ludzi i muzyki, dostał sms o treści: "Mira Kubasińska nie żyje".

 • Doda lubiana, Michał Wiśniewski przeciwnie

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski, Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Sopot: Święto Maleńczuka

  Poznaliśmy szczegóły ósmej edycji Festiwalu TOPtrendy, który odbędzie się w dniach 28-30 maja nie w Operze Leśnej, lecz na sopockim hipodromie.

 • "Wróciliśmy do właściwego grania"

  "I Hate Rock'n'Roll" to tytuł piętnastej płyty zespołu T. Love, która ukazała się w marcu 2006 roku, a więc po ponad 4-letniej przerwie, jaka minęła od wydania poprzedniego albumu "Model 01". Tytuł jest przewrotny, bo nijak ma się do zawartości albumu, pełnej rockowych, zadziornych utworów. Tym samym Muniek Staszczyk, lider i wokalista formacji, wraz z pozostałymi muzykami dali wyraźny sygnał, że znudziły im się elektroniczne ozdobniki piosenek i wracają do ostrzejszego grania. "Ostro" było...

 • Muzyka jest tylko dodatkiem

  Przed chwilą zadzwonił do mnie Artur Gadowski. Niedawno przeszedł ciężką operację tarczycy, podczas której uszkodzono mu tętnicę szyjną i martwiliśmy się nieco. Powiedział, że już wszystko jest świetnie, rozsadza go energia, próbuje śpiewać. Ubiliśmy nieco pianki na temat zrzucania wagi i w końcu Artur zapytał, czy znam nauczyciela gry na gitarze, który będzie na tyle cierpliwy i miły, że zechce wziąć pod opiekę pewnego jedenastolatka. Chłopiec jest synem jakiegoś kumpla Artura i ten chce...