• Informacje na temat:

  wagner aktor

Artykuły na temat: wagner aktor
 • Piotr Adamczyk i Agnieszka Wagner: Stara miłość nie rdzewieje?

  Gdy Piotr Adamczyk dowiedział się, że w filmie "Jestem mordercą" jego żonę zagra Agnieszka Wagner (45 l.), niecierpliwie czekał na spotkanie z nią na planie. Kiedyś wiele dla niego znaczyła(...) znajomy aktora. "Planowali wspólną przyszłość i wydawało się, że nic i nikt ich nie rozdzieli" - kwituje informator tygodnika. Niestety, z czasem zakochani zaczęli dostrzegać swoje wady. Znajomi aktorki...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Piotr Adamczyk: Na rozstajach dróg!

  Jeszcze nigdy Piotr Adamczyk (44 l.) nie był tak długo samotny. Czyżby aktor przestał już wierzyć, że jeszcze kiedyś przydarzy mu się prawdziwa miłość? Znajomi zaczynają się o niego martwić...

 • Jej postać budzi silne emocje

  Agnieszka Wagner w "Barwach szczęścia" wciela się w postać Izabeli Gordon, kobiety skrzywdzonej przez los, która budzi naprawdę silne emocje.

 • Ślubu nie będzie!

  Dopiero co Heather Locklear i Jack Wagner ogłosili, że się pobierają, a teraz... zmienili zdanie. Czy wszystko przez to, że wyszło na jaw, iż Jack ma dorosłą, nieślubną córkę?

 • Nowi sąsiedzi w "Barwach..."

  Już wkrótce do osiedla Pod Sosnami wprowadzi się małżeńska para: Izabela i Rafał Gordon. Nowych bohaterów zagrają Agnieszka Wagner (słynna Poppea z "Quo vadis") i Jacek Mikołajczak (widzom znany m.in. z serial u "Plebania").

 • Heather Locklear zaręczona

  Amerykańska aktorka Heather Locklear niedługo znów stanie na ślubnym kobiercu. Gwiazda seriali "Dynastia" i "Melrose Place" zaręczyła się z aktorem Jackiem Wagnerem .

 • Tom Cruise wyprodukuje "Wojnę światów"

  Hollywoodzkie studio Paramount Pictures razem z firmą Toma Cruise'a i Pauli Wagner (Cruise/Wagner Productions) zrealizują nową wersję "Wojny światów", klasycznej powieści Herberta George'a Wellsa z 1898 roku o ataku Marsjan na Ziemię. Produkcja ruszy w 2003 roku.

 • Jej postać budzi silne emocje

  Czasem serial w zaskakujący sposób splata się z życiem. Niedawno Agnieszka Wagner spotkała kogoś, kto podobnie jak jej bohaterka, był ofiarą przemocy domowej.

 • Kłopoty "Aniołków Charliego"

  Film "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" trafił do światowych kin kilka dni temu. Jego twórcy muszą martwić się jednak nie tylko wysokością wpływów kasowych, lecz także widmem procesu sądowego i kłopotami z promocją obrazu. Okazało się bowiem, że aktorki odtwarzające główne role - Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu - niespecjalnie przepadają za Demi Moore, która pojawiła się z nimi na

Wideo na temat: wagner aktor
 • Elitarni - Ostatnie starcie

  Pozycja obowiązkowa! Skrzyżowanie "Infiltracji" z "Ojcem chrzestnym". Slash films. Tylko jeden film pokonał w Brazylii w zestawieniach box-office'u "Avatara". "Elitarni - ostatnie starcie" potrzebował zaledwie trzech tygodni na zdobycie tytułu największego hitu XXI wieku. Na ten wynik zapracował nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim brawurowo zrealizowane sceny akcji. Zebraliśmy wspaniałą ekipę od efektów specjalnych - mówi reżyser filmu Jose Padilha, w tym m.in. takich...

 • Śmieć

  Trzech ubogich, brazylijskich chłopców dokonuje niezwykłego odkrycia na składowisku śmieci. Odkrycie ma bardzo poważne konsekwencje i chłopcy muszą ukrywać się przed brutalną policją.

 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...