• Informacje na temat:

  wagner aktor

Artykuły na temat: wagner aktor
 • Piotr Adamczyk i Agnieszka Wagner: Stara miłość nie rdzewieje?

  Gdy Piotr Adamczyk dowiedział się, że w filmie "Jestem mordercą" jego żonę zagra Agnieszka Wagner (45 l.), niecierpliwie czekał na spotkanie z nią na planie. Kiedyś wiele dla niego znaczyła(...) znajomy aktora. "Planowali wspólną przyszłość i wydawało się, że nic i nikt ich nie rozdzieli" - kwituje informator tygodnika. Niestety, z czasem zakochani zaczęli dostrzegać swoje wady. Znajomi aktorki...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Piotr Adamczyk: Na rozstajach dróg!

  Jeszcze nigdy Piotr Adamczyk (44 l.) nie był tak długo samotny. Czyżby aktor przestał już wierzyć, że jeszcze kiedyś przydarzy mu się prawdziwa miłość? Znajomi zaczynają się o niego martwić...

 • Jej postać budzi silne emocje

  Agnieszka Wagner w "Barwach szczęścia" wciela się w postać Izabeli Gordon, kobiety skrzywdzonej przez los, która budzi naprawdę silne emocje.

 • Ślubu nie będzie!

  Dopiero co Heather Locklear i Jack Wagner ogłosili, że się pobierają, a teraz... zmienili zdanie. Czy wszystko przez to, że wyszło na jaw, iż Jack ma dorosłą, nieślubną córkę?

 • Nowi sąsiedzi w "Barwach..."

  Już wkrótce do osiedla Pod Sosnami wprowadzi się małżeńska para: Izabela i Rafał Gordon. Nowych bohaterów zagrają Agnieszka Wagner (słynna Poppea z "Quo vadis") i Jacek Mikołajczak (widzom znany m.in. z serial u "Plebania").

 • Heather Locklear zaręczona

  Amerykańska aktorka Heather Locklear niedługo znów stanie na ślubnym kobiercu. Gwiazda seriali "Dynastia" i "Melrose Place" zaręczyła się z aktorem Jackiem Wagnerem .

 • Tom Cruise wyprodukuje "Wojnę światów"

  Hollywoodzkie studio Paramount Pictures razem z firmą Toma Cruise'a i Pauli Wagner (Cruise/Wagner Productions) zrealizują nową wersję "Wojny światów", klasycznej powieści Herberta George'a Wellsa z 1898 roku o ataku Marsjan na Ziemię. Produkcja ruszy w 2003 roku.

 • Jej postać budzi silne emocje

  Czasem serial w zaskakujący sposób splata się z życiem. Niedawno Agnieszka Wagner spotkała kogoś, kto podobnie jak jej bohaterka, był ofiarą przemocy domowej.

 • Kłopoty "Aniołków Charliego"

  Film "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" trafił do światowych kin kilka dni temu. Jego twórcy muszą martwić się jednak nie tylko wysokością wpływów kasowych, lecz także widmem procesu sądowego i kłopotami z promocją obrazu. Okazało się bowiem, że aktorki odtwarzające główne role - Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu - niespecjalnie przepadają za Demi Moore, która pojawiła się z nimi na