• Informacje na temat:

  wakacje 2013 gwiazd

Artykuły na temat: wakacje 2013 gwiazd
 • Sylwester gwiazd

  Jak ostatni dzień roku spędzą gwiazdy polskich seriali? Sprawdź!

 • "Przygarnij mnie": Gwiazdy adoptują psy

  Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek, Kamil Nosel, Dawid Zawadzki oraz Leszek Stanek zaadoptują psy na potrzeby telewizyjnego show. "Chcemy, żeby to było takie podaj dalej" - mówi Marzena Rogalska, prowadząca "Przygarnij mnie" w TVP2.

 • "M jak miłość": Czy kolejna gwiazda odejdzie z serialu?

  Czy po Andrzeju Młynarczyku i Oldze Frycz "M jak miłość" opuści kolejna gwiazda? Przed wakacjami jedna z bohaterek wyjechała przecież z Grabiny.

 • "Tammy" z Melissą McCarthy na DVD i Blu-ray

  Rola w filmie "Druhny" przyniosła Melissie McCarthy nie tylko nominację do Oscara , ale przede wszystkim ogromną popularność na całym świecie. Gwiazda amerykańskiej komedii powraca w nowym filmie "Tammy" - szalonym połączeniu humoru z klasycznym kinem drogi. Obraz trafia dziś do sprzedaży na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Ojciec Mateusz": Gwiazda "Klanu" trafiła na wózek inwalidzki!

  ...w podwarszawskiej Radości powitał ją Artur Żmijewski, czyli tytułowy ojciec Mateusz Żmigrodzki. Współpraca gwiazd kultowych seriali dla obojga okazała się ogromną przyjemnością. Barbara Bursztynowicz jest fanką(...) spełniło... Ciekawostką jest, że Jacek Bursztynowicz miał już okazję wystąpić w "Ojcu Mateuszu" i to dwukrotnie - w 2010 roku zagrał dyrektora Jana Karasia, a w 2013 roku wcielił się w mecenasa...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Perfect i Ania Frontczak razem

  W najbliższy piątek (10 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez zespół Perfect z drugą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Frontczak. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • Nie wszystkie znane osoby pragną hucznego ślubu z fotoreporterami czyhającymi pod kościołem. Sprawdźcie, które gwiazdy zdecydowały się na ceremonię bez rozgłosu i tym samym przechytrzyły media!

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Tragiczny koniec kariery gwiazdy telenowel

  .... Wydarzenie miało również szerszy wymiar, ponieważ wywołało debatę na temat poziomu przestępczości w Wenezueli. Tylko w 2013 roku zamordowano tam 24 tysiące osób! Prezydent Wenezueli, Nicolás Maduro(...) Wenezuelka poznała Tony’ego Daltona. Paparazzi przyłapali ich razem na spacerze i zaczęli przypisywać im romans. W tamtym czasie małżeństwo aktorki przeżywało kryzys. W 2013 roku aktorka zagrała...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.