• Informacje na temat:

  wakacje bez rodziców

Artykuły na temat: wakacje bez rodziców
 • Kaczyńska spędziła wakacje bez męża!

  Las, jezioro, śpiew ptaków - tak Marta Kaczyńska (34 l.) spędziła wakacje z córkami. Jednak bez męża Marcina Dubienieckiego.

 • "Rodzinne rewolucje" na płytach DVD i Blu-ray

  "Rodzinne rewolucje" z głównymi rolami Adama Sandlera i Drew Barrymore - ciepła opowieść o parze samotnych rodziców skazanych na wspólne wakacje i... miłość - debiutuje dziś na płytach DVD i Blu-ray.

 • Doda: Mam nadzieję, że rodzice są ze mnie dumni

  ..., ale unikam glutenu i ograniczam laktozę. To samo zaleciłam także mojej mamie i wiem, że mnie słucha. Kto przyrządza te zdrowe potrawy? - Ciasta bez cukru piekę od dawna sama. Podobnie jak(...) - miksuję banany z jarmużem albo ogórek z sałatą. Zdarza ci się robić rodzicom prezenty? - Oczywiście! Kiedy kupuję superkremy lub torebki, to zawsze kupuję podwójnie. Ostatnio wysłałam rodziców do...

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

 • "Singielka": Tomasz Sapryk wspomina harcerskie wakacje za 2,20 zł

  Tomasz Sapryk, znany m.in. z serialu "Singielka", w młodości był harcerzem. "Zdobywanie sprawności, pionierka, kopanie latryn, kąpiele w jeziorze i wakacje za 2,20 zł, bo tyle kosztował bilet" - mówi PAP Life aktor i przyznaje, że wiele się nauczył.

 • "Tammy" z Melissą McCarthy na DVD i Blu-ray

  Rola w filmie "Druhny" przyniosła Melissie McCarthy nie tylko nominację do Oscara , ale przede wszystkim ogromną popularność na całym świecie. Gwiazda amerykańskiej komedii powraca w nowym filmie "Tammy" - szalonym połączeniu humoru z klasycznym kinem drogi. Obraz trafia dziś do sprzedaży na płytach Blu-ray i DVD.

 • Hostessa, pani z mięsnego, pokojówka - tak dorabiały polskie gwiazdy w wakacje!

  Kasia Cerekwicka pochodzi z rodziny, w której nigdy się nie przelewało. Przyszła gwiazda, chcąc odciążyć rodziców, wcześnie zaczęła pracować. Jako 14-latka...

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • Jurorka "MasterChefa" rozczarowała rodziców?!

  .... 'Zobacz Aniu, jaka ładna', mówi. 'No ładna, ale wiesz, jak tam mają ciemno i ile muszą wydawać na prąd?', odpowiada. Taka już byłam, cały czas liczyłam i oszczędzałam. Miałam skarbonkę i bez przerwy(...): starszą o 3 lata Kasią i młodszą o 6 lat Agatką. "To był koszmar! Miałyśmy piętrowe łóżko, więc bez przerwy toczyły się kłótnie, która śpi na którym piętrze. Spierałyśmy się o wszystko: zabawki...

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

Wideo na temat: wakacje bez rodziców
Dyskusje na temat: wakacje bez rodziców
 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  gdyby naprawde kochał Anetę to żadna kobieta by tego nie zmieniła... a poza tym Aga nie mogłaś poszukać sobie wolnego faceta bez zobowiązań zawsze będzieszą na drugim miejscu po Anecie i ich wspólnych dzieciach... bo będą wakacje święta szkoła i inne problemu do rozwiązania przez rodziców dziecka