• Informacje na temat:

  wakacje prezydenta

Artykuły na temat: wakacje prezydenta
 • Kinga Rusin (46 l.) w czerwcu wybrała się w podróż swojego życia. Zrobiła sobie niekończące się wakacje, ale i na końcu świata docierają do niej złe wieści o polskiej polityce.

 • "The Interview": Obama krytykuje Sony

  Prezydent USA Barack Obama skrytykował w piątek firmę Sony Pictures za odwołanie pokazów filmu "The Interview" po groźbach hakerów z Korei Północnej. Podkreślił, że to może zachęcać innych do zastraszania twórców, których dzieła zawierają niewygodne treści.

 • ...z kamienia wapiennego trullo miałby być idealnym miejscem do zamieszkania dla Andrzeja Dudy. "Znalazłam dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy dom na wakacje .  Trullo, łatwy do obserwacji przez BOR, bez...

 • Z Clooney'em na wakacje

  George Clooney i Sir Paul McCarntey uplasowali się na szczycie zestawienia gwiazd, z którymi ankietowani najchętniej wyjechaliby na wakacje.

 • Córka Baracka Obamy w wakacje będzie pracować!

  Malia Obama (17 l.) w wakacje nie zamierza się byczyć i nic nie robić. Właśnie zaczęła staż na planie popularnego serialu!

 • Robin Williams prezydentem USA

  Robin Williams ( "Bezsenność" , "Good Morning, Vietnam" ) wcieli się w postać prezydenta Stanów Zjednoczonych Theodora Roosvelta w komedii "Night at the Museum". W obrazie, który wyreżyseruje Shawn Levy ( "Różowa pantera" ), wystąpi także Ben Stiller ( "Poznaj moich rodziców" , "Zoolander" ).

 • Ola Kwaśniewska nie ma na wakacje!

  Córka byłego prezydenta i celebrytka marzy o kolejnym ekskluzywnym wyjeździe. Ubolewa, że aktualnie nie może sobie na to pozwolić...

 • 10 lat temu zmarł Gregory Peck

  Gregory Peck, jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów, słynący z elegancji i doskonałej dykcji, zmarł dokładnie 10 lat temu, 12 czerwca 2003 roku. Miał 87 lat. Do jego najważniejszych ról zaliczają się występy w takich filmach, jak m.in. "Biały Kanion". "Działa Navarony", "Zabić drozda", "Rzymskie wakacje" i "Omen".

 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach razem na wakacjach! Są fotki!

  Ola Kwaśniewska (35 l.) i Kuba Badach (39 l.) wybrali się w romantyczną podróż! Córka byłego prezydenta pochwaliła się nawet wspólnymi fotkami. To zakończy spekulacje o kryzysie w ich małżeństwie?

 • Rzymskie wakacje Woody'ego Allena

  Woody Allen zapowiedział w środę, 6 lipca, w Rzymie, że jego najnowszy film przedstawi romantyczny aspekt Wiecznego Miasta. Reżyser, który pracę na planie rozpocznie w najbliższy poniedziałek, był gościem władz włoskiej stolicy na Kapitolu.

Zdjęcia na temat: wakacje prezydenta
Wideo na temat: wakacje prezydenta
 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.