• Informacje na temat:

  wakacje za granicą

Artykuły na temat: wakacje za granicą
 • Marina i Wojtek Szczęśni na egzotycznych wakacjach. Tak bawią się w Singapurze!

  Wczoraj zdjęcie z lotniska opublikowali Anna i Robert Lewandowscy, którzy postanowili wypocząć za granicą. Kilka godzin później mogliśmy również podziwiać widoki z urlopu Szczęsnych. "Wyjeżdżamy(...) pierwsze zdjęcie z urlopu i zaprosiła fanów do zgadywania, gdzie spędzają wakacje. Dzisiaj Marina pochwaliła się także zdjęciem w bikini. "#singapore ❤️ kto był? Polecacie coś?" - napisała pod...

 • Klaudia Halejcio leci na Dominikanę

  Klaudia Halejcio przyznaje, że po intensywnym sezonie zawodowym potrzebuje czasu na zregenerowanie sił, pełny luz i odpoczynek. Trudno jest jej jednak z dużym wyprzedzeniem planować urlop za granicą, bo często w ostatniej chwili dochodzą nowe obowiązki i musi rezygnować z wyjazdu. Aktorka ma jednak nadzieję, że najbliższe wakacyjne plany dojdą do skutku

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Intensywne wakacje Magdy Wróbel

  Wakacje trwają w najlepsze, ale aktorzy mogą tylko pomarzyć o wypoczynku. Na planach seriali, które trafią na mały ekran jesienią, praca wre.

 • "Obóz letni": Krew, ból i wiertło w stopie

  To będę niezapomniane wakacje! Przynajmniej dla tych, którzy zdołają je... przeżyć. Wiertarki, kije do baseballa, gazrurki i ostre sierpy - wszystko to idzie w ruch w polskim teaserze horroru "Obóz letni".

 • "M jak miłość": Co wydarzy się po wakacjach 2019?

  Dom w Grabinie przejdzie ekstremalną metamorfozę! Wnętrza zostaną odświeżone, sprzęty wymienione, pokoje dopasowane do większej liczby mieszkańców... Co jeszcze ulegnie zmianom? Obejrzyjcie zwiastuny i przeczytajcie, co czeka waszych ulubionych bohaterów!

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • Helena Englert szykuje się do wyjazdu za granicę? Co na to ojciec?

  Helena Englert (17 l.) ponoć zamarzyła, aby podjąć studia za granicą! Jest jednak pewien kłopot. Jak czytamy w jednej z gazet, zgodzić się na to nie chce jej ojciec, Jan Englert (75 l.). O interwencję nastolatka miała poprosić… Annę Dymną (66 l.)

 • Tomasz Karolak: Moje dzieciaki chcę dopieszczać

  Tomasz Karolak opowiada o swojej największej roli - roli ojca - w życiu, a nie w serialu. Aktor zdradza, jaką pasją zaraził swoją córkę Lenę, co czyta oraz dlaczego "nie usiedzi w miejscu".

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają dość polskiego wścibstwa. Wyjeżdżają za granicę!

  Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wakacje wyjeżdżają za granicę, by - jak mówią - odpocząć od polskiego piekiełka i mieć w końcu święty spokój!

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

Zdjęcia na temat: wakacje za granicą
Wideo na temat: wakacje za granicą
 • "M jak miłość": Odcinek 1452. (po wakacjach)

  Janek pocałuje Ulę, Artur uda, że wyjeżdża za granicę, a tak naprawdę będzie obserwował Izę, a Bartek zadłuży się i znów zostanie zamieszany w ciemne interesy! Co jeszcze wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach? Sprawdźcie!

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka uciekają za granicę

  Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wakacje wyjeżdżają za granicę, by - jak mówią - odpocząć od polskiego piekiełka i mieć w końcu święty spokój!

 • Gwiazdka Superstacji: mam za sobą gorący, wakacyjny romans!

  Ciepłe miesiące lata i wakacyjna beztroska sprzyjają romantycznym przygodom. Letni romans przydarzył się także Dorocie Michałowskiej. Celebrytka kilka lat temu spędzała urlop za granicą i tam się zakochała. Twierdzi, że z poznanym wówczas mężczyzną przez jakiś czas tworzyli parę, nie był to jednak związek na całe życie. "To były gorące wakacje, gorący romans, gorąca miłość, wielka namiętność

Dyskusje na temat: wakacje za granicą
 • Re: Polskie seriale odnoszą sukcesy za granicą!

  Kurski to najgorszy szef tvp. Tam nie na co oglądać. Ciągły sport w tvp1, potem "gadające głowy" i ich propaganda, reality schow, dokumenty typu Gardias, powtórki itd, a FILMÓW nie ma. W wakacje kolejne badziewie. Nie ma nic dla ludzi starszych, niepełnosprawnych którzy najwięcej czasu spędzają w domu, a nocą śpią. Oni w swych podatkach finansują tvp i nic nie mają. Zmienić Kurskiego.

 • Re: "Wakacje z duchami": Na tropie

  To były piękne czasy. Dzieciaki bawiły się na podwórkach, piły wodę z kranu i nikomu to nie szkodziło. Wyjeżdżały na kolonie i nikt nie jęczał że go na to nie stać. Mieszkanie spółdzielcze dostawało się po maksymalnie ośmiu latach oczekiwania i każdego było stać na czynsz i prąd. Można było bezpłatnie się kształcić i jeśli ktoś miał zacięcie studiować za granicą w obrębie obozu socjalistycznego

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  . Tyle co mam wystarcza mi na wakacje co roku za granicą bez kredytu , nic więcej nie chcę.(...)Kiedyś goniłem za pieniądzem, miałem ich całkiem sporo. Trochę pracy za granicą, na miejscu działalność gospodarcza i ciągłe gonienie. W pewnym momencie powiedziałem dosyć, gdyż 2 lata urlopuy nie

 • Re: Nieumiarkowanie w jedzeniu, piciu i paleniu

  Ale chyba przytomna normalna osoba to dostosowuje swój poziom życia do dochodów, prawda? Jeżeli w Niemczech stać z pensji kogoś na wakacje za granicą, nowy TV 55" i dwa samochody to też to wypomnisz a ponieważ Ciebie nie stać na to z pensji i pobiegniesz po kredyt i się "utopisz" to też tak będziesz pisał? Chyba się myśli, albo chcę palić albo iść na obiad, jeżeli palenie i chlanie jest

 • Re: "Wojna i pokój": Superprodukcja za kosmiczne pieniądze!

  wszystkim klerykom, wakacje ministrantów, na kościelne szkoły, placówki, zabytki, propagandówki w tv, składki, zwolnienia podatkowe np. pałac biskupa 0 podatku!! pol. studentki prostytuują się, rząd miliony na stypendia dla murzynów itp.!! co roku setki milionów dla plugastwa tu i za granicą, a polska młodzież umiera!! Tracone jest to, co osiągnięto ogromnym wysiłkiem, co jest skarbem narodu jego nadzieją