• Informacje na temat:

  wakacyjna nuda

Artykuły na temat: wakacyjna nuda
 • W "Pierwszej miłości" nie będzie wiać nudą!

  Metamorfoza Marysi (Aneta Zając), ślub Sabiny (Urszula Dębska), plantacja marihuany w Wadlewie i wiele innych intrygujących historii przygotowali producenci dla widzów "Pierwszej miłości". Nowy sezon już od marca w Polsacie!

 • "Pierwsza miłość": Kinga i Artur w końcu wezmą ślub!

  Pierwszy ślub niestety się nie odbył, ale Żukowska i Kulczycki nie poddadzą się i zorganizują kolejny. Czy tym razem też dojdzie do skandalu?

 • Będzie walczyć o miłość

  Trudny rozwód i konfrontacja z byłą żoną ukochanego - Martę z "Na Wspólnej" czekają ciężkie chwile.

 • Doda i wakacyjna nuda

  Przy Dodzie i jej Virgin inni wykonawcy za bardzo nie "poFiccają". Płyta "Ficca" trzeci tydzień z rzędu cieszy się największą popularnością. W zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt wciąż panuje wakacyjny zastój, sprowadzający się do tego, że w pierwszej dziesiątce jest aż siedem składanek!

 • Dorota Gardias na plaży

  Już po raz trzeci ekipa TVN wyrusza w wakacyjną podróż po polskim wybrzeżu oraz Mazurach, aby zaprezentować atrakcje polskich kurortów. Program "Projekt plaża" poprowadzą w tym roku: Dorota Gardias i Irek Bieleninik.

 • Będzie walczyć o miłość

  Trudny rozwód i konfrontacja z byłą żoną ukochanego - Martę z "Na Wspólnej" czekają ciężkie chwile.

 • GaGa is in da house!

  Lady GaGa "The Remix", Universal

 • "Lato w mieście": Bywało lepiej

  Gosia spędza lato ze swoją mamą, Anną. Wiek dojrzewania, bunt, kłótnie - jest gorąco. Filip składa Joannie niemoralną propozycję. Witek, który właśnie skończył odsiadkę, wprowadza się do przyczepy na spokojnym osiedlu - robi się niebezpiecznie. Co jest więc nie w porządku z tymi wakacjami, że jest tak nudno i nieciekawie?

 • "Kocham język francuski, ale..."

  W 2008 roku kanadyjski wokalista Garou zdecydował się na ryzykowny krok i nagrał album w języku angielskim, choć przez całą karierę piosenkarz kojarzony był ze śpiewaniem po francusku. Z okazji premiery "Piece Of My Soul", bo o tej płycie mowa, z Garou rozmawiała Kasia Kasińska.

Wideo na temat: wakacyjna nuda
 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.

 • Nieulotne

  "Nieulotne" to pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.