• Informacje na temat:

  wakacyjne propozycje

Artykuły na temat: wakacyjne propozycje
 • Serialowe wieści zza oceanu: wakacyjne premiery

  Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi - długa przerwa pomiędzy serialami. Na szczęście sytuacja zaczyna się zmieniać, a do letniej ramówki (przynajmniej w USA) trafiają nowe seriale. Jakie produkcje zadebiutują (lub powrócą na ekrany) w czerwcu, lipcu i sierpniu?

 • TVP powtórzy "Wspaniałe stulecie"! Od pierwszego odcinka!

  Telewizyjna Jedynka zaprezentowała wakacyjne plany. Jak co roku, lato to okres serialowych powtórek. Oprócz klasyków: "Północ-Południe" oraz "Ptaków ciernistych krzewów", TVP1 przypomni też - od początku! - turecką telenowelę "Wspaniałe stulecie".

 • Edyta Herbuś zapewnia: Otrzymuję propozycje matrymonialne, ale nie traktuję ich poważnie!

  .... Otrzymujesz propozycje matrymonialne? - Zdarza się, ale nigdy nie traktuję ich poważnie. Na pewno w internecie nie szukam miłości, choć znam przypadki, że niektórym się to udało. Ja chcę...

 • Roma Gąsiorowska: Uczy i występuje

  Roma Gąsiorowska realizuje się artystycznie na wielu polach. Ostatnio zagrała w filmie "Warsaw by Night", opowieści o kobietach w wielkim mieście. Cały czas działa też jako nauczycielka - w marcu startują jej warsztaty, nie tylko o profilu aktorskim.

 • "Pierwsza miłość": Niemoralna propozycja

  Szykuje się gorąca jesień! Udało nam się dowiedzieć, że w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" do obsady dołączą nowi aktorzy, a Waszych ulubionych bohaterów czekają zaskakujące, a czasem szokujące zawirowania.  Kolumbia i fotki W jednym z pierwszych odcinków, jakie po przerwie wakacyjnej zobaczymy w Polsacie, Aleks (Hubert Jarczak) i Marek (Maciej Tomaszewski) otrzymają wstrząsającą wiadomość...

 • "Heavy Mental" : Moje pokolenie

  Swój pełnometrażowy debiut fabularny zatytułowany "Heavy Mental" Sebastian Buttny poświęcił osobom, które przyszły na świat na przełomie lat 70. i 80. "Opowiadam o własnym pokoleniu" - podkreśla twórca urodzony w 1976 roku.

 • Serialowe propozycje TVN na jesień 2014

  Serialowa jesień zacznie się w TVN już 1 września. Tego dnia o godzinie 15.00 po raz pierwszy będziemy mieli okazję spotkać się z nastolatkami ze "Szkoły" - nowego serialu z kategorii scripted docu. 2 godziny później po wakacyjnej przerwie na antenę stacji wróci "Ukryta prawda", a o godzinie 18.00 "Szpital". Wieczorem zaś - punktualnie o 20.10 - dowiemy się, co słychać u bohaterów "Na Wspólnej...

 • Jerzy Bończak: Spełniły się moje marzenia

  Mieszkam w starym domu z cegły, który stoi nad jeziorem, przyjaźnię się z sąsiadami a w sadzie mam jabłonie Cesarz Wilhelm - mówi Jerzy Bończak, który od ponad 20 lat spędza wolny czas na Warmii.

 • Gwiazdy stają murem za Kingą Rusin

  Konflikt Kingi Rusin (47 l.) z młodziutką Małgosią Rozenek-Majdan i Radkiem Majdanem (46 l.) zakończył wakacyjny sezon ogórkowy. Za kim opowiedziały się gwiazdy?

 • Sylwester Chęciński: Przestać być reżyserem "Samych swoich"!

  Pana największe marzenie? - Przestać być reżyserem "Samych swoich".

Zdjęcia na temat: wakacyjne propozycje