• Informacje na temat:

  wakacyjny hit lata

Artykuły na temat: wakacyjny hit lata
 • Wakacyjne zarobki gwiazd

  Miejskie festyny i święta, koncerty plenerowe i letnie festiwale - wakacje to dla gwiazd polskiej piosenki okazja, żeby godziwie zarobić. Ciekawe jednak, że tego lata najbardziej obłowią się wcale(...) aż 29 koncertów, zarabiając prawie dwa miliony złotych! Chociaż "braci ksero" mało ostatnio w radiu i telewizji, ich zarobki w porównaniu z ubiegłorocznym sezonem wakacyjnym będą wyższe o ponad 400

 • Soundtrack do tego lata

  The Drums, "The Drums", Universal

 • Matka Górniak pełna obaw!

  Wakacyjny wyjazd do USA przewrócił życie gwiazdy do góry nogami. Zdecydowała, że zamieszka w Ameryce wraz z synem. "Na Żywo" dowiedziało się, że matka Edyty boi się, że znów straci kontakt z córką i wnukiem...

 • Wakacyjna Katy Perry nie ma sobie równych

  Singel "California Gurls" Katy Perry i Snoop Dogga to obecnie murowany faworyt wyścigu o miano przeboju lata. Piosenka po raz kolejny znalazła się na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów radia BBC.

 • "Santa Barbara": Ciężkie życie milionerów

  To była pierwsza soap opera emitowana nad Wisłą. Choć w USA powstało 2137 odcinków, TVP2 wyemitowała ich tylko 149. To jednak wystarczyło, by w latach 1990-91 serial stał się u nas hitem!

 • Budka Suflera: Hit 35-lecia

  Piosenka "Takie tango" zwyciężyła w głosowaniu publiczności i została hitem 35-lecia zespołu Budka Suflera. W niedzielę (9 sierpnia) wieczorem w Operze Leśnej w Sopocie odbył się uroczysty koncert, w czasie którego zespół świętował jubileusz 35-lecia pracy artystycznej. Wydarzenie to zwieńczyło trwający od piątku Festiwal Sopot Hit 2009.

 • Doda wciąż wygrywa

  Po serii nadmorskich, sopockich festiwali nadszedł czas i na Sopot Hit Festival 2008, zorganizowany przez TVP2 i Radio Eska w dniach 8-9 sierpnia. Podczas "polskiego", piątkowego wieczoru piętnastka wykonawców walczyła o laur Polski Hit Lata 2008.

 • Wakacyjne przeboje kin

  W tym roku dystrybutorzy i właściciele kin nie mogą narzekać. Synoptycy zapowiadają chłodne i deszczowe lato - upały nie będą więc wyciągać ludzi na plaże. Tymczasem oferta przygotowana na wakacyjne miesiące, choć różnorodna, jest dość skąpa - między 1 lipca a 26 sierpnia na ekrany polskich wchodzi tylko nieco ponad 20 nowych tytułów - pisze w "Rzeczpospolitej" Barbara Hollender.

 • Wraca po urlopie macierzyńskim!

  Powracająca po urlopie macierzyńskim do pracy Joanna Liszowska nie może się już doczekać spotkania z widzami. Podczas jej nieobecności zastępowała ją Weronika Książkiewicz, czyli Patrycja Szostek z "Linii życia". Na powrót Joanny z niecierpliwością czeka Konrad Darocha, czyli Miłosz Kazuń z "Klanu", który właśnie obok pięknej gwiazdy stawiał dwa lata temu swoje pierwsze aktorskie kroki. Konrad...

 • Wakacyjne przeboje filmowe

  "Najbardziej oczekiwany film roku Matrix Reaktywacja wejdzie na ekrany amerykańskich kin 15 maja. A potem tytuły będą zmieniały się jak w kalejdoskopie. Od wielu lat Amerykanie nie przygotowali na lato tak wielu superprodukcji" - pisze "Rzeczpospolita".