• Informacje na temat:

  wakuliński krzysztof

Artykuły na temat: wakuliński krzysztof
 • "Na Wspólnej": Bożena Dykiel chciała ułożyć sobie życie ze znanym aktorem

  Bożena Dykiel, czyli Maria Zięba z "Na Wspólnej", od 42 lat jest wierna jednemu mężczyźnie - swemu mężowi. Ryszard Kirejczyk nie jest jednak pierwszą wielką miłością aktorki. W czasach studenckich była bowiem do szaleństwa zakochana w swoim koledze z roku... Chciała ułożyć sobie życie u boku Krzysztofa Wakulińskiego, czyli niezapomnianego profesora Andrzeja Soszyńskiego z "Na dobre i na złe".

 • Sztuki walki w polskim serialu

  "Skorumpowani" to pierwszy polski serial akcji nakręcony w stylu filmów walki. Ten bardzo oczekiwany gatunek nie był jeszcze obecny na rodzimym rynku filmowym. Wystąpi w nim plejada polskich gwiazd - Jan Englert, Jerzy Trela, Beata Ścibakówna, Krzysztof Wakuliński, Paweł Burczyk.

 • Ta plotka zniszczyła mu karierę

  Aktor Krzysztof Wakuliński (63 l.) długo zastanawiał się, dlaczego filmowcy o nim zapomnieli. W końcu znalazł przyczynę...

 • Zmarła Małgorzata Lorentowicz-Janczar

  Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Lorentowicz-Janczar, odtwórczyni między innymi roli Radczyni w "Weselu" Andrzeja Wajdy , znana także z występu w serial u "W labiryncie" Pawła Karpińskiego i w filmie "Cudzoziemka" Ryszarda Bera, zmarła w niedzielę, 8 maja, w Warszawie - poinformował zaprzyjaźniony z nią aktor Krzysztof Wakuliński. Małgorzata Lorentowicz-Janczar miała 78 lat.

 • "Byłam gotowa go rzucić!"

  Te słowa Magda (Anna Dereszowska) wypowie do Piotra (Marek Bukowski). Pechowo usłyszy je profesor Soszyński (Krzysztof Wakuliński), którego dotyczyły.

 • Gdynia 2000: Wszystko się może zdarzyć

  Na festiwalu w Gdyni emocje rosną z dnia na dzień. W piątek, 22 września, najpoważniejszym faworytem był nowy film Kolskiego, "Daleko od okna", a już w sobotę, po kolejnych pokazach konkursowych, pojawili się rywale. Obrazy "Prymas. Trzy lata z tysiąca" Teresy Kotlarczyk i "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona droga płciową" Krzysztofa Zanussiego podbiły gdyńską publiczność.

 • Zmiany w Leśnej Górze! Burski odchodzi!

  Jeśli widzom śledzącym losy bohaterów „Na dobre i na złe” natychmiast przed oczami stanął ciężko chory profesor Andrzej Soszyński (Krzysztof Wakuliński), mamy dla nich dobrą wiadomość. Operacja dawnego mentora Piotra Gawryły (Marek Bukowski) przebiegnie pomyślnie – przekonamy się o tym już na początku kwietnia.

 • Roger Guerreiro u Lubaszenki

  Znany polski piłkarz pochodzący z Brazylii - Roger Guerreiro - zagrał w filmie. Wystąpił w najnowszej komedii Olafa Lubaszenki pt. "Złoty środek". Wcielił się tam w... futbolistę.

 • Nie żyje Wiesław Michnikowski. Wybitny aktor zmarł w wieku 95 lat

  ...do dziś wspomina niezapomnianą aurę "garderoby Współczesnego", w której rozśmieszał koleżanki i kolegów Wiesław Michnikowski. W wywiadzie z Januszem R. Kowalczykiem Krzysztof Wakuliński opowiadał...

 • Nowy serial sensacyjno-obyczajowy

  W najbliższą sobotę, 3 grudnia, w TVP 2 pojawi się nowy serial sensacyjno-obyczajowy "Pełną parą", w reżyserii Leszka Wosiewicza ( "Rozdroże Cafe" ). W serialu będziemy śledzić losy rodzin dwóch marynarzy żeglugi wielkiej, którzy po kilkuletniej przerwie w zawodzie próbują powrócić do pracy.

Zdjęcia na temat: wakuliński krzysztof