• Informacje na temat:

  waldek ze złotopolskich

Artykuły na temat: waldek ze złotopolskich
 • "Złotopolscy": Pamiętacie Waldusia ze Złotopolic? Co dziś robi Andrzej Nejman?

  Andrzej Nejman, czyli niezapomniany Waldek Złotopolski ze "Złotopolskich", od kilku lat kieruje warszawskim Teatrem Kwadrat, na scenie którego występują największe polskie gwiazdy. Pomaga mu w tym... żona, która pracuje w Kwadracie jako kierownik działu marketingu. Państwo Nejmanowie niedawno świętowali 20. rocznicę ślubu.

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Wiejska dziewczyna, zakochana we wnuku Dionizego Złotopolskiego, długo czekała, aż Waldek odwzajemni jej miłość. Dopiero po śmierci jego żony Weroniki (w tej roli Agnieszka Sitek - kiedy w 2001 roku odeszła z serialu, scenarzyści wymyślili, że zginęła w zamachach na World Trade Center), dziewczynie udało się zdobyć serce ukochanego.

 • Waldek odchodzi ze "Złotopolskich"

  Choć tę serial ową postać kocha cała Polska, Andrzej Nejman nie chce być już Waldkiem Złotopolskim. Aktor chce zostać reżyserem.

 • "Złotopolscy": Mija 19 lat od dnia emisji 1. odcinka niezapomnianego serialu

  ...19 lat temu – 23 czerwca 1997 roku – prawie 10 milionów Polaków zasiadło przed telewizorami, bo obejrzeć pierwszy z trzech odcinków pilotażowych nowego serialu i zdecydować, czy powinien zagościć w ramówce Dwójki na dłużej . Opowieść o dwóch gałęziach rodu skłóconych ze sobą od pokoleń Złotopolskich bardzo się spodobała i doczekała 1121 odcinków.

 • Waldek Złotopolski już nie śpiewa

  Andrzej Nejman, czyli Waldek ze "Złotopolskich" decyzją widzów pożegnał się z programem "Jak oni śpiewają?".

 • Andrzej Złotopolski ma nadzieję, że dzięki Agacie Gabriel dojdzie do pojednania obu rodzin. Waldek jest zaskoczony wiadomością, że rodzina Złotopolskich...

 • Śmierć u Złotopolskich

  Wszystko wskazuje na to, że Magdalena Stużyńska, czyli serial owa Marcysia zostanie wdową. Andrzej Nejman, grający jej męża Waldka Złotopolskiego, postanowił odejść z serialu.

 • Złotopolscy

  Przysyłane do Marcysi sms-y wprawiają Waldka w fatalny nastrój. W domu Złotopolskich pojawia się Kacper, któremu Waldek zwierza się z podejrzeń. Ten nie...

 • "Złotopolscy" kontra "Na wspólnej"

  Decyzją widzów, z programu "Jak oni śpiewają?" odpadł poseł Biernacki ze "Złotopolskich", czyli aktor Marek Siudym. W następnym odcinku może pożegnać się z programem inny aktor z tego serial u, Andrzej Nejman (Waldek Złotopolski) lub Edyta Herbuś (Ula z "Na wspólnej").

Zdjęcia na temat: waldek ze złotopolskich
Dyskusje na temat: waldek ze złotopolskich
 • Re: "M jak miłość": Kisielowa - królowa sołectwa

  Ile można oglądać głupią starą babę ? Pani Rożniatowska, jakby była bardziej ambitną aktorką, nie powielałaby swojej roli ze Złotopolskich. Czy ona nic innego nie potrafi zagrać czy jest tak zdesperowana ? Ośmiesza wszystkie wiejskie kobiety !