• Informacje na temat:

  waldemar malicki kobieta

Artykuły na temat: waldemar malicki kobieta
 • "Na Wspólnej": Na ratunek miłości

  Wkrótce Hofferowi (Waldemar Obłoza) przyjdzie wypić piwo, którego sam nawarzył. Honorata (Aleksandra Konieczna) odkryje, że on i Alicja (Jowita Budnik) byli w przeszłości parą. Najgorsze będzie dla niej to, że nie powiedział prawdy i do tego jeszcze z zazdrości o byłą dziewczynę pobił się z własnym bratem Antonim (Ostap Stupka). Zrozpaczona powie mężowi, że czuje się oszukana. Alicja zaś spotka...

 • Serialowy przewodnik

  ...jej wybrać prezent dla Grażynki na imieniny. Ramona oznajmia Jaśkowi, że wraca do Polski. Z wizytą u Bożenki pojawia się jej biologiczna matka. Kobieta tryska optymizmem i dobrym humorem. ODC. 2729(...) Waldemar podejrzewa swoją żonę Jolantę o romans. Postanawia działać. Wspólnie z ojcem i Paździochem poszukuje prywatnego detektywa, który przeprowadziłby śledztwo i dostarczył mu niezbitych dowodów...

 • "Kopia mistrza" w filharmonii

  Nowy film Agnieszki Holland "Kopia mistrza" , będący opowieścią o Ludwigu van Beethovenie, miał w niedzielę, 26 listopada, polską premierę w Warszawie. W uroczystym pokazie filmu w Filharmonii Narodowej wzięła udział małżonka prezydenta Maria Kaczyńska, a także reżyserka.

 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  Już dziś poznamy laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2011. Kto spośród nominowanych ma największe szanse na jedyne w swoim rodzaju, bo przyznawane przez telewidzów statuetki? Gala Telekamer transmitowana będzie na żywo od godz. 20.05 na antenie TVP2.

 • Opole 2010: Niższa oglądalność

  Średnia widownia festiwalu Opole 2010, który został tymczasowo przeniesiony z maja/czerwca na wrzesień, wyniosła 2,83 mln widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. W ubiegłym roku było to 3,96 mln. Wygląda na to, że sobotni "Mam talent" (średnio ok. 4 mln widzów) zaszkodził "Superjedynkom", które - podobnie jak cały festiwal - straciły milion widzów.

 • Kombii, Doda, Czesław... Kto zawładnie Opolem?

  Czesław Mozil kontra Agnieszka Chylińska, recitale Kombii i Dody, koncert z piosenkami Kabaretu Starszych Panów - to główne atrakcje festiwalu Opole 2010, nazywanego "świętem polskiej piosenki".