• Informacje na temat:

  waldemar obłoza z żoną

Artykuły na temat: waldemar obłoza z żoną
 • Waldemar Obłoza i jego dramatyczna historia życia. Wychodzi na jaw coraz więcej szczegółów

  Dzieciństwo Waldemara Obłozy (56 l.) przerwała śmierć rodziców. Tym bardziej docenia, jak wielkim darem jest rodzina.

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Waldemar Obłoza nigdy wcześniej o tym nie mówił!

  Waldemar Obłoza (57 l.) zdradził swój kolejny sekret z życia prywatnego...

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Waldemar Obłoza z "Na Wspólnej" o swoim alkoholizmie: Skrzywdziłem wiele osób

  Znany z serialu "Na Wspólnej" Waldemar Obłoza (55 l.) wyznał, że przedwczesna śmierć rodziców sprawiła, że wpadł w szpony alkoholizmu.

 • "Na Wspólnej": Wszyscy przeciwko niej

  Filip bez żadnych skrupułów wykrzyczał Marcie jak bardzo żałuje, że jest matką jego syna. Dla niego nie ma już odwrotu - gardzi swoją żoną!

 • "Na Wspólnej": Żona dla brata

  Najpierw Roman (Waldemar Obłoza) poprosi Honoratę (Aleksandra Konieczna), by znalazła wśród koleżanek dobrą partię dla Antoniego (Ostap Stupka). Akurat do Hofferów wpadnie Nicole (Maria Niklińska). Podekscytowana powie, że Lucyna (Anna Stela) jest zachwycona Ukraińcem, a najbardziej imponuje jej fakt, że potrafi słuchać. Sercowe porady w barze Zdesperowany Hoffer postanowi poradzić się...

 • 10 lat "Na Wspólnej"

  27 stycznia mija 10 lat odkąd serial "Na Wspólnej" zagościł na antenie telewizji TVN. Z tej okazji w najbliższy poniedziałek czeka nas odcinek z urodzinową oprawą!

 • "Na Wspólnej": Nie jest jedynakiem

  Wkrótce Ksawery (Maciej Poppe) poprosi dziadka (Waldemar Obłoza), by pomógł mu przygotować do szkoły pracę na temat historii ich rodziny.

 • "Barwy szczęścia": Powiedzieli sobie „tak”, czyli śluby w serialach

  Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) oraz Waleria (Ewa Ziętek) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) z „Barw szczęścia”, Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza) z „Na Wspólnej”, Wiga (Dorota Kamińska) i Paweł (Tomasz Stockinger) oraz Sandra (Magdalena Górska) i Norbert (Jakub Świderski) z „Klanu” to pary, które stanęły na ślubnym kobiercu w mijającym w 2016 r.

Zdjęcia na temat: waldemar obłoza z żoną
Wideo na temat: waldemar obłoza z żoną
 • Ekipa „Na Wspólnej” to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od dwunastu lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...