• Informacje na temat:

  walentynki komedia

Artykuły na temat: walentynki komedia
 • Joanna Liszowska się rozwiodła? Zapytali ją o... walentynki

  Jak Joanna Liszowska (40 l.) obchodzi walentynki? Czy doniesienia o rozstaniu są prawdziwe?

 • Poświęcam się pielęgnowaniu miłości

  W walentynki tysiące zakochanych par będzie oglądać Katarzynę Maciąg w komedii romantycznej "Facet (nie)potrzebny od zaraz". Widzów filmu zapewne zaskoczy melancholijny charakter filmu, a czytelników wywiadu to, że prywatnie aktorka nie obchodzi walentynek.

 • Gwiazda komedii I kto to mówi Kirstie Alley (66 l.) wciąż nie może zapanować nad sylwetką.

 • Idealny film na Walentynki

  W piątek, 11 lutego, na ekranach polskich kin zadebiutowała "Para na życie" - nowy film twórcy "American Beauty" to inteligentna komedia dla tych, którzy potrafią spojrzeć na walentynkowe szaleństwo z przymrużeniem oka.

 • Cleo zdradziła, jak poznała swojego faceta. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia...

  ...bał się związku. Spotykali się na stopie koleżeńskiej aż trzy lata. Dopiero w Walentynki w 2017 roku postanowili zmienić swój status oficjalnie.  "Chłopak Cleo nie widzi świata poza nią. Dopinguje ją...

 • Na co do kina w Walentynki?

  Na Walentynki w polskich kinach pojawią się filmy choć nie zawsze bardzo romantyczne, to z pewnością opowiadające o różnych obliczach miłości.

 • Łukasz Nowicki i Aleksandra Rosiak: Między nimi coś zaiskrzyło?!

  ...- z Zaolzia. Gdy Halina w Walentynki 2015 roku brała ślub, Łukasz grał w przedstawieniu "Człowiek dwóch szefów" w warszawskim Teatrze Komedia. Podobno po spektaklu zamknął się w garderobie i nie chciał...

 • Walentynki w kinie? Miłość bez końca

  Tytuły premierowych filmów najdobitniej pokazują, że w piątek, 14 lutego, wypadają walentynki. Jeśli więc chcesz zabrać do kina swoją dziewczynę/chłopaka do wyboru masz m.in. produkcje: "Miłość bez końca", "Facet (nie)potrzebny od zaraz", "Ona", "Zimowa opowieść", a nawet "Jezus mnie kocha"!

 • Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki: kulisy ich wielkiej miłości

  Ona jest jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia.  Do kin właśnie wchodzi komedia romantyczna "Planeta singli" z jej udziałem, która z pewnością przysporzy jej nowych fanów.  Do niego od(...).  Nawet o pięciorgu dzieciach.  Znajomi pary są pewni, że tym razem zakochani nie pozwolą, by coś stanęło na drodze ich miłości. - Oboje dojrzeli do tego, by być razem. Niewykluczone, że w Walentynki...

 • Walentynki i "Ja wam pokażę!"

  Do walentynek (14 lutego) został tylko tydzień. Jak wynika z sondaży, w Dzień Zakochanych Polacy najchętniej idą na romantyczną kolację lub do kina. Już 10 lutego na ekrany wchodzi komedia romantyczna "Ja wam pokażę!" , nakręcona na postawie bestsellerowej powieści Katarzyny Grocholi. "Jedyne, na co w życiu naprawdę warto czekać, to miłość" - przypomina pisarka.

Zdjęcia na temat: walentynki komedia
Wideo na temat: walentynki komedia
 • Russendisko

  Niemiecka komedia w reżyserii Olivera Ziegenbalga.

 • Lorax

  "Kim był Lorax? I dlaczego tam był? Dlaczego został gdzieś zabrany z dalekiego krańca miasta, gdzie ciągle rośnie Grickle-grass? Stary Once-ler jeszcze tam mieszka. Zapytajcie go. On wie". - Dr. Seuss, "Lorax" Twórcy przeboju Jak ukraść księżyc (Despicable Me) przedstawiają długo oczekiwany film Lorax - wyprodukowaną w formacie 3D adaptację klasycznej opowieści Dr. Seussa o strażniku lasu i pewnym dwunastolatku, który wyrusza na poszukiwanie prawdziwego drzewa Truffula, jedynej rzeczy,...

 • Gorący towar

  Komedia akcji z udziałem Sandry Bullock i Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii.