• Informacje na temat:

  walentynki wybierz

Artykuły na temat: walentynki wybierz
 • Wiemy, jak Halina Mlynkova i Leszek Wronka spędzają Walentynki!

  W walentynki z rodziną, poza granicami Polski, świętować będą pierwszą rocznicę ślubu. Jednak dla Haliny Młynkovej (38 l.) i jej męża, czeskiego producenta muzycznego Leszka Wronki (55 l.), nie będzie to jedyna rocznica…

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Rekord polskiego box-office'u pobity

  Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Wood uplasował się na pierwszym miejscu amerykańskiego zestawienia box-office. Ekranizacja powieści E.L. James zarobiła w weekend otwarcia 81,7 milionów dolarów stając się tym samym najbardziej kasową produkcją w historii, która trafiła na ekrany w walentynki. Obraz pobił też kasowy i frekwencyjny rekord w polskich kinach.

 • Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” mieli wyjątkowe walentynki! Co za wieści!

  Anita i Adrian to jedyna para, która postanowiła pozostać w małżeństwie po zakończeniu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Małżonkowie mieli ostatnio powód do świętowania i zrobili to w wyjątkowy sposób!

 • Madonna "Rebel Heart": Internauci przerabiają okładkę (memy)

  Wyciek nowych piosenek Madonny do sieci sprawił, że Królowa Popu przyspieszyła premierę utworów z nowej płyty "Rebel Heart". Internauci zajęli się także przeróbkami okładki albumu.

 • "House of Cards" wróci w walentynki

  Netflix ogłosiło, że drugi sezon głośnego serialu "House of Cards", którego gwiazdą jest Kevin Spacey, będzie miał swoją premierę 14 lutego 2014 roku. Tak, jak w przypadku pierwszego sezonu, wszystkie odcinki serialu trafią do sieci w tym samym czasie.

 • Najszybciej sprzedający się film w historii?

  To było wiadome od początku. Zastanawiano się jedynie nad skalą. "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będzie hitem nie tylko walentynkowego weekendu, ale całego sezonu. Fani na całym świecie kupili już 2,75 miliona biletów na premierowe pokazy.

 • ​Co gwiazdy seriali sądzą o walentynkach?

  ...sympatię. - Lubię sprawiać innym przyjemność, dlatego lubię takie święta jak walentynki. Zawsze obchodzę to święto i muszę przyznać, że z roku na rok obdarowuję walentynkowym serduszkiem coraz więcej osób - powiedziała kiedyś Aldona Orman. Także dla Joanny Brodzik, czyli Małgosi Jantar z "Nad rozlewiskiem", walentynki są bardzo sympatycznym świętem. - Dzięki walentynkom zwykły dzień staje...

 • Drugi zwiastun "Pięćdziesięciu twarzy Greya"

  Universal Pictures zaprezentowało drugi zwiastun "Pięćdziesięciu twarzy Greya", adaptacji bestsellerowej powieści E.L. James. Widzowie, którzy spodziewają się, że zobaczą w nim całą masę seksu i perwersji, będą zawiedzeni.

 • "M jak miłość": Ewa i Marek będą mieli dziecko?

  Walentynki z... kotem w tle? Co wydarzy się tego szczególnego dnia w Grabinie? Sprawdźcie!

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bolesne przeżycia Dakoty Johnson

  Dakota Johnson w filmowej ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" zagrała niewinną studentkę, Anastasię Steele, która wikła się w nietypowy romans. 25-letnia amerykańska aktorka przyznała, że oglądanie siebie na ekranie w takiej roli było dla niej czymś... "dziwnym i bolesnym".