• Informacje na temat:

  walka kosmiczna

Artykuły na temat: walka kosmiczna
 • Zmarł Richard Hatch, odtwórca roli kapitana Apollo

  ...później, kiedy na ekranach zadebiutował remake "Battlestar...", którego producentem wykonawczym i showrunnerem był Ronald D. Moore ("Star Trek: następne okolenie", "Star Trek: Stacja kosmiczna...

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

 • Żywy trup - idol pop

  Zombie to jedna z tych martwych postaci z XX-wiecznego horroru, która okazała się nad wyraz żywotna za sprawą magii voodoo, kosmicznych promieni, technologii kosmitów, wycieków radioaktywnych, wirusów lub innych czynników zewnętrznych. Żywe trupy, wraz z wampirami, mumiami i tańczącymi szkieletami, towarzyszą fanom opowieści z dreszczykiem od bardzo dawna.

 • "Grawitacja": Premiera w HBO

  Film "Grawitacja", który w 2014 roku otrzymał aż siedem Oscarów, będzie można w najbliższą niedzielę, 4 stycznia, obejrzeć w HBO. To telewizyjna premiera tej wyjątkowej produkcji, którą wyreżyserował Alfonso Cuaron ("Harry Potter i Więzień Azkabanu", "Ludzkie dzieci", "Wielkie nadzieje").

 • SE: Weronika Rosati żąda 22 tys. złotych alimentów? Aktorka wszystkiemu zaprzecza

  Sarapata. Teraz "Super Express" donosi, że właśnie rozpoczęła się walka aktorki o alimenty dla córki. Chce ona także, by Śmigielski widywał małą "nie rzadziej niż raz w miesiącu przez kilka godzin...

 • Konkurs "Strażnicy Galaktyki" rozstrzygnięty!

  Zakończył się nasz konkurs "Strażnicy Galaktyki", w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody. Kto znalazł się na liście laureatów? Sprawdźcie!

 • Alan Andersz: Wypadek przerwał jego karierę!

  ...współpracę z Alanem podsumowuje w "Kulisach sławy" programu TVN "Uwaga" Augustin Egurola. Walka o życie Szybko rozwijającą się kariera została nagle przerwana. 7-godzinna operacja i trepanacja czaszki(...). Do szpitala zawiózł go jeden ze znajomych. Rozpoczęła się jego walka o życie. - Otwierasz oczy, jesteś przywiązany do łóżka. Intubacyjna rura wprowadzona w tchawicę i coś pika. To trwało z dwie...

 • Bayer Full: Sława, polityka i podróż za Mur Chiński

  Szczycą się tym, że są najpopularniejszym zespołem w Polsce. Ich koncerty, mimo że nie są promowane przez media, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednak popularność w naszym kraju to dla nich za mało i od kilku lat próbują podbić Chiny. Bayer Full 19 listopada świętuje 30-lecie działalności.

 • Bohdan Łazuka: Wszystkie kobiety aktora

  Życie miłosne Bohdana Łazuki spokojnie mogłoby posłużyć jako scenariusz do filmu. Aktor ma za sobą cztery rozwody oraz wiele przelotnych miłostek. Jedna z tych historii miłosnych miała tragiczny koniec dla dziewczyny, którą w sobie rozkochał. Gwiazdor dowiedział się jednak o tym dopiero po latach...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

Zdjęcia na temat: walka kosmiczna
Wideo na temat: walka kosmiczna
 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.