• Informacje na temat:

  walka pudzianowski -najman

Artykuły na temat: walka pudzianowski -najman
 • Mariusz Pudzianowski: Dlaczego nie przedłużono z nim kontraktu?

  Mariusz Pudzianowski (40 l.) nie poprowadzi kolejnej edycji programu „The Brain. Genialny umysł”. Tabloid dowiedział się, dlaczego!

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • Wszyscy mają dość Pudziana

  Nastroje w show "Tylko nas dwoje" nie są podobno najlepsze. Wszystko z powodu zachowania Mariusza Pudzianowskiego , który "strzela fochy niczym mały dzidziuś".

 • Jednak pokażą walkę Pudziana

  Telewizja Polsat dopięła swego i dogadała się z organizatorami amerykańskiej walki Mariusza Pudzianowskiego. W efekcie, kolejny pojedynek "Pudziana" - już w ten weekend - będzie można oglądać na antenach stacji.

 • Pudzian chce zostać bokserem

  ...32-letni Mariusz Pudzianowski deklarował ostatnio, że chce zerwać z show-biznesem i z widowiskowym dźwiganiem ciężarów. "Wystarczy, nadźwigałem się już w życiu. To koniec" - oświadczył kilka miesięcy temu. Okazuje się jednak, że swoją przyszłość nadal wiąże ze sportem, w dodatku o wiele bardziej niebezpiecznym. "W sportach siłowych zdobyłem już wszystko, co było do zdobycia...

 • Pudzian jurorem "Top Chef"!

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" zobaczymy nowe jury w składzie: Mariusz Pudzianowski, Kamil Waluś, Michał Materla i Rafał Moks.

 • Schimscheiner do domu

  Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno. Nasz strongman - po raz pierwszy w życiu we fraku! - w angielskim tańcu wyglądał jak 140 kg czystego wdzięku, nic więc dziwnego, że wysoko oceniło parę(...) drobiazgowy ekspert Galiński oraz Michał Uryniuk z najmłodszą uczestniczką programu - Mariną Łuczenko. Jury najwyżej oceniło parę Elisabeth i Mario, natomiast telewidzowie - Mariusza Pudzianowskiego i Magdę...

 • Miliony oglądały walkę "Pudziana"

  Piątkowa (7 maja) walka Mariusza Pudzianowskiego okazała się telewizyjnym hitem Polsatu, przyciągając przed telewizyjne ekrany prawie 5 milionów widzów.

 • Wieleba w końcu wyeliminowany

  Pudzianowski. Niedawno tańczył, teraz pojawił się w programie "Jak oni śpiewają"... Co prawda jedynie w fotelu czwartego jurora ? ale kto wie, może w kolejnej edycji zaśpiewa.

 • Tomasz Kot kontra twardziel z MMA

  16 marca na ekrany kin wejdzie wojenny thriller "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" - nowa wersja przygód legendarnego agenta J-23. Pracę na planie szczególnie dobrze zapamiętał odtwórca tytułowej roli, Tomasz Kot, który w filmie Patryka Vegi wziął udział w nieprzebranej ilości scen kaskaderskich.

Wideo na temat: walka pudzianowski -najman
 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.