• Informacje na temat:

  walt disney producent

Artykuły na temat: walt disney producent
 • "Czarownica" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  Zrealizowana z rozmachem mroczna baśń "Czarownica" - będąca wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny" - to jeden z największych tegorocznych przebojów wytwórni Walta Disneya. Obraz z Angeliną Jolie w roli tytułowej, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, debiutuje 24 października na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • "Kraina jutra": George Clooney znowu w akcji!

  Ma sławę, wszechstronny talent, dwa Oscary na koncie oraz...żonę, którą uwielbia adorować ku uciesze paparazzich. Na szczęście George Clooney uwodzi swoim urokiem nie tylko ukochaną Amal, ale też miliony widzów na całym świecie. Najbliższa okazja do podziwiania aktorskich zdolności Clooneya już wkrótce - od 29 maja w kinach "Kraina jutra", najnowsza produkcja przygodowa Disneya.

 • Tom Hanks jako Walt Disney

  Dwukrotny laureat Oscara, Tom Hanks, wcielił się w jednego z najbardziej znanych ludzi na świecie - Walta Disneya. Aktor zagrał sławnego reżysera i producenta w filmie "Saving Mr. Banks".

 • Zmarła córka Walta Disneya

  W wieku 79 lat zmarła we wtorek, 19 listopada, w Kalifornii córka Walta Disneya, Diane Miller-Disney, uznawana za inspiratorkę budowy parku rozrywki Disneyland.

 • Salma Hayek rozrywana

  Salma Hayek niebawem wystąpi oraz wyprodukuje komedię romantyczną dla wytwórni Walt Disney Pictures scenariusza Eda Dectera i Johna Straussa. Jose Tamez, partnerujący aktorce w "Ventanarosa", będzie wspomagał ją również jako producent.

 • Filmy: Zakaz dla papierosów

  Koncern medialny Walt Disney Co. nie będzie w swych filmach przedstawiał osób palących tytoń - ogłosił w środę szef firmy Robert Iger. To pierwszy hollywoodzki producent, który wprowadził takie ograniczenie.

 • "Matrix": Pierwszy pokaz w filharmonii

  Pierwsza światowa prezentacja filmu "Matrix Rewolucje" odbędzie się 27 października. Miejscem tego wydarzenia będzie sala Walt Disney Concert Hall, nowa siedziba filharmonii w centrum Los Angeles. Niezwykły przybytek kultury zaprojektował Frank Gehry, uznawany za jednego z najwybitniejszych amerykańskich architektów.

 • Johnny Depp gwiazdą kina akcji?

  Johnny Depp ( "Jeździec bez głowy" , "Z piekła rodem" ), kojarzony raczej z rolami w filmach niezależnych, prowadzi negocjacje w sprawie występu w dwóch filmach akcji, które dla studia Walt Disney Co. przygotowuje słynny producent Jerry Bruckheimer ( "Helikopter w ogniu" , "Pearl Harbor" ).

 • Film nieodpowiedni dla Disneya

  Walt Disney Pictures nie wyraził zgody na produkcję filmu pt. "The Diary of Anne Frank". Obraz uznano za "zbyt mroczny", by mógł powstać w studiu, zajmującym się realizacją przede wszystkim filmów familijnych.

 • Galapagos Films partnerem Walt Disney Studios Home Entertainment

  Firma Galapagos Films została partnerem oraz przedstawicielem Walt Disney Studios Home Entertainment i od 1 października 2014 roku będzie wyłącznym dystrybutorem płyt DVD, Blu-ray oraz Blu-ray 3D opatrzonych marką Disney, Disney/Pixar i Marvel oraz produkcji wytwórni LucasFilm.

Wideo na temat: walt disney producent
 • Stare wygi

  Dwóch biznesmenów w średnim wieku - rozwodnik (Robin Williams) i rozrywkowy kawaler (John Travolta), finalizuje jeden z ajlepszych kontraktów biznesowych w swojej karierze. Niespodziewanie muszą zaopiekować się sześcioletnimi bliźniakami. Próba pogodzenia obu tych spraw powoduje niezwykle zabawne sytuacje, a także uzmysławia im, co jest najważniejsze w życiu. Doskonała obsada, wyśmienita komedia, perfekcyjnie zrealizowany film i rozrywka dla całej rodziny.

 • Ratując pana Banksa

  Walt Disney (Tom Hanks) obiecuje swoim dwóm córkom, że sfilmuje książkę dla dzieci "Mary Poppins". W roku 1961 udaje mu się w końcu namówić brytyjską autorkę P.L. Travers (Emma Thompson) na podróż z Londynu do Hollywood, w celu ustalenia finalnych warunków umowy. Kobieta okazuje się jednak być nieugięta i bezkompromisowa. Nie jest zachwycona wizją filmu jaką ma Disney, a na dodatek zmaga się z własną przeszłością. Podczas pobytu w Kalifornii powracają jej wspomnienia z trudnego okresu...

 • Heca w Zoo

  Zwierzęta z ogrodu zoologicznego w Parku Franklina uwielbiają swojego opiekuna, Griffina Keyesa (Kevin James). Ten jednak, czując się lepiej w towarzystwie lwa niż kobiety, zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że jedynym sposobem na znalezienie miłości będzie odejście z zoo i podjęcie bardziej efektownej pracy. Spanikowane na skutek decyzji Griffina, zwierzęta decydują się złamać odwieczny kod milczenia i ujawnić swoją największą tajemnicę: one też potrafią mówić! Aby powstrzymać Griffina...