• Informacje na temat:

  walter agnieszka

Artykuły na temat: walter agnieszka
 • Katarzyna Walter bez tego nie wychodzi z domu!

  Katarzyna Walter (57 l.) opowiedziała o swoich codziennych rytuałach...

 • "Na Wspólnej": Alkohol i rak

  Agnieszka (Katarzyna Walter) z serialu "Na Wspólnej" jest prawniczką, choć częściej widzowie obserwują jej zmagania z alkoholem niż na sali sadowej. Jednak po powrocie z odwyku jest pełna optymizmu i chęci do działania.

 • Katarzyna Walter nie stroni od alkoholu! Przyznała się!

  Katarzyna Walter (57 l.), która w serialu „Na Wspólnej” gra postać prawniczki Agnieszki, która jest uzależniona od alkoholu, w prawdziwym życiu nie ma takich problemów, lecz do abstynencji też jej daleko.

 • Nie poddaje się bez walki

  Nie pochwala postępowania swojej bohaterki, ale jak sama przyznaje, lubi ją i dobrze rozumie. - Mam nadzieję, że Agnieszka w porę się opamięta - mówi Katarzyna Walter o swojej postaci.

 • Katarzyna Walter ma dość samotności! Co za gorzkie słowa!

  Katarzyna Walter (58 l.) słynie ze swoich szczerych wypowiedzi. Tym razem zaskoczyła smutnym wyznaniem na temat swojego życia uczuciowego.

 • "Gorejący krzew" Holland w USA

  Film Agnieszki Holland "Burning Bush" ("Gorejący krzew") o Janie Palachu zostanie pokazany podczas rozpoczętej w piątek 51. edycji New York Film Festival.

 • Aktorka "Na Wspólnej" Katarzyna Walter (56 l.) nie widzi problemu w związkach kobiet z młodszymi partnerami. Uważa, że wiele Polek marzy o takiej relacji, boi się jednak do tego przyznać. Sama zdecydowałaby się na przygodę z młodszym facetem.

 • Pozwalam sobie na czerwone wino

  W serialu "Na Wspólnej" gra prawniczkę, która walczy z nadużywaniem alkoholu. Prywatnie Katarzyna Walter oddaje się wielu nałogom, ale tylko tym nieszkodliwym. Do obiadu pije czerwone wino, dużo śpi i często chodzi do kosmetyczki.

 • "Na Wspólnej": Propozycja Agnieszki

  Niebawem Olszewska (Katarzyna Walter) przyjdzie z niezapowiedzianą wizytą do Romana (Waldemar Obłoza) i oznajmi mu, że zaraz po weekendzie ma się stawić w klinice odwykowej.

 • "Na Wspólnej": Dramatyczny wypadek

  W kolejnym odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami dramatycznego wypadku Agnieszki i... ciężarnej Emilki.

Zdjęcia na temat: walter agnieszka
Wideo na temat: walter agnieszka
 • "Na Wspólnej": Czego bała się Katarzyna Walter?

  Katarzyna Walter, czyli Agnieszka Olszewska z "Na Wspólnej", zdradziła nam, co zaprzątało jej myśli przed scenami z dużo młodszym kochankiem!

 • Sekretne życie Waltera Mitty

  Ben Stiller wyreżyserował współczesną ekranizację jednego z najciekawszych opowiadań fantastycznych - "Sekretnego życia Waltera Mitty" Jamesa Thurbera. Artysta zamienił liczący dwie i pół strony tekst z 1939 roku w komiksowy, spektakularny film, opowiadający o mężczyźnie, który przeżywa przygody, będące do tej pory tylko jego marzeniami. Walter Mitty (Stiller) to fantasta, pracujący jako fotoedytor. Większość czasu poświęca na wyobrażanie sobie, że jest herosem, doświadczającym mnóstwa...

 • "Na Wspólnej": Czego brakuje Agnieszce?

  Katarzyna Walter zdradza, jak pokierowałaby losami swojej bohaterki. Jaki wątek mogliby poruszyć scenarzyści? Czego brakuje Agnieszce?

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

Dyskusje na temat: walter agnieszka
 • Re: "Na Wspólnej": Agnieszka na dnie

  To nie Agnieszka gra a Katarzyna Walter !!!!!

 • Re: "Na Wspólnej": Czego bała się Katarzyna Walter?

  Ladna elegancka babeczka, ale co sie stalo z Jej oczyma?Agnieszka Jastrzébska zadaje dziwne pytania.

 • Re: "Na Wspólnej": Zakazane igraszki

  "Na Wspólnej": Katarzyna Walter o związku z Darkiem Co za redaktor podpisuje te zdjęcia i filmy? Czy Pani Katarzyna Walter jest w związku z serialowym Darkiem? Napiszcie może lepiej Katarzyna Walter o związku z Michałem Mikołajczak. Czy to jest prawda? Drogi redaktorze nie rób wstydu i popraw podpis na: "Na Wspólnej": Agnieszka (Katarzyna Walter) o związku z Darkiem (Michał Mikołajczak

 • Re: "Na Wspólnej": Powrót do nałogu

  Kto podpisał tak głupio pod filmikiem: "Na Wspólnej": ""Katarzyna Walter o związku z Darkiem" Pani Katarzyna nie ma związku z Darkiem! Powinien być podpis Agnieszka Olszewska o związku z Darkiem, choć do również zły opis. Najpewniejszy opis powinien być: Katarzyna Walter o związku Agnieszki z Darkiem z serialu "Na Wspólnej". Co za gamoń pisze na tej interi?