• Informacje na temat:

  walter na wspólnej

Artykuły na temat: walter na wspólnej
 • Katarzyna Walter bez tego nie wychodzi z domu!

  Katarzyna Walter (57 l.) opowiedziała o swoich codziennych rytuałach...

 • Claudia Cardinale odwiedzi Kraków

  Claudia Cardinale - ikona kina, aktorka Felliniego, Leone i Viscontiego, kojarzona zarówno z kultowymi westernami, jak i filmami włoskiego neorealizmu - odwiedzi Kraków podczas 8. edycji festiwalu PKO Off Camera.

 • Katarzyna Walter nie stroni od alkoholu! Przyznała się!

  Katarzyna Walter (57 l.), która w serialu „Na Wspólnej” gra postać prawniczki Agnieszki, która jest uzależniona od alkoholu, w prawdziwym życiu nie ma takich problemów, lecz do abstynencji też jej daleko.

 • "Na Wspólnej": Alkohol i rak

  Agnieszka (Katarzyna Walter) z serialu "Na Wspólnej" jest prawniczką, choć częściej widzowie obserwują jej zmagania z alkoholem niż na sali sadowej. Jednak po powrocie z odwyku jest pełna optymizmu i chęci do działania.

 • Aktorka "Na Wspólnej" Katarzyna Walter (56 l.) nie widzi problemu w związkach kobiet z młodszymi partnerami. Uważa, że wiele Polek marzy o takiej relacji, boi się jednak do tego przyznać. Sama zdecydowałaby się na przygodę z młodszym facetem.

 • "Na Wspólnej": Dramatyczny wypadek

  W kolejnym odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami dramatycznego wypadku Agnieszki i... ciężarnej Emilki.

 • Katarzyna Walter skomentowała plotki o rozstaniu z Romanem Dziewońskim. Wyznała prawdę!

  Okazuje się, że plotki nie były prawdziwe. Katarzyna Walter (57 l.) nie tylko nie rozstała się z partnerem, ale wciąż jest zakochana. Z wzajemnością!

 • Ósme urodziny "Na Wspólnej"

  "Na Wspólnej" świętuje w tym roku swoje ósme urodziny. Zainteresowanie widzów świadczy o tym, że czują się doskonale, goszcząc pod tym najpopularniejszym serialowym adresem. A nowe wątki i nowi bohaterowie gwarantują im nieskończoną ilość wrażeń.

 • Katarzyna Walter otwarcie przyznaje: "Nie stać mnie, by skończyć remont"

  Katarzyna Walter (58 l.) zdecydowała się powiedzieć to głośno - aktorzy wcale nie zarabiają tak dobrze, jak niektórym może się wydawać. Ona sama wzięła kredyt i kupiła mieszkanie, ale nie stać jej, aby skończyć remont. "Nie opływam w luksusy" - twierdzi.

 • Nagłe uczucie w "Na Wspólnej"

  Z prawdziwą miłością tak już jest, że przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Przekonała się o tym Agnieszka Olszewska - piękna i inteligentna pani adwokat z "Na Wspólnej". Po wielu latach samotnego życia, zmaganiach z uzależnieniem od alkoholu i rozczarowaniach po nieudanych związkach, los nareszcie się do niej uśmiechnął. Agnieszka spotkała wspaniałego mężczyznę, dla którego gotowa jest

Zdjęcia na temat: walter na wspólnej
Wideo na temat: walter na wspólnej
Dyskusje na temat: walter na wspólnej