• Informacje na temat:

  warlikowski

Artykuły na temat: warlikowski
 • Gej uwiódł jej męża

  Jakiś czas temu media obiegły zdjęcia z najnowszego spektaklu Krzysztofa Warlikowskiego, na których Jacek Poniedziałek (46 l.) uwodzi Piotra Polaka (31 l.), by na końcu uprawiać z nim seks oralny...

 • Małgorzata Zajączkowska w filmie "Noc Walpurgii"

  Zakończyły się zdjęcia do filmu "Noc Walpurgi" w reżyserii Marcina Bortkiewicza. W główne role wcielili się Małgorzata Zajączkowska i PhilippeTłokiński. Obraz będzie pełnometrażowym debiutem fabularnym reżysera. Premierę zaplanowano na 2015.

 • Cielecka odmówiła seksu z Chyrą

  Magda Cielecka nie przyjęła propozycji reżysera teatralnego Krzysztofa Warlikowskiego i nie zagrała w jednym z jego przedstawień. Wszystko przez to, że musiałaby wziąć udział w scenach seksu ze swoim byłym partnerem.

 • Julia Kijowska jako Walentyna Tiereszkowa

  Monodram Julii Kijowskiej "Walentyna" to kolejny spektakl, który zostanie pokazany w "Studiu Teatralnym Dwójki". Przedstawienie, którego premiera zaplanowana jest na niedzielę, 30 listopada, o godz. 22:45, oparte jest na wspomnieniach pierwszej kobiety w kosmosie - Walentyny Tiereszkowej.

 • Dorota Landowska boi się, że Mariusz Bonaszewski wkrótce ją zdradzi? Ma powody do zmartwień?

  ..."Francuzi", reżyserowanym przez Krzysztofa Warlikowskiego (53 l.) w warszawskim Nowym Teatrze.   "Warlikowski zmusza aktorów do odsłaniania prywatności w roli, to jak operacja na otwartym sercu(...). Obsada u Warlikowskiego nie jest nigdy przypadkowa, on lubi niebezpieczne gry" - wyjaśnia informator tygodnika.   Choć Maja od 10 lat związana jest z operatorem filmowym Michałem Englertem (40 l.), to...

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • Jacek Poniedziałek: Myślę o starości. Nie mam oszczędności, nie potrafię oszczędzać

  ...licznych przekładów. Z języka angielskiego tłumaczył reżyserowane przez Krzysztofa Warlikowskiego "Anioły w Ameryce", "Oczyszczonych", "Kruma", "Tramwaj" czy "Nickel Stuff". Sam też zajął się reżyserią...

 • Warlikowski debiutuje jako aktor

  Znany reżyser teatralny Krzysztof Warlikowski zadebiutował jako aktor filmowy: wystąpił w zrealizowanej przez Łukasza Barczyka historii "Gli Italiani". Obraz trafi do polskich kin 25 marca.

 • "Chyłka. Zaginięcie": Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są w sobie zakochani? Byli razem na wakacj

  ...samej uczelni, którą skończyła Magda... Wkrótce potem aktorka zachwyciła się swym młodszym kolegą i jego brawurową rolą w filmie "Płynące wieżowce". Poleciła go ponoć Krzysztofowi Warlikowskiemu...

 • "Anioły w Ameryce" po polsku

  Polską adaptację nagrodzonej Pulitzerem sztuki amerykańskiego dramatopisarza Tony'ego Kushnera "Anioły w Ameryce" przygotowuje w stolicy Krzysztof Warlikowski. W spektaklu zobaczymy m.in. Andrzeja Chyrę i Magdalenę Cielecką.

Zdjęcia na temat: warlikowski
 • Krzysztof Warlikowski
Dyskusje na temat: warlikowski