• Informacje na temat:

  warren beatty

Artykuły na temat: warren beatty
 • Córka aktora zmienia płeć

  Warren Beatty (79 l.) był w szoku, kiedy jego córka oznajmiła, że chce być... chłopcem!

 • Madonna i 2Pac mieli romans!

  W wywiadzie radiowym dla Howarda Sterna królowa popu przyznała, że umawiała się ze słynnym raperem.

 • Miał 13 tysięcy kobiet?!

  Legenda słynnego hollywoodzkiego podrywacza, Warrena Beatty'ego , nie cichnie. Co więcej, ostatnio została nieco podrasowana za pośrednictwem biografii "Star: How Warren Beatty Seduced America", która ma się wkrótce ukazać w Stanach Zjednoczonych.

 • Laureat Oscara oświetlił rzymskie zabytki

  Inauguracja oświetlenia słynnej rzymskiej alei Fori Imperiali autorstwa trzykrotnego laureata Oscara, operatora filmowego Vittorio Storaro, uświetniła przypadające we wtorek, 21 kwietnia, 2768. urodziny Wiecznego Miasta. Iluminacja zrobiła ogromne wrażenie na rzymianach.

 • Córka aktorskiej pary chce zostać mężczyzną

  Córka gwiazd Hollywood, Warrena Beatty i Anette Bening , Kathlyn , pragnie poddać się operacji zmiany płci. 18-letnia dziewczyna żyje już pod męskim imieniem Stephen Ira. Sławni rodzice dziewczyny nie kryją swojego zdziwienia i niezgody na życzenie córki.

 • Warren Beatty nagrodzony

  Warren Beatty ( "Bonnie i Clyde" , "Szampon" , "Dick Tracy" ) został uhonorowany przez Gildię Producentów Amerykańskich (Producers Guild of America - PGA). Słynnemu aktorowi, reżyserowi i producentowi przyznano prestiżową nagrodę Milestone Award. Wręczenie cennego wyróżnienia odbędzie się 17 stycznia 2004 roku.

 • Oscary 2017: Nicole Kidman oklaskiwała zwycięzców. Uwagę przykuł jeden szczegół. To płetwy?

  Tegoroczna gala rozdania Oscarów przejdzie do historii za sprawą niemałego skandalu. Warren Beatty i Faye Dunaway nieprawidłowo odczytali wyniki głosowania i statuetkę za najlepszy film przyznali "La, La, Land" zamiast produkcji "Moonlight". Twórcy musicalu zebrali owacje na stojąco i weszli na scenę w celu odebrania nagrody, a wtedy okazało się, że tym prawdziwym zwycięzcą jest film w reżyserii...

 • Warren Beatty za całokształt twórczości

  Amerykański aktor, reżyser i producent Warren Beatty ( "Bonnie i Clyde" , "Dick Tracy" ) otrzyma Nagrodę im Cecil B. DeMille'a za całokształt twórczości - poinformowało w środę, 15 listopada, Hollywood Foreign Press Association . Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się podczas 64. ceremonii przyznania Złotych Globów.

 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  ...fantastyczni mężczyźni, ale na krótko. Prasa łączyła ją z Jackiem Nicholsonem i Warrenem Beattym. Ona niezmiennie pozostawała dyskretna i milcząca. Los oferuje jej wciąż spore role, tyle że w filmach klasy...

 • Warren Beatty i "Kill Bill"

  Warren Beatty był pierwotnie typowany do zagrania roli Billa w przygotowywanym przez Quentina Tarantino filmie "Kill Bill" . Jednak tuż przed rozpoczęciem realizacji drogi aktora i reżysera rozeszły się i na ekranie w roli Billa pojawił się David Carradine. Dlaczego Warren Beatty i Quentin Tarantino nie mogli się porozumieć?

Wideo na temat: warren beatty
 • Obecność

  "Obecność" w reżyserii Jamesa Wana, opowiada historię Eda i Lorraine Warrenów (Patrick Wilson, Vera Farmiga), światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę.

Dyskusje na temat: warren beatty
 • Re: "Dynastia": Alexis – pierwsza serialowa modliszka

  Aleksis to bajeczna postać ze snu, a Joan Collins w drodze na szczyt godziła się na wiele złych rzeczy (aborcja, do której namówił ja Warren Beatty tłumacząc, że dziecko będzie kłodą na drodze do ich karier), godziła sie wyjść za gwałciciela i w ogóle ona cały czas epatowała seksualnością i grała zawsze kobiety, które uwodzą mężczyzn.