• Informacje na temat:

  warren beatty reżyser

Artykuły na temat: warren beatty reżyser
 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  ...fantastyczni mężczyźni, ale na krótko. Prasa łączyła ją z Jackiem Nicholsonem i Warrenem Beattym. Ona niezmiennie pozostawała dyskretna i milcząca. Los oferuje jej wciąż spore role, tyle że w filmach klasy(...) nadarzyła się szansa, Pacuła była już doskonale przygotowana, aby ją wykorzystać. Kilka miesięcy po jej przyjeździe zupełnie nieoczekiwanie zadzwonił telefon. Reżyser Michael Apted szukał nieznanej aktorki...

 • Warren Beatty za całokształt twórczości

  Amerykański aktor, reżyser i producent Warren Beatty ( "Bonnie i Clyde" , "Dick Tracy" ) otrzyma Nagrodę im Cecil B. DeMille'a za całokształt twórczości - poinformowało w środę, 15 listopada, Hollywood Foreign Press Association . Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się podczas 64. ceremonii przyznania Złotych Globów.

 • Sprawa Polańskiego: Lewis kłamie?

  ..."związek" trwał ponad 6 miesięcy. Historia zakończyła się w Tunezji, kiedy Polański przedstawił jej jednego ze swoich znajomych. Z deklaracji Lewis wynika, że mogło chodzić o Warrena Beatty. W tym samym(...) wydania reżysera amerykańskiej władzy sądowniczej, zagrała w roku 1986 w "Piratach" Polańskiego. Tymczasem w wywiadzie dla amerykańskiego dziennika "News of the World" z 1999 roku, Lewis przedstawiła...

 • Warren Beatty i "Kill Bill"

  Warren Beatty był pierwotnie typowany do zagrania roli Billa w przygotowywanym przez Quentina Tarantino filmie "Kill Bill" . Jednak tuż przed rozpoczęciem realizacji drogi aktora i reżysera rozeszły się i na ekranie w roli Billa pojawił się David Carradine. Dlaczego Warren Beatty i Quentin Tarantino nie mogli się porozumieć?

 • Nagrodzony Warren Beatty

  Warren Beatty - aktor, reżyser, producent, scenarzysta, otrzyma nagrodę za całokształt twórczości reżyserskiej im. Akiry Kurosawy (Akira Kurosawa Award) przyznaną mu przez organizatorów 45. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Francisco. Festiwal odbędzie się na przełomie kwietnia i maja.

 • Warren Beatty zagra u Tarantino

  Quentin Tarantino zaproponował udział w swoim najnowszym filmie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Warrenowi Beatty. Jak poinformowała amerykańska sieć Fox News, aktor ma zostać filmowym partnerem Umy Thurman. Tarantino już od trzech lat przygotowuje dramat poświęcony II wojnie światowej. Prace nad scenariuszem zostały zakończone, a reżyser powoli kompletuje obsadę.

 • Ma prawo do "Dicka Tracy"?

  Aktor i reżyser Warren Beatty został pozwany do sądu w związku z prawami do ekranizacji komiksu "Dick Tracy".

 • Warren Beatty nagrodzony

  Warren Beatty ( "Bonnie i Clyde" , "Szampon" , "Dick Tracy" ) został uhonorowany przez Gildię Producentów Amerykańskich (Producers Guild of America - PGA). Słynnemu aktorowi, reżyserowi i producentowi przyznano prestiżową nagrodę Milestone Award. Wręczenie cennego wyróżnienia odbędzie się 17 stycznia 2004 roku.

 • Beatty i Spacey uhonorowani w San Francisco

  Warren Beatty ( "Romanssidło" ) i Kevin Spacey ( "K-Pax" ) zostali uhonorowani specjalnymi nagrodami podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Francisco. Uroczystość odbyła się 25 kwietnia, a wyróżnienia osobiście odebrali słynni gwiazdorzy.

 • "Gigli": Największa porażka

  Komedia sensacyjna "Gigli" , której bohaterami są Jennifer Lopez i Ben Affleck, została uznana za najgorszą produkcję wszech czasów. Produkcja otrzymała doroczną nagrodę o wdzięcznej nazwie Dustin Hoffman/Warren Beatty Award of Gratitude.

Wideo na temat: warren beatty reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Scena zbrodni

  Reżyser Joshua Oppenheimer spędził siedem lat z "emerytowanymi" dowódcami brygad śmierci w Indonezji. Przed puczem nielegalnie sprzedawali pod kinami bilety na amerykańskie filmy gangsterskie. W swojej "wyzwoleńczej" działalności wzorowali się – jak twierdzą – na hollywoodzkich produkcjach, ale w rzeczywistości ich działalność to po prostu połączenie szmalcownika z mordercą. Gdy reżyser proponuje im filmowe odtworzenie dokonywanych zbrodni, z wigorem załatwiają aktorów, dekoracje, kostiumy i...