• Informacje na temat:

  warsaw shore w mtv

Artykuły na temat: warsaw shore w mtv
 • Na rajskiej plaży wraz z gwiazdą "Warsaw Shore", Wojtkiem, odpoczywać będą cztery piękne dziewczyny i trzech dobrze zbudowanych facetów. Do programu zaproszonych zostało ośmioro singli, którzy(...): Wojtek - uczestnik hitowego "Warsaw Shore", brał udział we wszystkich dotychczasowych edycjach programu. Słynie z poczucia humoru i zamiłowania do sportów ekstremalnych. Cieszy się dużym...

 • Trzeci sezon "Warsaw Shore" wiosną w MTV Polska

  "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" wraca na antenę MTV Polska. Wg informacji portalu Wirtualnemedia.pl trzeci sezon reality-show będzie dłuższy od dotychczasowych, pojawią się w nim również nowi uczestnicy.

 • Magda Pyznar z "Warsaw Shore" odmieniła swoje życie. Co robi teraz?

  Magda Pyznar z Knurowa wzięła udział w "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Jak sama twierdzi, pokazała tam ludziom, "jak się bawić, jak pić alkohol (...), jak uprawiać seks (...)". Jednak teraz z tym koniec! Kontrowersyjna 26-latka wzięła się za coś innego. Zgadnijcie, co teraz robi.

 • "Warsaw Shore 3": Jest pierwszy klip!

  Najbardziej kontrowersyjny program w historii polskiej telewizji wraca na antenę MTV. Już 29 marca stacja wyemituje pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".

 • Elizka i "Trybson" z "Warsaw Shore" są już po ślubie?!

  Eliza i Paweł popularność zdobyli dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Na ekranie ostro imprezowali, a przy okazji widzowie mogli obserwować, jak rodzi się(...).  Zamiast tego gwiazdorzy MTV ogłosili, że w drodze jest ich kolejne dziecko. Kilka miesięcy temu Elizka urodziła drugą córkę, Kornelię Dianę. Na swoich profilach w mediach społecznościowych chwali...

 • MTV EMA Pre-Party 2014 po raz drugi w Warszawie

  4 listopada w Soho Factory w Warszawie po raz drugi odbędzie się MTV EMA Pre-Party.

 • Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich fanów "Warsaw Shore". Najpopularniejsi polscy imprezowicze wrócili nad Bałtyk, by rozkręcić najlepsze imprezy tego lata.

 • "Warsaw Shore": Debiut w bzykalni

  Kolejne granice zostały przekroczone? Tego, co wydarzy się w trzecim odcinku "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", na pewno się nie spodziewaliście! - reklamuje swoje show stacja MTV.

 • „Warsaw Shore” w telewizji katolickiej!

  Kontrowersyjny program „Warsaw Shore” zdecydowała się wyemitować ogólnopolska telewizja… Puls!

 • "Warsaw Shore": Kibicujemy im albo wręcz przeciwnie

  W Wielkanoc zadebiutował w MTV Polska drugi sezon reality show "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Oglądalność programu rośnie z odcinka na odcinek.

Zdjęcia na temat: warsaw shore w mtv
Wideo na temat: warsaw shore w mtv
 • Ewelia w "Warsaw Shore" schudła 16 kilo! Widać?

  Na tegorocznej gali MTV EMA Pre-Party Ewelina z programu "Ekipa z Warszawy" zwracała uwagę przede wszystkim szczupłą sylwetką. Wszystko dzięki diecie, jaką od pół roku stosuje celebrytka. Gwiazda reality show schudła już 16 kilo! Ewelina wyznała także przed kamerami, jakie dietetyczne grzeszki zdarza jej się popełnić... (Agencja TVN/x-news)

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Sprzeczne opinie Eweliny i Pawła z „Warsaw Shore” na temat ich związku

  Bliska relacja Eweliny i Pawła zaczęła się w czasie nadawanego przez MTV programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, kiedy pierwszego dnia spędzili razem noc. Jednak do tej pory pozostawali jedynie(...) ukrywali i trzymali w niepewności naszych fanów, dlatego mogę powiedzieć, że jesteśmy razem od początku czerwca i jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi – mówi Ewelina Kubiak, uczestniczka „Warsaw Shore”.

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

Dyskusje na temat: warsaw shore w mtv
 • Re: Darek z "Klanu" broni sagi rodu Lubiczów przed hejterami

  Jeżeli komuś się klan nie podoba to najlepiej nie oglądać tak jak ja od 15 lat. Dla wielu starszych osób to często jedna z niewielu telewizyjnych rozrywek, a dla aktorów stałe źródło dochodów. Jak ktoś nie lubi spokojnych seriali to polecam na MTV patologie z Warsaw shore.

 • Re: Serialowe nowości 2013 roku nie okazały się hitami...

  mtv sobie sama strzeliła w kolano tym, że nie mają oficjalnego konta np na jutube albo własnego odtwarzacza gdzie można by obejrzeć ich warsaw shore. Tysiące osob nie ma dostepu do tv tylko do komputera. A ich serial ogladają na prywatnych serwisach np cda, Tak to by mieli i więcej widzów i kaske z reklam.