• Informacje na temat:

  warszawa ogłasza

Artykuły na temat: warszawa ogłasza
 • Katarzyna Ankudowicz pozywa Warszawę

  Aktorka Katarzyna Ankudowicz (36 l.), znana m.in z seriali "Pierwsza miłość" i "O mnie się nie martw", wniosła pozew przeciwko Miastu Stołecznemu Warszawa i Skarbowi Państwa. Chodzi o naruszenie dóbr osobistych spowodowanych... zanieczyszczeniem powietrza.

 • Nickelback w Polsce!

  Grupa Nickelback ogłasza światową trasę koncertową i zapowiada 31 koncertów w całej Europie. Jednym z punktów tournee będzie występ w Polsce. Formacja zagra w łódzkiej Atlas Arenie 13 października 2015 roku.

 • MTV szuka prezentera

  Marcin Prokop , Paulina Jaskólska , Kasia Burzyńska , Edyta Herbuś , Michał Piróg , Wojtek Łozowski . Co ich łączy? Swoja karierę zaczynali przed kamerami MTV Polska. Stacja ogłasza casting na nowego prezentera. Nowy dziennikarz zadebiutuje na antenie stacji jesienią 2010.

 • Muse na Orange Warsaw Festival 2015!

  Organizatorzy Orange Warsaw Festival 2015 odkrywają karty. Poznaliśmy pierwsze gwiazdy imprezy!

 • Weekend w serialach

  .... Za atak na strażnika spędzi ten czas w izolatce. Abruzzi z raną szyi zostaje odwieziony do szpitala poza Fox River. Michael, który nie wie o ostatnich wydarzeniach, ogłasza, że skończył prace...

 • Mick Hucknall zaśpiewa w Warszawie

  Mick Hucknall ogłasza swoją pierwszą solową trasę "American Soul" zaplanowaną na 2013 rok. Oznacza to początek nowego rozdziału dla byłego lidera grupy Simply Red, która zakończyła swoją działalność wyprzedaną trasą "Farewell Tour" w grudniu 2010 roku.

 • Serialowy przewodnik

  ...odwiedza ogród botaniczny, by zabrać paczkę z ampułkami nitrogliceryny. Czekają tam na niego agenci FBI. Wkrótce mężczyzna dowiaduje się, że Tweener nie żyje. Mahone ogłasza w telewizji, że złapie...

 • Nowe Horyzonty ogłaszają konkurs

  Podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty zorganizowany zostanie Konkurs Polskich Filmów Krótkometrażowych. Festiwal odbędzie się w dniach 19-29 lipca 2007, we Wrocławiu.

 • Serialowy przewodnik

  ..., kartel Caza wzywa na pomoc budzącego grozę przestępcę. "Pacyfik" odc.10 Japonia ogłasza kapitulację. Leckie zostaje wypisany ze szpitala i wraca do domu. Sledge jedzie do Alabamy, aby spotkać się(...). Naczelnik Pope ogłasza alarm w Fox River i mobilizuje wszystkie siły do tropienia zbiegów. Na czele pościgu staje Bellick. Nie przypuszcza, że uciekinierzy są tak blisko. "Paradoks" odc.8 W ciągu dwunastu...

 • Depeche Mode ogłasza kolejny koncert w Polsce!

  Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie koncertem na Stadionie Narodowym w Warszawie zespół Depeche Mode ogłosił, że parę miesięcy później zagra kolejny koncert w Polsce w ramach trasy "delta Machine World Tour".