• Informacje na temat:

  warszawa sklep

Artykuły na temat: warszawa sklep
 • Odmieniona Anna Lewandowska reklamuje telefony na otwarciu sklepu

  Anna Lewandowska (30 l.) ma głowę do interesów. Zaangażowana jest w sporo przedsięwzięć przynoszących jej niemałe zyski. Jednym z nich jest ambasadorowanie telefonom komórkowym. Po tym jak kontrakt od producenta komórek dostał Robert Lewandowski (30 l.), przyszedł czas na jego żonę i teraz małżonkowie razem reklamują telefony. Ostatnio Anna pojawiła się nawet na otwarciu sklepu w Warszawie. Przy...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Joanna Osyda: Nie dla niej praca w sklepie

  Gwiazda serialu "Majka" rok temu w sercu Łodzi otworzyła sklep z artykułami dla dzieci. Razem z koleżanką z serialu Przyjaciółki Agnieszką Sienkiewicz (34 l.) chciała sprawdzać się w nowej roli. Jednak dziś widać wyraźnie, że aktorstwo jest jednak dla niej najważniejsze. Angażuje ją praca w "Koronie królów". Aktorka gra nieślubną córkę króla Kazimierza Wielkiego. - Bardzo ucieszyła mnie ta...

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

 • Zofia Czerwińska rozżalona. Chcieli wyrzucić ją ze sklepu!

  Aktorka w jednej z popularnych drogerii na Solcu kupiła tusz do rzęs. W domu otworzyła produkt i zorientowała się, że w sklepie, zamiast wspomnianego kosmetyku, sprzedano jej odżywkę. Postanowiła(...) jednak udała się na miejsce i poprosiła o zwrot pieniędzy, potraktowano ją jak bandytę i próbowano wyprosić ze sklepu. "Ekspedientka chciała mnie wyrzucić i groziła ochroną" - żali się aktorka. "Nie...

 • Andrzej Gałła: Swój chłop

  Żaden serial, w którym grałem, nie miał tak dużej i różnorodnej widowni - przyznaje aktor, który w "Kiepskich" jest prezesem spółdzielni mieszkaniowej. Andrzej Gałła opowiada, jakie są cienie popularności i dlaczego zrezygnował z kariery w Warszawie.

 • Na warszawskim Okęciu w poniedziałek 27 lutego doszło do niemałej sensacji. Zatrzymano kobietę, która miała usiłować ukraść kosmetyki! Po wylegitymowaniu okazało się, że to Elena P. Ustalenia policji szokują. "Na lotnisku w Warszawie zatrzymano byłą ambasador Bułgarii w USA. Zarzucono jej kradzież kosmetyków ze sklepu wolnocłowego. Wartość skradzionych rzeczy wyceniono na 1600 złotych" - podaje...

 • Adam Fidusiewicz: Co robi dzisiaj bohater "W pustyni i w puszczy"?

  Jako 16-latek wcielił się w Stasia w filmie "W pustyni i w puszczy". Teraz Adam Fidusiewicz gra w dwóch "warszawskich" serialach - "Na Wspólnej" i "Czasie honoru. Powstanie". Prowadzi bloga. Lubi sprawiać innym radość.

 • Natasza Urbańska wydaje fortunę na czynsz za swój sklep!

  Natasza Urbańska (35 l.) nie poddaje się i nadal wierzy, że jej modowa marka odniesie sukces...

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

Zdjęcia na temat: warszawa sklep
Wideo na temat: warszawa sklep
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2790.

  Joanna chce spotkać się ze swoim ojcem – co na to Anna? Joanna zaczyna szukać swojego ojca. Odnajduje go na jednym z portali społecznościowych – ma sklep w Warszawie. Kiedy mówi o tym mamie, Anna mało nie mdleje z wrażenia! Bergowa jest zdecydowana na spotkanie z Wiktorem – Anka wprost przeciwnie!